• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetekplay

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Droid'te de mi çalışmıyor?

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Droid'te de mi çalışmıyor?

Sevgiler...
      yok libreelec.de
      P9PLUS

Yorum yap

• Droid'te durum ne?

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
          Droid'te durum ne?

Sevgiler...
          onu test etmedim üstad..
          cihazdaki droidmi bilmiyorum.wetek play ota 1.1.8var.
          P9PLUS

Yorum yap

• Evet, odur.

Sevgiler...

Yorum yap

• ben uzun zamandan sonra weteğe çıkarıp kullanayım dedim ama..herşeyi unutmuşum..
              kanalları dahi açamadım...
              1-internet kanalrını donmadan izleyebilceğim ..yeni proğram varmıdır?
              kodi içindeki viedoya attım m3u dosyasını çok berbat izlenmiyor?
              2-tvheaden 42 kullanıyordum içinde hazır kanal listesi vardı onlarda açmıyor.
              P9PLUS

Yorum yap

• adela Nickli Üyeden Alıntı
                ben uzun zamandan sonra weteğe çıkarıp kullanayım dedim ama..herşeyi unutmuşum..
                Kodi olarak
                http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=112 bu imaj destek devam ediyor

Enigma olarak son imaj http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=249 destek bitti

http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=788 destek devam ediyor

Bu imajları MSD karta yazdıracaksın oraları hatırlıyorsundur

tvheaden ile ilgili bu linkteki bilgilere bakabilirsin
                http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=595

Wetek play cihaza çok fazla destek olmadığınıda hatırlatayım

Kolay gelsin

Saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ben uzun zamandan sonra weteğe çıkarıp kullanayım dedim ama..herşeyi unutmuşum..
                  Birde internet kanallarının donmadan izlenmesi sizin internet
                  bağlantınızın iyi olmasına ve karşı tarafın server ına bağlı alt
                  yapı iyiyse gösterimde o derece iyi olur yada ücretli server
                  alacaksınız

Saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                    alacaksınız

Saygılar
                    değerli bilgiler için teş.ederim..
                    veriğiniz ilk likde..sd karta olanı indiriyorum..onu hangi proğramla atıyorduk?birde aynı yerde (Manuel Update) onu hiç denemdim.

bağlantı hızı 24..
                    diğerlieride iyi..
                    bunun işlemcisi koraxdan iyidir dedim ama bilemedim.
                    yayınlar ağırlaştırılmış şekilde geliyor.
                    P9PLUS

Yorum yap

alacaksınız

Saygılar
                      siz özkaradağlı üstadmısınız?
                      P9PLUS

Yorum yap

• Hayır, o benim çok değerli bir abim, elinden geldiğince benim gibi paylaşıp yardımcı olmaya çalışıyor.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                          Hayır, o benim çok değerli bir abim, elinden geldiğince benim gibi paylaşıp yardımcı olmaya çalışıyor.

Sevgiler...
                          sizi görmek mutlu etti.
                          P9PLUS

Yorum yap

siz özkaradağlı üstadmısınız?
                            Hayır değilim Naçizane Bölüm Moderatörüyüm @ozkaradag hocamızla beraber çalışıyoruz

Saygılar

Yorum yap

değerli bilgiler için teş.ederim..
                              veriğiniz ilk likde..sd karta olanı indiriyorum..onu hangi proğramla atıyorduk?birde aynı yerde (Manuel Update) onu hiç denemdim.

bağlantı hızı 24..
                              diğerlieride iyi..
                              bunun işlemcisi koraxdan iyidir dedim ama bilemedim.
                              yayınlar ağırlaştırılmış şekilde geliyor.
                              Bu http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Tools&s=n&o=asc linkte kart yazıcı
                              InstallSD_CardFormatter0500 bu program veyaSD_CardFormatter0500SetupEN
                              bu programı bilgisayarına kur msd kartını formatla kullanacağın imajı zipten
                              çıkart sonra bu win32diskimager-1.0.0-install programla msd kartına yazdır
                              manuel olan tar dosyası güncelleme dosyası imajı tekrar kurmadan FTP ile
                              bağlanıyorsun tar dosyasını Update dosyasına atıyorsun cihazını yeniden
                              başlattığın zaman güncellemiş oluyor ama bu sonraki işlem kolay gelsin

Saygılar

Not: verdiğim linkte programların hepsi mevcut Pc ne kuracaksın tabi birde
                              kart yazıcın olması lazım işlemleri yapabilmen için

Yorum yap

Bu http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Tools&s=n&o=asc linkte kart yazıcı
                                InstallSD_CardFormatter0500 bu program veyaSD_CardFormatter0500SetupEN
                                bu programı bilgisayarına kur msd kartını formatla kullanacağın imajı zipten
                                çıkart sonra bu win32diskimager-1.0.0-install programla msd kartına yazdır
                                manuel olan tar dosyası güncelleme dosyası imajı tekrar kurmadan FTP ile
                                bağlanıyorsun tar dosyasını Update dosyasına atıyorsun cihazını yeniden
                                başlattığın zaman güncellemiş oluyor ama bu sonraki işlem kolay gelsin

Saygılar

Not: verdiğim linkte programların hepsi mevcut Pc ne kuracaksın tabi birde
                                kart yazıcın olması lazım işlemleri yapabilmen için
                                bilgiler için teşekkürler..
                                (kart yazıcın olması lazım) demişsiniz..pc deki kart yeri olmazmı yazdırmak için.
                                P9PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X