• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Serisi softcam key

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tps-Absat_2.4.2007
    TV Cabo Key 00
    MTV Dcw Keys

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tps-Absat_2.4.2007
      TV Cabo Key 00
      MTV Dcw Keys
      teşekkürler sevgili dostum.eline beynine saglık.günün neşe ve mutluluk içinde olsun
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

• dostum teşekkürler ellerine sağlık

Yorum yap

Tps-Absat_2.4.2007
          TV Cabo Key 00
          MTV Dcw Keys
          yenı yazılım,ve emu dosyasını şü an yukledım, yazılım ıçın machı ustata,emu dosyası içın,tasarıma ellerıne sağlık dıyorum.hepsı okey sorunsuz çalışıyor.bu aralarda gemlık armutluda banyo tadılatı dolayısıyle 12 gün sızlerden ayrı kalmanın burukluğunu yaşadım. bütün forum doslarına kucak dolusu selamlar, ve şımdıden höşbulduk derım...
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yenı yazılım,ve emu dosyasını şü an yukledım, yazılım ıçın machı ustata,emu dosyası içın,tasarıma ellerıne sağlık dıyorum.hepsı okey sorunsuz çalışıyor.bu aralarda gemlık armutluda banyo tadılatı dolayısıyle 12 gün sızlerden ayrı kalmanın burukluğunu yaşadım. bütün forum doslarına kucak dolusu selamlar, ve şımdıden höşbulduk derım...
            oh be test maker abim gelmiş foruma.evi iyi tadilat yap.yaza hep birlikde ordayız
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

• tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              oh be test maker abim gelmiş foruma.evi iyi tadilat yap.yaza hep birlikde ordayız
              kapum dostlara açıktır,bu cıddı teklıftır, bılesınız.
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

kapum dostlara açıktır,bu cıddı teklıftır, bılesınız.
                benim yerimi şimdiden ayır bu bir.ikinciside sayın tasarım kardeşimi alacagız.üçüncüsüde eger davetimizi kabul ederse sayın mach1 hocamızı davet edecegiz.

Yorum yap

• tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  benim yerimi şimdiden ayır bu bir.ikinciside sayın tasarım kardeşimi alacagız.üçüncüsüde eger davetimizi kabul ederse sayın mach1 hocamızı davet edecegiz.
                  kabul, kabul, kabul,yazın bu konuyu ayarlıyalım..ıstanbuldan denız otobusu,bostancı,yenı kapu armutlu,afyon ,gemlık 35km armutlu.sende cemıl aykana sor çök gelıp gitmış anlatır sana..saygılarımla..

Yorum yap

kabul, kabul, kabul,yazın bu konuyu ayarlıyalım..ıstanbuldan denız otobusu,bostancı,yenı kapu armutlu,afyon ,gemlık 35km armutlu.sende cemıl aykana sor çök gelıp gitmış anlatır sana..saygılarımla..
                    çok sagol muammer abi.senin namına ben burdan sayın mach1 kardeşime ve tasarım kardeşime tekliflerimi yaptım.umarım mesajlarımıza cevap yazarlar.ama gelmeselerde yinede canları sag olsun.allah onları başımızdan eksik etmesin.eger bir aksilik olmazsa yaza gerçekden yanına gelmeye çalışacagım.cemil abi anlatmakla bitiremedi oranın güzelligini.abi seni seviyorum

Yorum yap

• Tps-Absat_3.4.2007

Yorum yap

Tps-Absat_3.4.2007
                        günaydın sevgili dostum.eline beynine saglık.test maker abimin ve benim tekliflerime cavap alalım.yaza hazırlık yapıyoruz

Yorum yap

• paylaşım için teşekkurler tasarım hocam eline sağlık ...

Yorum yap

• Digital+ Key 00

Yorum yap

Digital+ Key 00
                              teşekkürler.iyi akşamlar sevgili dostum.

Yorum yap

• Tps-Absat_4.4.2007
                                MTV Dcw Keys

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X