• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aksoy kareş aynı sorun bende de var boot modunda son yazılımı tekrar atmam söylendi ama sonuç alamadım

Yorum yap

• emperormz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ustalara yazılım için teşekkürler. Sormak istediğim bir şey var. Astra uydusundaki premier kanallarını izlemek istiyorum. Gaziantepte oturuyorum. Gaziantepte Astra uydusunu izlemek için kaçlık uydu kurmam lazım. bilgisi olan varsa söyleyebilirmi?
      Burası yazılımla ilgili bölüm arkadaşım. yanlış yerde soruyorsun. Biraz gez uygun yeri bulursun.

Yorum yap

• şıko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        aksoy kareş aynı sorun bende de var boot modunda son yazılımı tekrar atmam söylendi ama sonuç alamadım
        hangi kanalda kilitlenme yaşadınız. Aynı cihazdan bende de var ama hiç kilitlenme yaşamadım ondan soruyorum.

Yorum yap

• murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hangi kanalda kilitlenme yaşadınız. Aynı cihazdan bende de var ama hiç kilitlenme yaşamadım ondan soruyorum.
          bu cihazı aldığımdan beri birçok yazılım yükledim(bunlar içinde bug içerenlerde olabilir) ama şimdiye kadar bir kez olsun kilitlenip reset attığını görmedim buda benim şansımmı acaba???

kilitlenme olayını 9000 serisinde çok yaşamıştım trt teletexi sorunuydu galiba,oda düzeltildi zaten

Yorum yap

• hangi kanalda olması farketmiyor pat diye kapanıyor bazen kendiliginden açılıyor açılmadıgındada arka anahtardan açıp kapatınca açılıyor

Yorum yap

sirus ta travel de bir kere oldu
              next 2000 cıs sp

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bu cihazı aldığımdan beri birçok yazılım yükledim(bunlar içinde bug içerenlerde olabilir) ama şimdiye kadar bir kez olsun kilitlenip reset attığını görmedim buda benim şansımmı acaba???

kilitlenme olayını 9000 serisinde çok yaşamıştım trt teletexi sorunuydu galiba,oda düzeltildi zaten
                bu dediğim sorunlar herkeste var ama çok nadır oluyor son yazılımı yükledikten sonra 2 defa oldu
                next 2000 cıs sp

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın tasarım hoca öncelıkle emeklerınız için çok teşekkürler hocam son yazılımda beni rahatsız eden 2 bug var acaba hocalarımız bu bugları bılıyorlarmı yoksa benım cıhazda mı problem var 1 bug cihaz bazen kendi kendine resetlıyor örneğin dün bir tp yi taratmak istedim ok tarat dedım cihaz resetledi 2 bug şifreli bir kanalı seyrederken bazen cıhaz kıtlenıyor ve kumanda dan bır işlem yapamıyorum arka anahtardan açıp kapatıyorum öyle düzeliyor next ten çok memnunum tesadüf ya dün misafırım vardı şifreli bir kanalı izlerken tamda cihazın reklamını yaparken cihazım kıtlendi acaba eskı yazılıma mı döneyim yoksa hocalarımz bu bugları düzeltirlermi saygılar. ayrıca herkese gösterdığiniz ilgi için teşekkürler
                  İsterseniz eski yazılıma dönebilirsini. Bu yazılım test olduğu için bazı sorunları olabilir.

Yorum yap

• isterseniz birde son yazılmı boot modunda atın belki sizinki düzelir ustalar önemişti banada

Yorum yap

bu dediğim sorunlar herkeste var ama çok nadır oluyor son yazılımı yükledikten sonra 2 defa oldu
                      olabilir tabii ben yok demedim zaten
                      sadece bana hiç denk gelmedi şanslıyım bu konuda demek ...

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        İsterseniz eski yazılıma dönebilirsini. Bu yazılım test olduğu için bazı sorunları olabilir.
                        ilginiz için sagolun tasarım ama benım merak ettiğim bu bende olan sorunların diğer hocalarımızın haberi varmı acaba yanı bu buglardan haberi varsa ilerki yazılımlarda düzeltirler diye düşünüyorum ama böyle buglar yok derse o zaman eski yazılıma dönerim ama formu devamlı takıp ediyorum bazı arkadaşlarda da var bu sorun saygılar
                        next 2000 cıs sp

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          olabilir tabii ben yok demedim zaten
                          sadece bana hiç denk gelmedi şanslıyım bu konuda demek ...
                          evet g-force bende çok nadır oluyor derken sana denk gelmemiştir manasında söyledım saygılar bu arada herkese yardımcı ouyorsun ilgin için çok teşekkürler dostum
                          next 2000 cıs sp

Yorum yap

evet g-force bende çok nadır oluyor derken sana denk gelmemiştir manasında söyledım saygılar bu arada herkese yardımcı ouyorsun ilgin için çok teşekkürler dostum
                            rica ederim dostum bilgi paylaştıkça güzeldir
                            bende bilmediklerimi sizlerden öğreniyorum(mesela bu yazılımda cihazın reset atması gibi)

teşekkürler saygılar bizden

Yorum yap

Burası yazılımla ilgili bölüm arkadaşım. yanlış yerde soruyorsun. Biraz gez uygun yeri bulursun.
                              pardon, sonra farkettim astra uydusuyla ilgili bölüme sorumu yazdım.
                              Dreambox 7020si -
                              Dreambox 500s -
                              250 Gb. WD Usb harddisk -
                              7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
                              ---------------------------
                              İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
                              2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
                              250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
                              Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
                              17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör
                              ---------------------------
                              Türkiye'de NEXT, Dünya'da DREAMBOX :bravo:

Yorum yap

• bu digi tv hangi uyduda hangi pakette?
                                Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X