• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 24.6.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fikret18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim cihazda 1.5.2008 yazılımı yüklü yani 6 ci aya ait yazılımların hiç birini yüklemedim bu yazılımı direk olarak yükleyebilirmiyim ? teşekkürler.
    Yüklersin kanallarında silinsin yeniden tarat daha sağlıklı olur
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

ozi2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ev içi home share nasıl oluyor ayrıntısı varmı ve iki cihaz aynı olmak zorundamı diğeri next 9000 olabilirmi ev dışı olabilirmi
      Ayrıca cihazı her kapatıp açmada ''Yeni data SAT TP CH !'' sorusu geliyo
      O soruya evet de güncel tp sat list gelsin yeniden tarat uydularını sadece ev içi değil portlar modemden açılırsa dışarıdaki bir 2000hdtvye de gömülüdeki kart bilgileri yollanabilir
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

birşey danışacaktım lcd hd tv yi scart çıkışlımı yoksa yuv çıkışlı izlemekmi daha net görüntü verir cihaz yecx 2000 super plus yeri bura değil belki ama yardımcı olursanız sevnirim teşekkürler

Yorum yap

Yuvdan tak

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

editt... sorumun yanıtı yukarda yazılıymıs saygılar...
            YÜRÜYOR
            yürüyor yalnız gidiyor
            hayatı vermedi can, ona
            kalbini dinledi gel dedi, ona
            dağ, deniz ve nehir
            düşündü gideyim
            mutlu etmedi bu dünya beni
            bulacakmıyım acaba bir yer
            ağrısız içine yatacağım
            bir toprak gitsem mi acaba
            olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

9000 lere ne zaman yazılım verilecek hocam ???

Yorum yap

ellerine saglik üstad tesekkürler

Yorum yap

Express yazılımlar için Emeği geçenlere Teşekkürler.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

mach1 hocam ben iki cihazda sahre yapabilirmiyim aynı eve oluyormu gömülüdeki kartdakileri diger odada bakbilirmiyin olurmu acaba hocam

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      mach1 hocam ben iki cihazda sahre yapabilirmiyim aynı eve oluyormu gömülüdeki kartdakileri diger odada bakbilirmiyin olurmu acaba hocam
                      mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sadece ev içi değil portlar modemden açılırsa dışarıdaki bir 2000hdtvye de gömülüdeki kart bilgileri yollanabilir
                      @Mach1 üstadımın yukarıda da bahsettiği üzere, anladığım kadarı ile eğer modemden port açılırsa istersen işyerinden de bağlanıp kartını paylaşabilirsin...Yanılmıyorsam...Eğer yanılıyorsam beni uyarın?!??...

Yorum yap

yeni yazılımlar hayırlı olsun mach1 ustaya teşekkürler.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

teşekkürler hocam yuvdan compart kablo varmış onu kullanmas fark edermi ses çıkışı onda yokmuş ses için ne yapabilirim o zaman

Yorum yap

ses için rca kablo alman lazım kırmızı beyazı her iki tarafta bağla sesi alırsın.yuv kablosu sesi iletmez.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

polsat

polsat auto değil eksik bişemi yaptım acaba

Yorum yap

Hayır polsat auto değil artık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X