• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
    bu konunun ilk mesajında XORİON ustanın yazdığı gibi sadece LG WEBOS tv lerde çalışır XORVOD uygulaması. eğer televizyonunuz netcast işletim sistemine sahipse uygulama mağazasında görünmez.Dolayısıyla bu uygulamayı kullanamazsınız.Telefonıunuza da indiremezsiniz çünkü XORVOD uygulamasının android sürümü şuan için yapım aşamasında yani henüz bir uygulama yok.Ne zaman gelir derseniz aşşağıdaki şarkıyı XORİON ustaya gönderiyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=74LAYoqo0p4
    Cevap olarak aşağıdaki şarkıyı bırakıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=te7b_if_bIs

Yorum yap

• Merhabalar değerli insanlar bana da kullanıcı adı ve şifre gönderirseniz çok memnun olurum.

Yorum yap

• Xorion usta son durum nedir acaba...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• iyi akşamlar xorvod yükledim ne yapmam gerekiyor kullanmak için
          isteyenin Bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara

Yorum yap

• Xorion usta son durum nedir acaba.Merakla beklemedeyiz.

Yorum yap

• 2-3 gündür tekrar ilgilenmeye başladım. Aslında oldukça ilerledim. Uzun sürmesinin en büyük nedeni uygulamayı aslında baştan yapıyor olmamdır. Hatta arka planı yani veritabanı, servisler vs. hepsi değişiyor.

Yorum yap

• Teşekürler eline sağlık ne değişecek zaman verirmisiniz

Yorum yap

• usta son durum nedir acaba sevgiler.

Yorum yap

• AspavA Nickli Üyeden Alıntı
                    usta son durum nedir acaba sevgiler.
                    Alt yapıyı değiştirmeseydim çoktan bitmişti. Şu an kullandığım host, vt vs. ise kullanıma göre artan bir ücretlendirmede. Ne kadar trafik harcayacağını da bilemedim için şu an bişey diyemiyorum ama uygulama ücretli olabilir çünkü cidden başa çıkamam. Ayrıca uygulamada modul vs gibi özellikler pek düşünmüyorum. Aslında varolan nstreamvod formatındaki xml dosyalarınız da okuyabiliecek durumda ama parser ler çok sıkıntılı. Yani içinde youtube, vk, direkt video linkleri varsa zaten sorun olmayacaktır.
                    Link ekleme, güncelleme web üstünden çok basitçe yapılabilecek ve anlık etkileşim olacaktır. Kullanıcı bilgilerinizle listenize heryerden de ulaşabileceksiniz. IPTV kısmını da bitireyim bir video hazırlıyayım ordan zaten görürüsünüz.

Yorum yap

• üstad eline sağlık fakat ıptv de favori listesi yapmaya olanak olsa daha iyi olur bu şekilde kullanmak çok zor

Yorum yap

• Xorion ustam gördün mü tengildet usta seyirTURK ü yeniden ayağa kaldırmış.

Sen öyle kaplumbağa hızında devam et

Yorum yap

• Bakın bu iyi haber. Tengildet Usta'nın sağlık sorunları var diye duymuştum. Umarım atlatmıştır.
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• yeni sitesi ve forumu (https://seyirturk.tk/forum/index.php) var eskiden olduğu gibi.seyirturk kodi ve android versiyonları var şimdilik.

kendisi ile görüştüm.gayet iyi tıpkı eski günlerdeki gibi.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                              Xorion ustam gördün mü tengildet usta seyirTURK ü yeniden ayağa kaldırmış.

Sen öyle kaplumbağa hızında devam et
                              Tospaaa da diyebilirsin

Yorum yap

• Konuyu hortlatalım.

Ustam nasıl gidiyor calışmalarımız.Bayram öncesi güzel bir haber alacakmıyız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X