• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Skystar2 DISEC MOTOR YARDIM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Skystar2 DISEC MOTOR YARDIM

star sky motor kulllanımı öneriyormusunuz birde formda ss2_diseqc19 diye bir program buldum fakat modift bastıgımda çalışmıyor önerecegini bir program varmı yada bunu nasıl çalıştırırım??

ss2_diseqc19 program guzel calışıyor sistem32 klasorun deki degişikligi yapman lazım ss2 nin son driver inde calışmaya bilir heuz onun için test aşamasında bazılarında calışıyor bende son driverde calışmadı mesala bunla ilgili acıklamayı plugin bolumunde acıklamıştım..

Yorum yap

slm arkadaşlar bu konu beni yakından ilgilendiriyo ss2_diseqc motor çevirmek mümkünmü öle bi program varmı saygılar....

Yorum yap

selam arkadaşlar bende de aynı problem var acaba buna yönelik bir çalışma yapılabilirmi teşekkür ederim

Yorum yap

burda gerekli acıklamalar mevcut....
          http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=119

Yorum yap

arkadaşım teşekürler sevindrici haber dediyin bu olmalalı saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X