• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny polsat auto d+ auto 4 nisan yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

loaderı kac yapmam gerekıyor ??

Yorum yap

Loaderi 219v4 yapıcaksın.

Yorum yap

Teşekkür ederim tamerbayraktar hocam

Yorum yap

Yeni yazılımları uyguladıktan sonra ; menü görünümleri hakkında resım verebılcek arkadas var mı ? yazılım yükleme işlemi bittikten sonra receıverımızda ne gibi işlemler yapacagız sırasıyla ;..

Yorum yap

Selamlar...21 mart btm yazılım yüklü 7010dci 12.c1.a5 hw cihazıma polsat auto için hangi yazılımı atmam gerekiyor?Üzerindeki yazılım 21mart btm olduğundan bir loader sorunu yaşar mıyım?

Yorum yap

hayır kardeş 219
              NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
              NEXT 2000 X PLUS
              NEXT 2005 CI
              NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

arkadaşlar elimde 7011 dz 1600a1 var yeni yazılım yükleyecek kup 230 la yükleyecem ama başarısız diyor kabul etmiyor cihaz normal acılıyor eski yazılımla nedir sorun

Yorum yap

mehmetparlatan Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar elimde 7011 dz 1600a1 var yeni yazılım yükleyecek kup 230 la yükleyecem ama başarısız diyor kabul etmiyor cihaz normal acılıyor eski yazılımla nedir sorun
                  Aşşağıda kup240 verdim birde bununla denermisin?
                  Eklenen Dosyalar

Yorum yap

pride 230 la yükledim. yalnız cihazıda resetledim. kanal taramaya girince kilitleniyor.kuru kafa yükledim, düzelmedi. BL619 yükledim düzelmedi, ne yaptıysam olmadı... eski yazılama geri döndüm. Sizin görüşünüz nedir, bu yazılımlar sorunlu mu?. aslında yazılım çok güzel, ama çalışmıyor işte. şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

Neden kimse benim soruma cevap vermiyor anlamadım?Birçoğunuzun mesleği bu cihazlarla uğraşmak değerli ustalarım...Çok zor bir soru da olduğunu sanmıyorum sizler için...İlginizi rica ediyorum...Saygılar...
                      (Soru again : 12.c1.a5 hw li cihazıma bu au yazılımlardan herhangi birisi uygun mudur?Cihazın üzerinde şuan 21 mart btm yazılımı yüklüdür...)

Yorum yap

türksat 1 c yok usta bu yazılımda yardııııım

Yorum yap

bellerophon Nickli Üyeden Alıntı
                          Neden kimse benim soruma cevap vermiyor anlamadım?Birçoğunuzun mesleği bu cihazlarla uğraşmak değerli ustalarım...Çok zor bir soru da olduğunu sanmıyorum sizler için...İlginizi rica ediyorum...Saygılar...
                          (Soru again : 12.c1.a5 hw li cihazıma bu au yazılımlardan herhangi birisi uygun mudur?Cihazın üzerinde şuan 21 mart btm yazılımı yüklüdür...)
                          12.C1.A5 H/W li yazılımı atacaksın arkadaşım
                          NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                          NEXT 2000 X PLUS
                          NEXT 2005 CI
                          NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

m.artun Nickli Üyeden Alıntı
                            türksat 1 c yok usta bu yazılımda yardııııım
                            tüksatı ekleyebilirsin arkadaşım
                            NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                            NEXT 2000 X PLUS
                            NEXT 2005 CI
                            NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

mehmetparlatan Nickli Üyeden Alıntı
                              pride 230 la yükledim. yalnız cihazıda resetledim. kanal taramaya girince kilitleniyor.kuru kafa yükledim, düzelmedi. BL619 yükledim düzelmedi, ne yaptıysam olmadı... eski yazılama geri döndüm. Sizin görüşünüz nedir, bu yazılımlar sorunlu mu?. aslında yazılım çok güzel, ama çalışmıyor işte. şimdiden teşekkürler...
                              boşluğa basmadan 12345 yazarak dene arkadaşım
                              NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                              NEXT 2000 X PLUS
                              NEXT 2005 CI
                              NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

mrb. arkadaşlar şu konuyu doğru düzgün anlatacak birisi yokmu hep kalıplaşmış cümleleri kullanıyoz. yok cihazın hw sine uygun yazılım yok kup 230 mu 240 mı
                                olmuyo arkadaşlar fail hatası veriyo bi arkadaş sormuş onun sorusuda es geçilmiş ne yapmak gerekiyo. bu konuya bi açıklık getirirseniz sevinirim. cevaplarınız için teşekküler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X