• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ORF paketi ve 9000xcam ultra

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ORF paketi ve 9000xcam ultra

Arkadaslar neden ben benim Next 9000 xcam Ultrada Orf ve Austriasat paketlerini izleyemiyorum. Bu Problem sadace bendemi var yoksa bu genel bir problemmi. Burada sunulan Emu dosyalari ve Yazilimlari nerdeyse hepsini denedim sonuc hep olumsuz. Bana yardim edeceklere simdiden tesekkürlerimi sunarim.

Bu konuda yardimci olacak kimse yokmu? Cözüm,Öneri,Fikir,Bilgi.... Yokmudur caresi. Saygilar.

Yorum yap

Cevap icin tesekkürler Tasarim Usta, Bildigim kadariyla ORF Paketi Cryptoworks degilmi yanlissam düzeltin lütfen. Selamlar.

Yorum yap

fener bahce Nickli Üyeden Alıntı
        Cevap icin tesekkürler Tasarim Usta, Bildigim kadariyla ORF Paketi Cryptoworks degilmi yanlissam düzeltin lütfen. Selamlar.
        Haklısınız yanlış yazmışım.

Yorum yap

Düzeltme icin sagolasin Kardesim. Ama benim sorunum halen devam ediyor insallah yardimci olan arkadaslar cikar ümit ediyorum Saygilar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X