• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ve pvr jayıt sorun hala düzelmedi pc de çalışmıyor özellikle server ve şifreli kanal kayıtları pc de çalışmıyor kemel bey aradım ama hal içraat yok

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tv kanal Listesi menüsüne girip sarı tuş ile kanal taşıma aktif edilip,taşınmak istenen kanal OK tuşu ile seçiliyor ve istediğin sıraya gelip tekrar sarı tuşa basarak kanalı taşıyabiliyorsun,bende ses menüsü gelmiyor...

Hava durumu Ar-Ge'ye için bildirim yaptım,eklentide bug var...sunucu altyapısı değişmiş olabilir...

kanal taşıma yaparken istediğin sıraya sağ sol tuşları hızlı aşağı yukarı yapıyordu.

Yorum yap

arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ve pvr jayıt sorun hala düzelmedi pc de çalışmıyor özellikle server ve şifreli kanal kayıtları pc de çalışmıyor kemel bey aradım ama hal içraat yok
        Bu olaya zamanında ben de çok kafayı takmıştım ama olmayacağına kanaat getirdikten sonra artık uğraşmayı bıraktım.
        Bu hatanın (ya da yetersizliğin) işlemciden kaynaklandığı söyleniyor. Yani çözüm yok...

Yorum yap

Bu arada -yukardaki sebepten dolayı- Next Minix HD pembe cihazım hala uygun fiyata satılıktır. İlgilenenler özele pm atsınlar...

Yorum yap

19 derecede 11895 v 27500 fransız kanallarında 3 sn yede bir donma yapıp tekrar çalışıyor..ne yaptımsa düzeltemedim...

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kanal taşıma yaparken istediğin sıraya sağ sol tuşları hızlı aşağı yukarı yapıyordu.
              Bunun için page+ page- tuşlarını kullanabilirsiniz.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV
              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bunun için page+ page- tuşlarını kullanabilirsiniz.
                teşekkürler

Yorum yap

selam arkadaslar ben bu son yazilimi yukledikten sonra TRT HD de goruntude donmalar oluyor bazen acaba bu sorunu nasil gidere bilirim baska kanalarda yapmiyorr saygilar
                  yaman

Yorum yap

eski yazılımda yuoutubede sorun yoktu bu yazılımda conect hatası veriyor hd yayınlrda donma sorunu var.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Youtube ok sorun giderilmiş videolar yüklüyor eskisi gibi..
                      hayır arkadasım yuoutube aramada cıkıyor ama baglantı conect hatası yapıyor bir önceki yazılımda sorunsuzdu ve hd kanallarda donmolar gecikmeler var bu yazılım hatalı eski yazılım bulsam yüklerim umarım yakın zamanda yazılım düzelir. çok satım bu cihazdan müsterilerle sıkıntıya düserim yoksa.

Yorum yap

sonmezelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hayır arkadasım yuoutube aramada cıkıyor ama baglantı conect hatası yapıyor bir önceki yazılımda sorunsuzdu ve hd kanallarda donmolar gecikmeler var bu yazılım hatalı eski yazılım bulsam yüklerim umarım yakın zamanda yazılım düzelir. çok satım bu cihazdan müsterilerle sıkıntıya düserim yoksa.
                        Şu an kontrol ettim Youtube de sıkıntı yok, yazılımı tekrar USB bellek ile Güncelleme modu ''Sadece Yazılım'' olarak seçin ve tekrar yükleyin yükledikten sonra Menü - Gereçler - Sistem Bilgisi Kısmından yazılımın maincode kısmında ki versiyonun V.120B1* olduğundan emin olun.

Kolay gelsin.
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

You tube sorunum yeni yazilimla cozuldu. Emegi gecenlere tesekkurler.
                          Arkadaslar bu kumanda kullanimini hangi apple ve nasil yapabiliriz

Yorum yap

sonmezelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bir onceki yazılımı yukledim donma sorunu kalmadı yuoutubede sorun yok yeni yazılımda sıkıntı var.benim gözlemim bu

Yorum yap

yeni yazılımı usb yardımı ile yuklememe ragmen her acılısta yeni guncelleme mevcut yuklemek istermisiniz uyarısı ekrana geliyor. bir kaç kez yukledim işe yaramadı.
                              maincode V1.20B1

Yorum yap

xiphias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                yeni yazılımı usb yardımı ile yuklememe ragmen her acılısta yeni guncelleme mevcut yuklemek istermisiniz uyarısı ekrana geliyor. bir kaç kez yukledim işe yaramadı.
                                maincode V1.20B1
                                Yazılım Uyduya verilmiştir,
                                Uydu üzerinden yapılan güncellemeler Uydu güncellemeli ürünlere verilen yazılım Usb ile yada Network üzerinden yapılan güncellemelerin de cihaz versiyon 0 olarak tanımlanır uydu üzerinden güncelleme yapıldığında 1 olarak tanımlanır. Bu yüzden yazılım güncellemesi var olarak bilgi ekranı tarafınıza sürekli gelecektir.Yeni yazılım bilgisinin gelmesini istemiyorsanız

Menü - sistem Ayarları - Diğer Ayarlar Otomatik OTA Kontrolü : Kapalı yapınız

Yani aynı yazılımı USB bellek ile yüklediğinizde Yazılım versiyonu 121,uydu üzerinden güncellediğiniz ise 122 olacaktır.(Cihazı açtığınızda direk bu uyarı çıktığında yüklerseniz Kanal listelerinizde silinir,yüklemek isterseniz menüden uydu üzerinden güncellemeyi seçip ''sadece yazılım'' olarak yükleyiniz..)
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X