• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Flaş Belleklerdeki Zararlı Yazılımlara Dikkat Edin!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Flaş Belleklerdeki Zararlı Yazılımlara Dikkat Edin!

Eser Şahin
    Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu, flaş belleklerdeki zararlı yazılımlar sayesinde kullanıcı bilgilerinin çok kolay bir şekilde çalınabildiğini söyledi.

Elektronik eşya ve veri güvenliğiyle ilgili bazı açıklamalarda bulunan Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu, kullanıcıların güvenliklerini maksimum seviye çıkarması gerektiğini belirtti. Artık elektronik eşyalar üzerinden veri çalınma işleminin çok basit olduğunu söyleyen Sağıroğlu, özellikle ülkemizdeki kullanıcıların kullandıkları ürünlerin özelliklerini yeterince bilmediklerine vurgu yaptı.

"Biz alıyoruz ve kullanmaya başlıyoruz. Birçok şeyi deneme, yanılma yoluyla öğreniyoruz. Yani güvenlik açığının bir kısmı da bu cahillikten kaynaklanıyor diyebiliriz. Bunun yanında akıllı telefonlarımıza birçok uygulama...DEVAMI

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina
Hazırlanıyor...
X