• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=398

Forum kapandıktan sonra vip şifresini unuttumda yeniden gönderebilirmisiniz kolay gelsin.

Yorum yap

• Skyn1111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=398

Forum kapandıktan sonra vip şifresini unuttumda yeniden gönderebilirmisiniz kolay gelsin.
      - Gönderildi.

Yorum yap

• Üstadlar cıhazı yeni almış sayılırım banada vip şifresi yollarmısınız cıhaz ID 1714 teşekkürler
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Hocam bende isterim cihaz id 11471
          NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
          NEXT 2000 X PLUS
          NEXT 2005 CI
          NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Üstadlar cıhazı yeni almış sayılırım banada vip şifresi yollarmısınız cıhaz ID 1714 teşekkürler
            Fenerbahceli_03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam bende isterim cihaz id 11471

Arkadaşlar cihazlarınız hayırlı olsun güle güle kullanınız..
            VİP şifreleriniz sevgili TASARIM tarafından size en kısa zamanda yollanacaktır.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Cihazı ben de yeni aldım bana da gönderirseniz memnun olurum id:0008362

Yorum yap

• bende VIP Şifre istiyorum. Saygılar

Yorum yap

• bende nextçi oldum makine 3 d süperi aldım bende vip şifresi istiyorum 14433

Yorum yap

• Üstadlar cıhazı yeni almış sayılırım banada vip şifresi yollarmısınız cıhaz ID 8086teşekkürler

Yorum yap

• Sayın ADMIN 07.03.2013 16:07 den itibaren Next Machina 3D Vip şifresi için bekliyorum. Teşekkür ederim

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=418

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Üstadlar cıhazı yeni almış sayılırım banada vip şifresi yollarmısınız cıhaz ID 1714 teşekkürler
                        Fenerbahceli_03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hocam bende isterim cihaz id 11471
                        acartekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Cihazı ben de yeni aldım bana da gönderirseniz memnun olurum id:0008362
                        ozgurece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende VIP Şifre istiyorum. Saygılar
                        9000 plus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende nextçi oldum makine 3 d süperi aldım bende vip şifresi istiyorum 14433
                        tufansevim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Üstadlar cıhazı yeni almış sayılırım banada vip şifresi yollarmısınız cıhaz ID 8086teşekkürler
                        ozgurece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Sayın ADMIN 07.03.2013 16:07 den itibaren Next Machina 3D Vip şifresi için bekliyorum. Teşekkür ederim
                        - Linkte de belirttiğim gibi artık vip bölümünü kullanmıyoruz arkadaşlar. Machina 3D ile ilgili tüm bilgileri açık alanda paylaşıyoruz.
                        - Bu yüzden artık kimseye vip bölümü şifresi göndermiyoruz.
                        - Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yorum yap

• Bende vip şifresi alabilirmiyim ID 11063

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bende vip şifresi alabilirmiyim cihaz ID 11063

Yorum yap

• Forumda Next MACHINA 3D V.I.P (Özel) bölümü aktif gözüküyor ama sanıyorum özel kişiler için Arkadaşım.

Yorum yap

• - Burdan devam edelim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X