• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Başlık içeriğini görmek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Başlık içeriğini görmek

Sayın yöneticiler başlıkların üzerine gelince azda olsa içeriğini görmek bizim için daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.Saygılarımla

Örnek
    Türkiye'nin Kalbi ANKARA
    Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
    Onwa 18" Motor,
    Next YE 6000 V-box
    Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

saslar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın yöneticiler başlıkların üzerine gelince azda olsa içeriğini görmek bizim için daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.Saygılarımla

Örnek
    dostum zaten öyle başlğın üstüne geldinmi konuyla ilgili bilgi açılıyor sende olmuyorsa o başka
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Ne oldu? nasıl oldu ama şu anda görmeye başladım.saygılarımla
      Türkiye'nin Kalbi ANKARA
      Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
      Onwa 18" Motor,
      Next YE 6000 V-box
      Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

bir daha öyle olursa bir sonrakinin üstüne git o zaman görürsün
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

muhakkak gözünüzden kaçmış her zaman vardı bu özellik çünkü.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X