• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Data Güncellemesi sonrası hata..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Data Güncellemesi sonrası hata..

slm arkdaşlar uydu üzerinden data güncellemesi yaptım fakat data güncellemesi öncesi polsatlarda maçları falan izleye biliyodum ama şimdi data güncelleme sonrası izlenilemiyo bunun için ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim. (next 8500)

aslında güncelleme sonrası bu tür bazı kanllarda sapmalar oluyo fakat discovery gitmişti sonrasından onun keyini girerek yeniden getirdim. birde biss keyleri güncell olarak bulamıyorum. kumanda vasıtası ile gireceğim yardım msjınızda onunla ilgili bilgide verirseniz sevinirim.

ben size bir bilgi vereyim,

yerli kanallar hakkında konu açmak yasaktır, lütfen forum kurallarını okuyunuz.

diğer sorularınıza gelince uydu güncellemesinde sorun yok, yükliyen yükliyebiliyor, siz bir yerde hata yapıyorsunuz sanırım.

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

pardon abi, dilersen konuyu silebilirsin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X