• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DM-800 HD-StDreamGr-3.0-Backup-27.06.2015-KaYaCaN*

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DM-800 HD-StDreamGr-3.0-Backup-27.06.2015-KaYaCaN*

DM-800 HD-StDreamGr-3.0-Backup-27.06.2015-KaYaCaN*
    .
    Backup sadece ORJİNAL CİHAZLAR içindir.
    .
    Backup bu gün hazırlanmıştır.
    .
    Backupta kendime ait Güncel-27.06.2015 Tarihli 4 uydulu setting vardır. Kanal listesine İP TV sinema kanalları eklenmiştir.(HasBahca tşk.)
    .
    UYDU SIRALAMASI
    1-Türksat-42E
    2-HotBird-13E
    3-Eutelsat-7E
    4-Astra 19.2E

.
    Hafıza yetersizliği nedeniyle piconlar yüklenmemiştir.piconları FlashDiske yükleyip USB ye takarak görebilirsiniz.
    .
    EKLENTİLER: BüyükBangPanel,TürkVOD,SeyirTÜRK ,CamdMenager ve HacksatDownloader yüklenmiştir.
    .
    EMU:eklentilerden Camd Menager e girerek, (ccam-230,cccam-221,MgCamd-1.38c,oscam-ymod-18.56,doscam-3.60 ve Btkcam-0.90 ) hangisini isterseniz çalıştırabilirsiniz.Cihazınız oscam.ymod-18.56 ile açılacak şeklinde ayarlanmıştır.
    .
    BİS le açılan kanallar Ok'tur.
    .
    Güle güle izleyin arkadaşlar.
    .
    BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ
    .

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
    KaYaCaN*

selam ustalar elimde Se var ferari image atim ccam kuramadim yardinci olurmusunuz tesekurler

Yorum yap

s.a. arkadaşlar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. orijinal dm800 hd cihazım var maalesef tüm hd kanalları açmıyor. fiziki bir problem olsa hiç birini açmaması gerekir diye düşünüyorum. örnek atv nini hd kanallarını açarken trt nin hiç bir hd kanalını açmıyor. defalarca değişik imageler yüklememe rağmen ( son olarak kayacan ustanın bu backup unu yükledim) settingler yüklememe ve yeniden arama yapmama rağmen tüm hd kanalları açtıramıyorum. Başına bu şekilde sıkıntı gelen veya fikri olan arkadaş varsa memnun olurum....

Yorum yap

hherdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        s.a. arkadaşlar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. orijinal dm800 hd cihazım var maalesef tüm hd kanalları açmıyor. fiziki bir problem olsa hiç birini açmaması gerekir diye düşünüyorum. örnek atv nini hd kanallarını açarken trt nin hiç bir hd kanalını açmıyor. defalarca değişik imageler yüklememe rağmen ( son olarak kayacan ustanın bu backup unu yükledim) settingler yüklememe ve yeniden arama yapmama rağmen tüm hd kanalları açtıramıyorum. Başına bu şekilde sıkıntı gelen veya fikri olan arkadaş varsa memnun olurum....
        1 seçenek: lnb (kontrolü ) belki su almıştır
        2 seçenek: kablolarını kontrol et
        3 seçenek: dayzek ( büyük ihtimalle sorun bunda ) yenilersen en iyisini yaparsın

:::::::::::::: iyi seyırler::::::::::::::::::::
        dm 8000 hd, dm 800 hd se , dm 500 s , focus 8500 pvr, sky olımpia , next 2000 cx usb :tr: :tr:
        uydular : 14 sabit çanak, 1 usal Diseqc Motor : sabit uydular, 1 türksat, 2 hatbort, 3 eutalsat w3, 4 astra 19.2, 5 astra 31.5, 6 astra 23.5, 7 thor 1 w, 8 hispasat 30.w, 9 hellasat 39 e, 10 eutalsat 16, 11 eurobord 9, 12 sirus 4.8, 13 astra 28.2, 14 AzerSpace 1 / Africasat-1A 46.0°E :tr::tr:

Yorum yap

elerinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X