• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

benim yazılımım da *** güncellemesi auto mu ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benim yazılımım da *** güncellemesi auto mu ?

Herkeze merhabalar, ustalara bi sorum olacak,
    NEXT YE-2000 DPCIS SUPER PLUS_QNEC126.66_110909_TK3C1N0_pz
    yazılımını yükledim (tek başıma) hehe yazılımı yükledikten sonra güncelligini yitiren k.eylerin kanal üzerinde bi süre bekledikten sonra kendi kendini açıldığını fark ettim özellikle biss ve thor daki nagralarda acaba tesadüfen mi açıldı ben o kanalın üzerine geldigimde.
    sorularım şunlar.

1- Yine eskisi gibi forumda yayınlanan güncel k.eyleri usb ile receiverime yüklemeye devam edeyim mi ?

2- yukarda belirttigim yazılım ile k.eylerin hepsimi bi kısmımı uydudan auto yükleniyor.

3- Receiverimde forumdan usb ile alıp receiverime yükledigim ****** yerine uydudan irdir, yükle diye bi bölüm varmı, yani receiveri açtım, uydudan yükle diye bi yer oldugunu varsayıyorum aradım ama bulamadım belki ben bişey atlıyorumdar o bölüme geldim yükle dedim tüm güncel k.eyler yüklenme diye bi olay varmı yoksu bu benim ütopyam mı

ilgilenenler için şimdiden teşekkürlerimle.
    Selamlar, sevgiler, saygılar.

Kullandığın cihazda uydudan sadece yazılım güncelleme özelliği vardır. Eğer yazılımın içerisindeki kêyler güncellendiyse yazılımla beraber cihazınıza yüklenir.
    Thor'daki yayınlar hâlâ auto yapmaya devam ediyor, bu yüzden sizin kanal üzerinde bekleyipte yayını açması bir tesadüf değil, tamamen yazılımın özelliği.
    Uydudan yazılımı indirmek için;
    Menü>Cihaz bilgileri bölümünün en altında Yazılım Güncelleme seçeneği var. Burayı kullanabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

tesekkur

hocam ilgin için teşekkür ederim,
      birincisi k.eylerin yazılımdan dolayı auto yuklendigini öğrendim böylece,
      2, olarak cihaz bilgisine girdigimde yazılım güncelle diye bi bölüm yok sadece güncel en son yazılım hangisi ise onun bilgisi var emuyu kapattığımda çıkıyor oda
      3. olarak ben uydudan yazılım değil, softcam dosyalarının yüklenip yüklenemedigini merak etmiştim hani forumda güncel softcamlar yayınlıyorsun ve bizlerde usb ile alıp yüklüyoruz ya hani onu daha kolay bi şekilde uydadan yüklenebilmesi mümkünmü onu merak etmiştim.
      tekrar teşekkürlerimle.

Yorum yap

Henüz uydudan softcam güncelleme gibi bir seçenek yok maalesef, cihaz bilgileri bölümünü tekrar inceleyin orada "Uyudar Yazılım Güncelleme" diye bir seçenek olacak.

Yorum yap

hocam saygılar merhaba bende konuya gireyim bende o bolüm yok olanı yazıyorum 1.
          1.fabrikasyon ayarlar 2.cihaz versiyon bilgisi 3.hafıza kapasitesi 4.yedekleme alanı acaba ben bir yazılımmı atladım hocam sunu cözelim saygılar

Yorum yap

malesef bende de aynı recevir var uydudan otomatik güncelleme yok ayrıca thor uydusunda tps otomatik güncellleme calısımıyor sadece hortbird uydusunda günceleme yapıyor. ayrıca en son yazılım yüklü suan 127 olan

Yorum yap

suskun_68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              malesef bende de aynı recevir var uydudan otomatik güncelleme yok ayrıca thor uydusunda tps otomatik güncellleme calısımıyor sadece hortbird uydusunda günceleme yapıyor. ayrıca en son yazılım yüklü suan 127 olan
              dostum tps ler artık emuyla açılmıyor bilginize
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

esguey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ensondan kastın 127 ise o yuklendı ama hala yazlılm menüsü yok simdi nedicen bekliyorum cevap yazarsanız sevincem saygılıar...
                DPCIS modellerinde uydudan güncelleme özelliği yoktur. Boşyere aramayın

Yorum yap

hocam bi avatarını görelim sen nerdesın ya beni bi dertten kurtardın cevabına tşkkürler

Yorum yap

hocam ozaman neden kafa karıştırıyorlar sankı bızde bışey varmış gıbı bunuda yazmadan geçemedım saygılar....

Yorum yap

Kafa karışacak bir durum yok. Böyle olacağı en başından açıklanmıştı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X