• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 Super HDTV 11.11.2008 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çok teşekkürler Next 2000HD.

Yorum yap

Şampiyon sen de cevaplamışsın ,sorumu görmemişim kusura bakma sanada çok teşekkürler.

Yorum yap

salab2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Çok teşekkürler Next 2000HD.
        birşey değil yazılımı yüklemeden önce cihazı resetle ondan sonra yazılımı yükle

Yorum yap

kart okuma sorunu

Digium üstadım,bu yeni yazılımlarla ilgili olarak hangi yazılımla güncellediysem kart okumakta problem yaşanıyor.sadece haziran ayı yazılımı kartı düzgün çalıştırıyor.yeni yazılımlarda bu konuyu da dikkate alırsanız çok memnun kalacağız.Bu nedenle haziran yazılımı kullanıyorum ve güncel yazılımları yükleyemiyorum.

Teşekkürler.

Not: Mesaj forum kurallarına istinaden yeniden düzenlenmiştir.Tasarım ve Next2000hd isimli üye arkadaşlara uyarıları için teşekkür ederim

Yorum yap

YANCHDIGI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Digium üstadım,bu yeni yazılımlarla ilgili olarak hangi yazılımla güncellediysem kebap card ve benzeri kartlarda donmalar yaşanıyor.sadece haziran ayı yazılımı kartı düzgün çalıştırıyor.yeni yazılımlarda bu konuyu da dikkate alırsanız çok memnun kalacağız.Bu nedenle haziran yazılımı kullanıyorum ve güncel yazılımları yükleyemiyorum.

Teşekkürler.
            Next markası yasal olmayan hiç bir karta destek vermez.

Yorum yap

YANCHDIGI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Digium üstadım,bu yeni yazılımlarla ilgili olarak hangi yazılımla güncellediysem kebap card ve benzeri kartlarda donmalar yaşanıyor.sadece haziran ayı yazılımı kartı düzgün çalıştırıyor.yeni yazılımlarda bu konuyu da dikkate alırsanız çok memnun kalacağız.Bu nedenle haziran yazılımı kullanıyorum ve güncel yazılımları yükleyemiyorum.

Teşekkürler.
              Lütfen forum kurallarına dikkat edelim!!!

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Lütfen forum kurallarına dikkat edelim!!!
                adam belkide kebapın dışında adult demek istiyor o damı yasak abone olmuş izliyor daha öncekilerde sıkıntı yok diyor bende buna benzer bir sorun yüzünden cihaz linux tabanlı olmadığından infinity programlayıcıyı kullanamadım mecburen modül almak zorunda kaldık ki ayrıca son yazılımdada dsmarta üye olupta kartını bu makinada kullananlarda madur oldu bunları yazmasınlarmı bumudur

Yorum yap

coolermaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  adam belkide kebapın dışında adult demek istiyor o damı yasak abone olmuş izliyor daha öncekilerde sıkıntı yok diyor bende buna benzer bir sorun yüzünden cihaz linux tabanlı olmadığından infinity programlayıcıyı kullanamadım mecburen modül almak zorunda kaldık ki ayrıca son yazılımdada dsmarta üye olupta kartını bu makinada kullananlarda madur oldu bunları yazmasınlarmı bumudur
                  ben anladığımı anladım sanada bana açıklama yap demedim

Yorum yap

Bu tür laf cambazlıkları bize sökmez. Biz kimin ne demek istediğini, neyi sorduğunu gayet iyi anlıyoruz.
                    Ayrıca; D-Smart kartını Next'te kullanamadığınızı, bu yüzden mağdur olduğunuzu belirtiyorsunuz, mağduriyetinizin giderilmesi için size verilen orjinal kutuyu kullanın. Next illegal hiçbir şey için garanti vermez.

Yorum yap

arkadaşlar bu sizin bahsettiyiniz sorunlardan ben hiç bir şey anlamıyorum benim ikitane yasal kartım var her ikiside sorunsuz çalışıyor sizde nye yok anlamıyorum...
                      VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                      NEXT MACHINA 3D
                      DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                      TİVİBU FULL PAKET
                      120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                      VESTEL 106 CM terenova 3D
                      vestiyer 500 gb hdd
                      D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bu tür laf cambazlıkları bize sökmez. Biz kimin ne demek istediğini, neyi sorduğunu gayet iyi anlıyoruz.
                        Ayrıca; D-Smart kartını Next'te kullanamadığınızı, bu yüzden mağdur olduğunuzu belirtiyorsunuz, mağduriyetinizin giderilmesi için size verilen orjinal kutuyu kullanın. Next illegal hiçbir şey için garanti vermez.
                        öncelikle ben dsmart kullanmıyorum bu 11.11 yazılımının devam bölümünde onlarca şikayet var onu belirttim bilginize ayrıca cambaz kelimesini aynen iade ediyorum insanlara bu taraz hitap etme hakkını nerden buluyorsunuz anlıyamıyorum

Yorum yap

öncelikle ben dsmart kullanmıyorum bu 11.11 yazılımının devam bölümünde onlarca şikayet var onu belirttim bilginize ayrıca cambaz kelimesini aynen iade ediyorum insanlara bu taraz hitap etme hakkını nerden buluyorsunuz anlıyamıyorum
                          Kebap Kartın da Kemal Kartın da ne olduğunu benden iyi biliyorsunuz. Yukarıdaki arkadaş üstü kapalı olarak ve illegal yönden DT'yi izlemek istediğini ve bu kartın cihazda sürekli donma yaptığını yazmış eğer ne yazdığını anlayamadıysanız tekrar okuyun. Bize de işimizi öğretmeye kalkmayın.

Yorum yap

olay kebap karta dönmesi enteresan benim sıkıntım nova kartımda olmuştu bir arkadaşımın abo kartı bendeydi cihazda linux olmadığından sadece modül kullanabiliyoruz ondada sıkıntılar oluyor bende modül aldım benim cevabımda ise insanların farklı sorunlarınıda dile getirmesinmi diye idi ama ne hikmetse döndü sizinle benim atışmamıza ben bu konularda bilgi sahibiyim zaten kebap kartıda bu konuda bilgisi olan insan kullanmaz diye düşünüyorum, cardsharing varken. yakın geçmişteki opos örneği halen hafızalarda, zaten serverlarada ekliyorlar kemalden...

Yorum yap

Bu son yazılımda sorun var sanırım, reader yerinde kartlarda donma yapıyor..
                              Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Ye-2000 hd usb yazilim atma

ye-2000 HD vihazıma 11-11-2008 yazılımını usb'den attım. Hazır kanal listesinide usb'den attım. Sorunum, yazılım bilgisi kısmına geldiğimde ekran boş. Diğer bir sorunumda , uydu cihazının fişiniş çekip taktığımda ekranda ''daha önceki data silinecek evet hayır'' diye birşey çıkıyor.

Bu durum normal mi?

Bilgi vermenizi rica ediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X