• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkes Okusun doktor üstadtan alıntıdır

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kim ne konuşursa konuşsun arkadaşlar biz işimize bakalım bu lafları söylüyenler zaten belli fazla söze gerek yok biz yolumuza devam ediyoruz bizi hiç kimse ilgilendirmiyor bu böyle vede böyle devam edecek next ilerlemeye devam edecek kimsenin şüphesi olmasın tabiki önümüze engel olmaya çalışan olacak doktor hocamıza ve mach1 ustamıza laf söyletmeyiz bunuda böyle bilsinler saygılar sevgiler

aryadigital uydu sistemleri
    www.elbirsan.com

Yorum yap

Ustad Şİmdİ Ben Mİllette Nexttİ Önerdİm Şİmdİ Sİz Bİrİlerİnİn Lafifla Hareket Edİp Bİzİde Zorda Birakmazsan Çok Sevİnİrİm .
      Yardimlarini Ve Yenİ Yazilimlarini Beklİyoruz?
      Şİmdİden TeŞŞekkÜrler

Yorum yap

başlıkta alıntıdır yazıyor anladığım kadarıyla yazmak iyide kime??

Yorum yap

kimse kimseyi share desteği vermediği için mahkemeye veremez ... zaten nedemek istediğimi anladınız .. meyve veren ağaç bugüne kadar taşlandı gene taşlaanıyor zamanında 400 - 500$ gibi fiatlarla server destekli cihaz satan firmalar müşteriyi gerektiğince sağdı .. yani NEXT te bunu yapsın tüm kullanıcıya al sana share desin .. 100-150 $ satın aldığın cihaza yazılım desteğini alan müşteri serverinıda kendi bulacak yada 15000-20000$ para toplayıp arasında kendi serverinı kuracak... arkadaşlar eğri oturun doğru konuşun bu iş kolay değil hep bana hep bana olmaz az bana azsana bu işler böyle ....
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Bence ortada provokatif bazı davranışlar var ve ustaların bu provokatif davranışları kaale almayıp işlerini yapmaları en sağduyulu yaklaşımdır.
            ELHAN ELEKTRONİK
            ANTALYA

Next 9000 Ultra Share Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra TF530 Çipinin İnternetten Güncellenmesi Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra Resimli Yazılım Atma Açıklaması

Yorum yap

Ben next 2000ck süper puls alalı 4 gün oldu cihazdan çok memnunum.Emek veren arkadaşlar da çok sağolsun.Anlamadığım bir şey var herkes şifreli kanalları seyretmek için mi uydu alıcısına mı geçiyor?
              O zaman bedelini ödeyip yasal kart alsınlar.
              Hem para vermeyeyim herşeyi bedavaya getireyim olmazsa ortalığı ayağa kaldırayım oh ne ala.Reciver alırken ona share sözünü kim vermiş ben dreambox dışında kimseden bir şey duymadım.
              Not:Pire ye kızıp yorgan yakılmaz.

Yorum yap

tamda mileti kazıklayacaktiki usta durdedi duRdeyince zoruna giti harhalde o firmaların şimdi boyle terbiyesizlik ediyorlar USTA SAYGILAR

Yorum yap

Doktor Tebrİkler

sayınustalar tabiki lagaluga laflar olacak nedeni adamcihaz yapmış 500 yuroluk tamda mileti kazıklayacaktiki usta durdedi dudeyince zoruna giti harhalde o firmaların şimdi boyle terbiyesizlik ediyorlar akadaşım yapabiliyorsan sendeyap yapamiyorsan otur oturduğun yerde ukalalık yapma bende 2000xcıs pulus var yazılımıdaatı servır aradım bulamadım denemeşansım olmadı habudeme adam yazılım yaptı ilah sana bana servır vercek diyebişey yok neguzel yazılım teşekur edeceğiniz yerde yaptığınınız rezalete bibak hiçmi bu ulkede guzel bişey olmayacak yakardşim hekes baksın kendi işine lutfen bu konularda daha uzatmiyalım insanlar forma girdiğinde dah guzel konulara açara orayla meşkuledelim bunuherkes bilsin turkiyede nxs nexssıtar dan daha iyicihazyok bunuherkes bilsin dokto arkadaşı ve mach ustayı ve bukonuyla ilgili mesaj yazan butun arkadaşları kutlar HERKESE İYİ BAYRAM VE MUTLU YLAR DİLEĞİYLE

Yorum yap

sayın doktor senı canıgonulden tebrık edıyor opuyorum bu gune kadar calısmalarını buyuk bır tıtızlıkle takıp edıyorum son derecede memnunun ben next cıhazı uzerıne baska cıhaz tanımıyorum tabı yerlı platform lar ıcın dıs kaynaklılar harıc lutfen doktorumuzu uzmeyelım guzel calışmalar yapmaktadır kendısını uzmeyelım aman dıkkat emegı gecen tum nextcılere sonsuz teşekkurlerımı ıletmeyı bır bor bılırım yenı yılınız ve kurban bayramınız kutlu olsun

Yorum yap

doktor hocamın arkasındayız sonuna kadar ...bence bu tür sorunlar bu tür cihaz ve yazılımların kendini bilmez rastgele satıcılardan da kaynaklanıyor...eğer işi bilen ve gerçekten uyducu esnaf olan adam zaten iza ediyor bu tür yazılımların geçici ve takip gerekeceğini anlatarak satıyor...bizim milletimiz bazı şeyleri gözüne gözüne sokmadan anlamıyor maalesef.her kes aynı zekaya sahip değil..ben bir de bu noktadan olaya bakmak gerektiğini düşünüyorum...saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X