• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK-Play OpenATV 5.1 Backup by KaYaCaN*

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayın hocam 16gb ye büyük geliyor bir türlü sd karta kopyalayamadım sd kartsyoruk 16gb

Yorum yap

ayrıca sd kart SanDiskultra 16gblık her ikisine de denedim olmadı saygılar

Yorum yap

16 GB lik SD karttan almıştım backupu olması lazım.
        Diğer backupları 8GB lik veya bulabilirsem 4GB lik SD kartla hazırlayayım o zaman.

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
        KaYaCaN*

Yorum yap

Sanirim samsung'un 16 lik sd kartina alinmis backup. Ben samsung'un 16 lik sd kartina yazdirdim.

Yorum yap

Ben de samsung 16 gb karta sorunsuz yazdırdım.

Yorum yap

Kart boyutları markaya göre değişebiliyor konusu olmuştu daha önceleri evet elinde 4 8gb varsa kayacan onlara verirsen ilerkileri 16 ya sorunsuz sığar..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

sayın hocam ilgin için teşekkürler saygılar

Yorum yap

KaYaCaN* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  16 GB lik SD karttan almıştım backupu olması lazım.
                  Diğer backupları 8GB lik veya bulabilirsem 4GB lik SD kartla hazırlayayım o zaman.
                  sayın hocam ilgin için teşekkürler tekrardan ellerinize sağlık

Yorum yap

Az önce backupu 16GB lik başka bir SD karta yükledim.Sorun olmadı. Bazı SD kartlara olmuyor demek.

KaYaCaN*

Yorum yap

sayın hocam sd kartın boyutu ne kadar saygılar

Yorum yap

sayın hocam backup on boyutu 14,8 GB (15.931.539.456 bayt) bu şekilde

Yorum yap

Benim SD kartta SanDisk Utra 16GB

KaYaCaN*

Yorum yap

Ben SanDisk ultra 16GB yazdirdim.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65725

Dosya boyutuna bakıp zipi açınca burdaki sd kart boyutları ile karşılaştırılabilir..
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

SanDisk ultra 16GB (class 10) iki farklı model olarak üretilmiştir.
                                1.si kırmızı gri kırmızı renk üstünde beyaz yazı ile SanDisk Ultra
                                bu problemsiz backup yazıyor.
                                2.si beyaz gri beyaz renk üstünde SanDisk Ultra kırmızı yazı ile
                                yazıyor. 2.seriye backup sığmıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X