• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus X serisi 29.3.2006 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tarafımdan silindi........

Yorum yap

her şey için teşekkürler

Yorum yap

teşekürler mach1 hocam

Yorum yap

hocam bu yazılımda cıs ın embedit bölümü digiturk yasal kartında bir hata veriyor mu
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı
            hocam bu yazılımda cıs ın embedit bölümü digiturk yasal kartında bir hata veriyor mu

sevgili kenan digitürk yasal kart hiç bir sıkıntı yok ok
            Mach1 Team™

Yorum yap

Selam (Mach1 hocam) arkadaşlar bu yazılımda yine xcam ve dragon moduleri cihaza taktıgımızda nagraları ver aes keyi kilitliyor acaba bendemi bir bilmedigim bişey var yoksa bu yazılımda da hala çakışma var bu konuda başta hocam olmak uzer sizlerden destek bekliyorum .
              saygılar.

Yorum yap

sanırım buradaki emukeys i yükledikten sonra kanallar açmadı..daha sonra nebutv den yüklediğim softcamle açtı...ama bugün tekrar gittiler..acaba bu infosportlar,tps footlar falan da multiler gibi mi olacak?hergün şifre mi değiştirecekler???öyle ise kötü olur gibi me geliyor sanki...acaba onalr içinde autoupdate yapılabilir mi?
                ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
                >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

ercev Nickli Üyeden Alıntı
                  sanırım buradaki emukeys i yükledikten sonra kanallar açmadı..daha sonra nebutv den yüklediğim softcamle açtı...ama bugün tekrar gittiler..acaba bu infosportlar,tps footlar falan da multiler gibi mi olacak?hergün şifre mi değiştirecekler???öyle ise kötü olur gibi me geliyor sanki...acaba onalr içinde autoupdate yapılabilir mi?
                  sayın ercev http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?p=51488 cihazına uygun key dosyasını yükleyiniz. TPS paketi ok.

saygılar
                  www.teknoshare.com

Yorum yap

teşekk&#252;rler @teknoka dostum..uzun zaman oldu konuşmayalı seninlede...link i&#231;in teşekk&#252;rler...ellerin dert g&#246;rmesin...saygılarımla....

Yorum yap

hocam slmlar ben fransadan anil duyumlara gore tps ve canalsatelit yani canal plus paketi yakinda birlesecekmis bu konuda bir calisma yapabilirseniz cok harika birsey olur saygilarimla

Yorum yap

ya arkadaşlar bu sorunla bir tek ben mi karşılaşıyorum anlamadım ki...bende yine tps ler yok....acaba bu neden kaynaklanıyor..sabah softcam i atıyorum ertesi g&#252;n u&#231;uyorlar..sonra multilerde aynı şekilde gece 1 e kadar varlar sonra pufff diye kayboluyorlar......sorun nedir anlayamadım..bir de duyduğuma g&#246;re tps aes i kapatmış acaba ondan mı kaynaklanıyor?yoksa bende mi bişey var anlamadım...bu sorunla karşılaşan başka biri yok mu??allah rızası i&#231;in uzun s&#252;reli şifreler ...

Yorum yap

ya arkadaşlar bu sorunla bir tek ben mi karşılaşıyorum anlamadım ki...bende yine tps ler yok....acaba bu neden kaynaklanıyor..sabah softcam i atıyorum ertesi g&#252;n u&#231;uyorlar..sonra multilerde aynı şekilde gece 1 e kadar varlar sonra pufff diye kayboluyorlar......sorun nedir anlayamadım..bir de duyduğuma g&#246;re tps aes i kapatmış acaba ondan mı kaynaklanıyor?yoksa bende mi bişey var anlamadım...bu sorunla karşılaşan başka biri yok mu??allah rızası i&#231;in uzun s&#252;reli şifreler ...

g&#252;ncel keyleri y&#252;kleyiniz.

Yorum yap

Ellerine sağlık hocam. Keşke şu free-x leri yeniden g&#246;rebilsek Başarılarının devamını dilerim...
                            NEXT YE-2000X CI PLUS
                            Türksat --> Hotbird --> Hispasat -->

Yorum yap

ben yeniyim sizlerin yazdıgızı okuyup ögreniyorum eksigim çok teşekkürler Mach 1

Yorum yap

?allah rızası için uzun süreli şifreler ...
                                Walla bunu TPS yayıncı kuruluşa bildireceksiniz ve şifreleri uzun süre değiştirmeyecekler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X