• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 8.11.2005 Yazılımları İle İlgili Sorun ve Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tasarım imzan süpermiş ya yeni gördüm:muhaha:

saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• Sağol dostum bir arkadaşta gördüm hoşuma gitti bende ekledim. :gbr:

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        Sağol dostum bir arkadaşta gördüm hoşuma gitti bende ekledim. :gbr:
        gercekten harikada bir imzada bu aracın arkada tekerlekler ve kasası nerde tasarım hocam..

Yorum yap

• Bilmem onuda başkası kullanıyor galiba

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
            8000 lerde menuler öyle sevildi ve alışıldı değişse bile ancak bu yeni çıkacak tamamen hardware farkı vs 8000lerde yada 8000 demeyelim 9000 lerde ancak değişir ..Uydudan güncelleme yok yenilerdede şu an sadece net üzerinden var yani diyelim nebutv sitesine yazılımı koyacak sizin cihaz o adrese ip ye girip yazılım şak 1 dk da alacak bu şekilde ilerde neler olur bilinmez uydu vs ile ilgili...
            İnternet gun gectikce yaygınlastıgına gore kesinlikle ileride olması gereken bir ozellik hatta ilk olarak kart paylasım yapan makinalarda uygulanmaya baslansa cook harika olacaktır..

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
              8000 lerde menuler öyle sevildi ve alışıldı değişse bile ancak bu yeni çıkacak tamamen hardware farkı vs 8000lerde yada 8000 demeyelim 9000 lerde ancak değişir ..Uydudan güncelleme yok yenilerdede şu an sadece net üzerinden var yani diyelim nebutv sitesine yazılımı koyacak sizin cihaz o adrese ip ye girip yazılım şak 1 dk da alacak bu şekilde ilerde neler olur bilinmez uydu vs ile ilgili...
              Valla bahsetikleriniz süper olur
              Bu çeşit cihazlar ilerde görürüz inşaallah.
              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
              Anlat içinden geçenleri
              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

• March 1 hocamız ye-next 8000 xcam yazılımı hakkında bilgi verebilirmi? Yazılım hazırlanıyormu? Forumda son yazılımların içinde yok, doğrumu?

Yorum yap

• hakancobr Nickli Üyeden Alıntı
                  March 1 hocamız ye-next 8000 xcam yazılımı hakkında bilgi verebilirmi? Yazılım hazırlanıyormu? Forumda son yazılımların içinde yok, doğrumu?
                  Öncelikle foruma hoşgeldiniz. 8000'lere ait en son yazılımlar henüz verilmedi. Bildiğiniz gibi TPS'ler şu sıralar çok sık AES key değişimine gittiği için henüz verilmedi, sistemin oturması bekleniyor.
                  saygılar

Yorum yap

• merhaba !
                    Arkadaslar butun sayfalari gezdim kumanda ile key yukleme bolumunu bulamadim resimle anlatim var ama makinam (Next YE-8000XCAM )
                    1-uydu ayarlari
                    2 sonrasinda en alta key ayarlari diye bir bolum var en alta yeni kanal eklenin altinda ama benim makinada yok lutfen o key ayarlari bolumu nerden bulurum makinamda yardimlariniz bekliyorum malesef yeni oldugum icin herhalde anlayamadim ama resimli anlatimda gozuken key ayari ni makinamda bulamadim.. HERSEY ICIN TEKRAR TESSEKURLER

UGUR
                    2000CIS_SUPERPLUS

Yorum yap

• uğur kardeşim Key Ayar bölümünü görebilmeniz için:
                      Menü>>Sistem Ayarları>>Cihaz Versiyonu bölümüne girerek, 1973 tuşlayın versiyon numarası yeşil renk alır. Daha sonra tekrar Uydu Ayarları bölümünün altında Key Ayar bölününü görebilirsiniz.
                      kolay gelsin

Yorum yap

• Eyvallah arkadas dedigin gibi yaptim ve oldu tessekur ederim ...
                        sizde olmasaniz bu uydu cekilmez..
                        2000CIS_SUPERPLUS

Yorum yap

• Hadi kolay gelsin bakalım

Yorum yap

• TEKRAR MERHABA !!!!!
                            Gene ben ve gene bircok sorum var arkadaslar biliyorum fazla oldum ama yeniyim iste
                            bu C.....5 ile ile diger guncel en son sifrelere yada keylere nasıl ulasabilirim...
                            multiler ve polsat lar falan yok makinada sifreli diyor .tekrar size iyi aksamlar
                            2000CIS_SUPERPLUS

Yorum yap

• Arkadasım kuralı hatırlatırım:
                              10) Digiturk ve Cine5 gibi yerli yayın yapan dijital platformlar hakkında şifre kırma veya bu yönde yazılan mesajların sahipleri hakkında gereken yaptırım uygulanır.
                              saygılar...
                              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• ugursan Nickli Üyeden Alıntı
                                TEKRAR MERHABA !!!!!
                                Gene ben ve gene bircok sorum var arkadaslar biliyorum fazla oldum ama yeniyim iste
                                bu C.....5 ile ile diger guncel en son sifrelere yada keylere nasıl ulasabilirim...
                                multiler ve polsat lar falan yok makinada sifreli diyor .tekrar size iyi aksamlar
                                Cihazının boot versiyonu 1.3 veya üzeri ise aşağıdaki linkte bulunan güncel key dosyasını atabilirsin. Değilse ya Caslı yazılım at yada keyleri elle gir

YE-8000+EmuKeys_26.11.2005

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X