• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ArkadaŞlar Yardim LÜtfen...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ArkadaŞlar Yardim LÜtfen...

ArkadaŞlar Benİm Next Ye 2000 Fta Usb Reciever'im Var.yazilim YÜklemek İstİyorum Usb'den Fakat Hangİ Yazilimi YÜkleyeceĞİmİ Bİlmİyorum Bana Bu Konuda Yol GÖsterİr Mİsİnİz? Şİmdİden İlgİnİze TeŞekkÜr Ederİm...İyİ PaylaŞimlar...

NEXT YE-2000 FTA USB_QNFM115.51_111607_TK0C0N0_pz.zip (1.20 MB, 175 Görüntülenme) bunu at
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis cok teşekkür ederim...deniyecem...

Yorum yap

ramis ben makinayı yeni aldım...bu softcam.key dedikleri dosyaları yükleyebiliyoz mu?

Yorum yap

yazılımdan sonra keyleri at NextX_Super PlusEmuKeys 241107.zip (8.2 K STBLink_1.06_TR.zip (819.bu editörle atılacak ama sen usb dende atabilirsin ama önce dayzek ayarlarına falan bak
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

DAYZEK AYARLARI DERKEN RAMİS? NERDEN BAKACAM ONA?KUSURA BAKMA SENİDE RAHATSIZ EDİYORUM KARDEŞ?ÇÖMEZİM DAHA BU KONULARDA :s

Yorum yap

canak ayarlarından dayzek ayarları diyor a veya b diye türk sat a hotbork b oluyor genelde nese cihazda onu yapıcan birde kücük yazı kullan kurallara aykırı davranıyorsun
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

anladım...cok teşekkür ederim...daha dikkatli olucam...emeğine sağlık...

Yorum yap

ramis attım bu yazılımları ama olmadı...attıktan sonra herhangi bişey yapıyor muyuz...?

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ramis attım bu yazılımları ama olmadı...attıktan sonra herhangi bişey yapıyor muyuz...?
                    olmadı derken neyi kastediyorsunuz.?
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet ne olmamış sifre bölümünü actınmı demekki son yazılım varmış liste düzenin deyişmemiş
                      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

dijitalci ntv'yi dahi izleyemiyorum(maçları şifreli veriyorlar ya) emuyu nasıl aktif hale getircez galiba ondan oluyor ama bilmiyorum...

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          olmadı derken neyi kastediyorsunuz.?
                          ntv'yi dahi izleyemiyorum(maçlardan bahsediyorum) emuyu aktif hale getirecez heralde onu bilmiyorum nasıl yapacağımı...

Yorum yap

(

ramis Nickli Üyeden Alıntı
                            evet ne olmamış sifre bölümünü actınmı demekki son yazılım varmış liste düzenin deyişmemiş
                            nasıl açıcam onu ramis bilmiyorum ki bilmemek ne kadar kötüymüş yaw :s

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              nasıl açıcam onu ramis bilmiyorum ki bilmemek ne kadar kötüymüş yaw :s
                              cihaz bilgileri menüsü+Cihaz Bilgisi+ kırmızı tuş- 1234 yaz ondan sora okeyle emu açılacak cihaz bilgisi yazıları gözükmeyecek
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X