• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

K.e.y guruplandırma hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• K.e.y guruplandırma hk.

sayın saygı değer yönetici ve sayın değerli hocalarım

benim acizane bir önerim var şöyleki; k.ey guruplarının gayet düzenli vede kilitli şekilde olması çok isabetli ve güzel, bu uygulamaya CW k.e.y bölümünüde dahil edip CW K.E.Y lerinde diğerleri gibi tek başlık altında verilmesi hem biz kullanıcıların karıştırmadan daha kolay ulaşmamızı sağlayacak ,hemde düzen ve erişim konusunda çok daha güzel olacağını düşünüyorum,tabiiki takdir sizlerin.tüm sayın yetkililere ve sayın hocalarıma saygılarımı sunuyorum.
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Aslında forum olarak bizim isteğimiz tüm bölümlerin açık ve katılımın daha fazla olması ama, takdir edersiniz ki! fake (hatalı) k e yler oldukça bol miktarda dolaşıyor. Bu yüzden üyelerin gereksiz yere hatalı keylerle boğuşmaması ve boşa zaman kaybetmemeleri açısından k e y bölümlerini kilitli tutmak daha mantıklı (şuan için)

Ayrıca o bölümlerin kilitli olmasının başka bir sebebi: Verilen k e y bölümlerinde gereksiz muhabbetlerin önlenmesi.

Saygılar

Yorum yap

haklısın abi diğer türlü kakafoni oluşur ve bilgi kirliliği yaşanır
      :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

dostlar hazır konu açılmışken bende emu k.e.y dosyalarının devamlı yeni mesajlar bölümünde kalmasını isterim çünkü bulamayan dostlar daha çabuk ulaşır dosyalara
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

merhaba yenisayfa hocam,uzun zamandır görünmüyordun veyahut ben görmüyordum.selamlar,saygılar

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba yenisayfa hocam,uzun zamandır görünmüyordun veyahut ben görmüyordum.selamlar,saygılar
            dostum merhaba biraz tatil yaptım bayramda bodrum sakin diye kafam dinlendi malum yazın kalabalık o yüzden yok idim dostlarımın yokluğumu fark etmesi beni memnun etti teşekkür ederim.
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Aslında forum olarak bizim isteğimiz tüm bölümlerin açık ve katılımın daha fazla olması ama, takdir edersiniz ki! fake (hatalı) k e yler oldukça bol miktarda dolaşıyor. Bu yüzden üyelerin gereksiz yere hatalı keylerle boğuşmaması ve boşa zaman kaybetmemeleri açısından k e y bölümlerini kilitli tutmak daha mantıklı (şuan için)

Ayrıca o bölümlerin kilitli olmasının başka bir sebebi: Verilen k e y bölümlerinde gereksiz muhabbetlerin önlenmesi.

Saygılar
              sayın hocam yazdıklarınıza tamamen katılıyorum ve bu düzen benimde istediğim bir şey ancak ben sanırım yine ne demek istediğimi anlatamamışım yani diyorumki her cw k.e.y verildiğinde örneğin pink paketi cw,max paketi cw,mtv, cw gibi başlıklarla konu başlığını çoğaltmak yerine mesala güncel cw k.e.y ler başlığı altında sürekli güncel olan ****** verilse vede kilitli olsa daha derli toplu olur diye düşünmüştüm.saygılar hocam

Yorum yap

Ok. Anladım arkadaşlarla görüşelim. Değerlendiririz.

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın hocam yazdıklarınıza tamamen katılıyorum ve bu düzen benimde istediğim bir şey ancak ben sanırım yine ne demek istediğimi anlatamamışım yani diyorumki her cw k.e.y verildiğinde örneğin pink paketi cw,max paketi cw,mtv, cw gibi başlılarla konu başlığını çoğaltmak yerine mesala güncel cw k.e.y ler başlığı altında sürekli güncel olan ****** verilse vede kilitli olsa daha derli toplu olur diye düşünmüştüm.saygılar hocam
                  bu fikiri bende başta anlayamamıştım,çok haklısın sayın uyducubaba bencede derli toplu olmasında fayda var...

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ok. Anladım arkadaşlarla görüşelim. Değerlendiririz.
                    tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X