• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

forumda yapılan serbest satışlar hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• forumda yapılan serbest satışlar hakkında

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48284

bu tip satış mesajlarıyla bazen karşılaşıyorum ama ne derece doğru.sıfırının üzerinde satış fiyatı,, 2ci el olarak satıyolar birde.burada tüketicinin korunması için bu tip satışlar engellenmelimi acaba..

tasarım resim koymuş sıfır fiyatı 170 tl görünüyor bu durumda sorun yok gibi.. sizce ?

Yorum yap

bu durumda normal ama o zaman danger35 neden sıfır fiyatı 90 lira yazdı.acaba bu fiyatmı ucuk yoksa danger35 mi uçmuş.
      bide gecende bi üye vardı.hatta @tasarım yazmıştı.nerdeyse üyenin tüm mesajları ceşitli cihazlar hakkında satış.belliki o cihazlar onun değil başkalarının üzerinden rant sağlıyor

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tasarım resim koymuş sıfır fiyatı 170 tl görünüyor bu durumda sorun yok gibi.. sizce ?
        Oraya resmi koymamdaki amaç danger'in Alım-Satım kurallarının 3. maddesinin ihlal ettiğini kendisine anlatmaktı ama bırakın danger'in bunu anlaması bana hala masal okuyor. Bence burada danger tarafından yapılan bir kural ihlali var. Ben konuya direk müdahil olmak istemiyorum. Çünkü bu arkadaşla bizim daha önceden yaşanmış bir takım polemiklerimiz vardı. Yani işin sonu iyi olmayabilir.

Yorum yap

yanlız bir gerçek varki İzmirde bu cihazın fiyatı danger35 arkadaşımızın dediği gibi 90 ytl civarında satışı yapılmaktadır.
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Esnaf'ların toptan alış fiyatlarının uluorta herkesin önünde tartışılması bana göre hoş bir durum değil,bu gibi durumlar yönetici odalarında görüşülmelidir,tabiiki üyeler görüşlerini bellirtip fkirlerini söyleyecekler ama kurallar çerçevesinde,eğer kurallara aykırı bir durum söz konusu ise o zaman müdahalede bulunmak bizlerin görevidir..
            Forum Kuralları

Yorum yap

Benim bir önerim olacak belli bir mesaja ulaşan üyeler satış yapma hakkına sahip olsun.Bakıyorum üye daha ilk mesajında cihazını satışa koymuş ki,bu üyenin forumdaki amacı paylaşım değil burayı bir ticarethane olarak görüyor.Bu durumun özellikle dikkate alınmasını rica ediyorum
              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

iyi fikir ayrıca 1 sene içersinde satıcılar için bir sınırlamadada getirelinebilinir.biri nerdeyse 20 parca eşya satıyor.ticaret yapıyor

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Oraya resmi koymamdaki amaç danger'in Alım-Satım kurallarının 3. maddesinin ihlal ettiğini kendisine anlatmaktı ama bırakın danger'in bunu anlaması bana hala masal okuyor. Bence burada danger tarafından yapılan bir kural ihlali var. Ben konuya direk müdahil olmak istemiyorum. Çünkü bu arkadaşla bizim daha önceden yaşanmış bir takım polemiklerimiz vardı. Yani işin sonu iyi olmayabilir.
                  Polemik olmuş olabilir o ayrı konu. Objektif yaklaşarak gereği ne ise yap sen necati abi yada başka bir yönetici de yapabilir..

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı
                  Benim bir önerim olacak belli bir mesaja ulaşan üyeler satış yapma hakkına sahip olsun.Bakıyorum üye daha ilk mesajında cihazını satışa koymuş ki,bu üyenin forumdaki amacı paylaşım değil burayı bir ticarethane olarak görüyor.Bu durumun özellikle dikkate alınmasını rica ediyorum
                  Evet bu olabilir sizce kaç mesaj kota koyulabilir ? 15 - 20 - 50 ? Şunu da göz önünde bulundurmak lazım; bu sefer de kotayı doldursun diye heryere abuk subuk mesaj yazıp kirlilik nedeni de olabilir

Yorum yap

Bence de kota uygulaması koymak en akıllıca. En az 20 mesajı olmayan alım-satım bölümünde konu açamasın. Mesaj sayısını yükseltmek isteyenlere biz gereğini yaparız.

Yorum yap

Bence de Tasarım arkadaşımızın dediği gibi 20 mesaj kotası uygundur....
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

uygun bencede..

Yorum yap

Bununla ilgili bazı ayarlamalar yaptım fakat ne şekilde çalışacağından tam olarak emin değilim ilk defa deneniyor bakalım...
                          ....
                          Ayar şu şekilde; alım satım bölümünde tüm yetkiler aynı; sadece 20 (ve üstü) mesajı olanlar konu açmaya veya mevcut konulara cevap yazmaya yetkisi var, diğerlerinin yok..

Yorum yap

Kurallara uygun olmayan mesajlarda silinsin,ben bu konuda üyeleri sürekli ikaz etmekten bir hal oldum yaw.
                            Forum Kuralları

Yorum yap

Evet dostum bencede 20 mesaj olumlu.Yüksek tutulursa doldurmak için her yere istenmeyen mesajlar yazabilir.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X