• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bis key yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bis key yardım

biss key list
    1.*

anlamıyorum sadece bis key dedimmi bu çıkıyo ne kanal ismi ne başka bişey yok napıcam burda

Kıymetli site arkadaşım herhangibir konuda yardım istedinmi sorunu tam sor yarım bırakma evvela ne marka kaç model cihaz kullanıyorsun söyle
    her cihazda bu bilgilerin girilme şekli farklı ayrıca sitemizin giriş sayfasında şifreleme sistemlerine bak orada biss bölümünü tıkla kanallar frekansları ve keyleri bulursun yerli kanalları yasak olduğu için veremiyorlar yabancıları hangi derecedki uyduda tam detaylı bulursun senin sorduğun üst iki sıradaki yerli kanalların 18 aa diye başlayanını değişiklikten dolayı yeni keylerini bulmadan açamazsın yani oda şu anda hiçbir yerde yok

Yorum yap

sat 10400 v cı yani sorduğum benim cihazınmı bis key yerinde bozukuk var herkesinmi öle yani örneğin nba nın şifresini nereye yazıcam nbanın verilmediğini biliyorum örnrk sadece ?

Yorum yap

Konu kapatılmıştır.
        Örnek olarakta veremezsiniz. İ
        çlerinde active olan keylerde olabilir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X