• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

18500 Hd+ Hataları Bildirin

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar son yazılımı(21.05.2014)tarihli yazılımı atın,uydu alıcınızı uzun süre standbyda bırakmayın.Birde böyle deneyin yukardada yazdıklarımın dışında bir sorunla karşılaşmadım.

Yorum yap

• Bendeki sorun modemdenmiş arkadaşlar.300mbl lik bir modem aldım ve sorunsuz çalışıyor cihaz.Sadece yotube de bir problem var.saygılar.
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• Merhabalar 27 01 2015 yazılımda chz eglence bölümündeki bir çok kısımda çalışmıyor örnek 1. hava durumu 2. rss okuyucu 3.ıptv 4.googe maps kısımları gibi v.s

Yorum yap

• bu fiyata bu cihaz ...rset sorunu falan kalmadı...benim şikayetim yok...sadece şifreli kanallarda arasıra takılıyo,okadarda olcek sonuçta linux değil.....emeği geçenlere teşekkür ederim

Yorum yap

• 20000hd aldım arkadaşıma son yazılımı usb le gönderdim fat32 li sd kanallarda mormal fakat hd kanallarda 2 -3- saniye donma mozaik oluyor bilgilerinize

Yorum yap

• next 18500 hd cıs plus aldım HD kanallarda donma oluyor..
              üstelik 30 mart yazılımı yani son yazılım yüklü...
              şifreli ya da şifresiz hd kanal farketmiyor.
              cihaz çok güzel küçük hem de modül girişli..
              next minix hd kullanıyordum dsmart modülü kullanmak için aldım, menüleri aynı olduğu için kullanımı kolay ... ama donma sorunu çözülmeden almayın....

Yorum yap

• next 18500 hd cıs plus 30.03 yazılımından sonra çıkan 25.06 ve 02.09 yazılımlarını
                CCCAM kullananlar yüklemesin.

Yorum yap

• 18500 hd +plus kapanıp kapanıp açılıyor motorluda kullanıyoruz kanal tablosunun görüntüsünü değiştiriyor

Yorum yap

• Bu cihazi 3 yil önce aldım hala reset atıyor kendikendine.son yazılım yüklü

Yorum yap

• next 18500 hd cıs plus 30.03 yazılımından sonra çıkan 25.06 ve 02.09 yazılımlarını
                      CCCAM kullananlar yüklemesin.
                      youtube özelliğini düzelteyim derken cccamı bozdular.

biz next uydu alıcılarını youtube için almıyoruz.
                      evinde intenet olan zaten pcden, tabletten, telefondan youtube videolarını izler.

kartpaylaşım programlarını, IP TV uygulaması ve modül kullanmak için alıyoruz.
                      bu özellikler olmasa dijital platformların verdiği dandik cihazlar yeterli olur...

Yorum yap

• next 18500 hd cis plus arkadaslar hangi birinden baslayayim bilmiyorum yuotube girdigimde arama yerine kensiliginden kapaniyor ip tv destekli diye satiyorlar ben sahsen hic memmun kalmadim yeni yazilimi bekliyoruz

Yorum yap

• Cihaz çok takılıyor.3 sene önce aldım son yazılım yüklü hala reset atıyor ve bağlantıyı sürekli tazelemem gerekiyor.server olmasına rağmen.son yazılım felaket oldu cihaza.
                          Bu cihazı benden alın machina verin üste 200 lira veririm..çıldırmaya az kaldı

Yorum yap

• 18500HDPLUS kullaniyorum 4xdayzek,Newgamd ucretli serverle calisyor cihaz,reset atmasi oluyo fakat 30 gunde 2-3 kere,yani cok az reset atiyor-cihazdan memnunum

Yorum yap

• free share çalışmıyor?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X