• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

digitürk.web.tv ile int.ten maçları izlemek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• digitürk.web.tv ile int.ten maçları izlemek

digitürk ün int.üzerinden hizmet verdiği digitürk.web.tv den maçları izlemek istiyorum fakat yayın kalitesi nasıl bilmiyorum.bu şekilde izleyen arkadaşlarımız tecrübelerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

ben trabzon-bjk maçını izledim. maç boyunca yaklaşık 3 kere takıldı. her takılışında sayfayı yenile yaptım yayın normale dönmüştü. görüntü kalitesi hiç fena değildi. ben laptopu lcd tv ye bağalyıp izledim. gayet güzeldi. internet hızı yüksek olursa ben ce gayet keyifli olur.

Yorum yap

yosemitesam79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben trabzon-bjk maçını izledim. maç boyunca yaklaşık 3 kere takıldı. her takılışında sayfayı yenile yaptım yayın normale dönmüştü. görüntü kalitesi hiç fena değildi. ben laptopu lcd tv ye bağalyıp izledim. gayet güzeldi. internet hızı yüksek olursa ben ce gayet keyifli olur.
      bağlantı hızı kaçtı izlediğiniz hattın?

Yorum yap

8 mbps internet hızım

Yorum yap

teşekkürler kardeş ilgin için.

Yorum yap

8 mbps de takıldıysa bunun daha yükseği varmıki Türkiye'de??

Yorum yap

ben kimseye tavsiye etmiyorum ben baya seyrettim yaklasik 4 ay kadar bazen yayinlar iyi oluyor bazen cok dandik seyredemiyorsun bile.internet hizimda gayet yüksek 16.000 lik.ona verecegin paraya normal üye olmak daha iyi üye ol bak keyfine... saygilar...

Yorum yap

kalite konusunda bir şey diyemem ama fb ve gs bonus kart sahiplerine %55 indirimli diye bir yazı gördüm garanti bankası internet şubesinde?

Digiturk web Tv fenerbahçe bonus,galatasaray bonus sahiplerine yüzde 55 indirimli Nickli Üyeden Alıntı
                11 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında Fenerbahçe Bonus veya GS Bonus sahibi olun, Digiturk WebTV taraftar paketlerinde %55 indirim kazanın. İndirim kazanmak için tek yapmanız gereken İnternet Şubesi’nden veya garanti.com.tr’denFenerbahçe Bonus veya GS Bonus’a başvurmak!

*%55 indirimden yararlanmak için WebTV Taraftar Paketi’ni GS Bonus ya da Fenerbahçe Bonus Card’ınızla almanız gerekmektedir. Diğer kartlarınızla ise indirim kodunuzu kullanarak bu fırsattan %50 indirimle yararlanabilirsiniz.

**Başvurusu onaylanan kart sahiplerinin indirim kodu bankada kayıtlı olan cep telefonu numaralarına kısa mesaj (SMS) ile gönderilecektir.

***İndirim kodunuzla beraber www.digiturkwebtv.com adresinden aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
                VESTEL UD9200 4K LED TV
                ARÇELİK 32" LED TV
                2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

ben izliyorum 2 haftadir HD kalitesinde izleniyor yani saniyede 2600 Kbps takilma falan yok

Not en iyi kalitede izleyebilmeniz icinde internet hiziniz önemli benim ki 8 mb yetiyor hd ye

Ekran görüntüsü 25.01.2011

Uploaded with ImageShack.us

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

metin001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben kimseye tavsiye etmiyorum ben baya seyrettim yaklasik 4 ay kadar bazen yayinlar iyi oluyor bazen cok dandik seyredemiyorsun bile.internet hizimda gayet yüksek 16.000 lik.ona verecegin paraya normal üye olmak daha iyi üye ol bak keyfine... saygilar...
                      yıllık 99 tl ye bende web tv ye üye oldum, normal üye ol daha iyi diyorsunuz ama 49 tl x 10 ay 490 tl yapar, arada 5 katı fiyat farkı var hatırlatmak isterim.
                      Dell XPS 1530
                      Vestel Pixellence Full HD LCD USB TV
                      Next 2000 HD E-Sata + 500 GB HDD
                      Next 8000 X Cam
                      Next 2000 Plus
                      Next V-Box
                      Vestel 4500 Divx Dvd Player

Yorum yap

ts-antalya maçını satın aldım ama hiçbir şekil de maçı izleyemedim .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X