• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

goldmaster11400 sky

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• goldmaster11400 sky

merhaba
    sayın hocalarım elimde bulunan 11400sky modüllü golmastere fullx dosyasını yüklemeye calıştım üzerindeki cihaz bilgisi olmadıgından cihazın kapagını acıp atemel entegre numarasına baktım rc 2 yazıyor bu dosyayı aldım vede yükleme yaptım fakat çözmedi ne yapmam lazım tabi kuralına göre yaptım bu işi fakat olmayınca sıkıldım buraktım yardıncı olursanız sevinirim kolay gelsin tşk

:iyyy: :toplu:

Yeni Yazılım Yükle

Arkadaşım, bende aynı makinayı kullanıyorum. Alıcına enson yazılımla beraber tekrar fulx dosyasını yükle. Önceki yüklediğin dosya hatalı olabilir. Sanırım çalışması gerekir. Kolay gelsin.
    Saygılar.

Yorum yap

dosyayı yüklerken tv menüsündende görüyorsun diymi sky dosyasını sayması lazım ekranda daha sonra 2.dosyayı aynı şekilde yüklüycen yanlız yükleme yaparken anten çekili olsun birde böyle dene bakalım .
      sonucu yazarsın...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Cihaz sky guncellemeden sonra mutlaka resetle tekrardan kur ve dene..

Yorum yap

Arkadaslar Full x ler ıcın yenı sky guncelleme dosyası varmı?

Yorum yap

ustalar elimde 11400 cım var fullxler gelmedimi..? geldiyse yazılımını nereden bulabilirim. saygılar...

Yorum yap

hasan78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ustalar elimde 11400 cım var fullxler gelmedimi..? geldiyse yazılımını nereden bulabilirim. saygılar...

arkadaşım fullxler bitti artık yerine sexwiew xxx diye bir kanal geldi ama hala yazılımı verilmedi kendi sitesindeki habere göre 14 ağustosta yayına başladı biraz daha sabır gelecektir...
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

http://www.hemenpaylas.com/download/...00RC2.zip.html
                http://www.hemenpaylas.com/download/...00RD2.zip.html 11 400 cım serisi fulx sky yazılım dosyaları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X