• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• alenaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saygıdeğer ustalar ...
    ben geçen günlerde uydudan güncelleme yazılımı attım next2000cıs süper plus cihazıma fabrikasyon ayarlarına geri dönmek istiyom giriyor tüm kanallar her şey silinip fabrika ayarına giriyor fakat uydudan yazılım gitmiyor neden acaba..şimdiden teşekkür bu arada ben uydu konusunda çok cahilim..affınıza sığınırım....
    uydudan güncelleme yazılımının gidebilmesi, kaldırılması için uydudan güncelleme
    yazılımı olmayan yani 3 veya 4 yazılım öncesi bir yazılım yüklersen uydudan güncelleme yazılımı kalkmış olur oysaki yeni yazılımların yüklenmesi cihazın
    daha stabil çalışmazı ve yeni özelliklerin kullanılması içindir benim cihazımdada
    en son uydudan güncellediğim yazılımı kullanıyorum hiç bir çalışmamazlığınıda
    görmedim en son yazılımı kullanman bence daha sağlıklı kolay gelsin saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• arkadaşlar pvr kayıt 1.5 gb yapıyor sadece bilgisi olan var mı (uydudaki son yazılım var )

Yorum yap

• arkadaşlar kayıtların süresi hakkında bilgisi olan varmı
        ayarı varmı
        teşekürler

Yorum yap

• ya kardeşler ben oto yazılımı yükledim sofcamda attım ama hiç bir şifreli kanal açılmıyor benmi yanlış yaptım anlamadım ne polsatlar açılıyor ne adultlar açılıyor ne spor tv ler açılıyor bu oto için ekstra bişey yapmam gerekiyormu birde bana bu oto yazılımı nerden en iyi yüklerim bir adres verirseniz sevirim

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ya kardeşler ben oto yazılımı yükledim sofcamda attım ama hiç bir şifreli kanal açılmıyor benmi yanlış yaptım anlamadım ne polsatlar açılıyor ne adultlar açılıyor ne spor tv ler açılıyor bu oto için ekstra bişey yapmam gerekiyormu birde bana bu oto yazılımı nerden en iyi yüklerim bir adres verirseniz sevirim

Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1° West bu derecedeki uyduda Digi TV paketindeki
            kanallar açık diğer uydulardaki paket yayınlar sistem değiştirdikleri için şu anda
            hiç biri seyredilemiyor saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bu yazılım yalan hiç bişey açtığı yok açtığını iddia eden varsada dönsün bana

Yorum yap

• güncelleme güncelleme aynende böyle oluyo güncelle me oluyo bişey açtığı yok bgn en ucuz x markadalar şifreli kanalları açıyo next te böyle bişey yok artık bekliyoruz yoksa next aldığımız için hata yaptığımızı düşünücez provakatörlük yapmıyorum next daha iyiye gitsin die özeleştiri yapıyorum

Yorum yap

• beni eleştirilerimden dolayı profilimi silebilirsiniz ama bu forumdan uzaklaştıramazsınız

Yorum yap

• closer_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu yazılım yalan hiç bişey açtığı yok açtığını iddia eden varsada dönsün bana
                    closer_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    güncelleme güncelleme aynende böyle oluyo güncelle me oluyo bişey açtığı yok bgn en ucuz x markadalar şifreli kanalları açıyo next te böyle bişey yok artık bekliyoruz yoksa next aldığımız için hata yaptığımızı düşünücez provakatörlük yapmıyorum next daha iyiye gitsin die özeleştiri yapıyorum
                    closer_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    beni eleştirilerimden dolayı profilimi silebilirsiniz ama bu forumdan uzaklaştıramazsınız
                    Sevgili kardeşim sen provakatör falan değilsin bu belli sadece biraz heyecanlı birine benziyorsun eğer bu topikdeki bütün konuları okuduysan zaten bu yazılım işinin herhangibir şifreli kanal açması ile ilgili olmadığını anlamışsındır kaldiki zaten alenen bu yazılım şu kanalları açar diye birkonu hiç geçmedi sadece normalde bilgisayardan yada USB den yapılacak güncellemeler artık uydudan olacak dendi haa işin kanal açma yönüne gelirsek ozaman bu yazılımı attıkdan sonra güncel softcam leri de atacaksın ama senin izlediğin uydulara uyarmı uymazmı onu bilmem o nedenle inşaat yaparken temel atmayı unutma.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                    Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                    YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                    XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• 2006 yılından beri next kullanıyorum teknolojiyi takip etmek içinde sürekli cihaz alıyorum uydu artık hastalık oldu bende ama piyasadki 100 liralık cihazlar kanal açıyo next nie bu konuda geri kaldı artık next tende bişiler bekliyoruz

Yorum yap

2006 yılından beri next kullanıyorum teknolojiyi takip etmek içinde sürekli cihaz alıyorum uydu artık hastalık oldu bende ama piyasadki 100 liralık cihazlar kanal açıyo next nie bu konuda geri kaldı artık next tende bişiler bekliyoruz
                        Arkadasım hangi cihaz!neyi açıyor?bende teknolojiyi takip ediyorum ama azcık bilinçli galiba illegal hiçbirşeyin garantisi yok x cihazlar diyorsun alıyorsun bir hafta sonra cihaz elınde patlıyor next nacizane bir güzellik yapmış uydudan paylaşım pek çogumuzu net cafelerden kurtardı şahsen beni yazılımı ındırmeya net cafelere gidiyordum açıkçası şahsım adına next'e çok teşekkür ederim arkadaşım birde hiç bir şey açmıyor diyorsun 150 bir çanak al fazla fazla söyluyorum belkı 120 lik kurtarır ama 150 lık garanti geç thor uydusuna hemde auto bak bakalım next senın ıstedıklerının hepsını açıyormu açmıyormu saygılarımla...

Yorum yap

• muratham29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadasım hangi cihaz!neyi açıyor?bende teknolojiyi takip ediyorum ama azcık bilinçli galiba illegal hiçbirşeyin garantisi yok x cihazlar diyorsun alıyorsun bir hafta sonra cihaz elınde patlıyor next nacizane bir güzellik yapmış uydudan paylaşım pek çogumuzu net cafelerden kurtardı şahsen beni yazılımı ındırmeya net cafelere gidiyordum açıkçası şahsım adına next'e çok teşekkür ederim arkadaşım birde hiç bir şey açmıyor diyorsun 150 bir çanak al fazla fazla söyluyorum belkı 120 lik kurtarır ama 150 lık garanti geç thor uydusuna hemde auto bak bakalım next senın ıstedıklerının hepsını açıyormu açmıyormu saygılarımla...

thoru suan piyasadiki en ucuz cihaz açıyo bilmiyorum bnm kadar takip ediyo musn_? bi ikincisi 150 lik çanağa gerek yok die biliyorum 90 kurtarıyo en fazla bi kaç tane eksik tp alırsın die söylediler

Yorum yap

• next için

muratham29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ben sana katılıyorumdediklerin dogru arkadaş..

Yorum yap

thoru suan piyasadiki en ucuz cihaz açıyo bilmiyorum bnm kadar takip ediyo musn_? bi ikincisi 150 lik çanağa gerek yok die biliyorum 90 kurtarıyo en fazla bi kaç tane eksik tp alırsın die söylediler
                              1.si flood yapma
                              2.si thoru nextlerde açıyor
                              3.sü beğenmiyorsan başka uydu al git o x uydusunu al
                              4.sü thor uydusu yöreye göre değişir istanbuldan 120 likle tüm tp lere alırsın ama ankaradan zor

Yorum yap

2006 yılından beri next kullanıyorum teknolojiyi takip etmek içinde sürekli cihaz alıyorum uydu artık hastalık oldu bende ama piyasadki 100 liralık cihazlar kanal açıyo next nie bu konuda geri kaldı artık next tende bişiler bekliyoruz
                                arkadaşım ortalığı germene gerek yok.ben bir cok cihazı inceledim.bazıları promosyon amaçlı uydudan güncellemeli bir iki paket açıyorlar(kasdetdiğiniz X cihazlar)ama nereye kadar.kimse bilmiyor.biraz sabırlı olalım.ilerde bazı şeyler değişebilir.heyacanını gençliğine bağlıyorum.kolay gelsin.
                                http://

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X