• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Microsoft'tan yeni taktik: Hacker testi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Microsoft'tan yeni taktik: Hacker testi

Bilgisayar korsanlarından ve dünyanın en iyi tanınan bilgisayar uzmanlarından yeni kuşak işletim sistemindeki açıkları bulmalarını isteyen Microsoft, Vista'nın özellikle banka hesap numaraları ve diğer hassas bilgilere karşı saldırılara dayanıklı olabilmesi amacıyla 3 bin güvenlik profesyoneline yeni işletim sisteminin deneme versiyonunu dağıttı.

Microsoft'un güvenlik direktörlerinden Andrew Cushman, Black Hat isimli bilgisayar güvenliği konferansında yaptığı konuşmada, ''Vista'yı göstermek için buradayız, ona dokunmanız, hissetmeniz gerek'' dedi.

Güvenlik açıkları konusunda sürekli eleştiriye uğrayan ve ürünlerini destekleyecek yeterli kaynak koymamakla suçlanan Microsoft, bu kez işlerin değiştiği ve herkesle işbirliği yapacağı mesajını vermeye çalışıyor. Güvenlik yazılımları üreten PGP şirketinin teknoloji bölümü başkanı John Callas ise ''Microsoft, doğrudan ayı inine giriyor. Sevmedikleri insanlara gidiyorlar ve yanlış yaptıkları şeyleri bulmaları için onları teşvik ediyorlar'' diye konuştu.
    Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
    Anlat içinden geçenleri
    Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
    Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
    Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

bilgi için sağol.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

Ne kadar yaparlarsa yapsınlar sonuçta yine girerler hiç bir bilgisayar % 100 güvenli değildir zaten o kadar da tutmadım Vista'yı çok sistem istiyor...

Yorum yap

hey microsoft sen ,....ne yaparsan yap son damlası dona düşer )
        kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X