• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetek2 play olmadı be

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Herzamam desteğiniz şart

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Size şunu söyleyeyim, gece gördüm, başka marka aynı çip bir cihaza Neutrino İmajını getirdiler.
      Kullananlar bilir ne olduğunu. Apışıp kaldım ya hu.

Helal olsun vallahi.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
        Size şunu söyleyeyim, gece gördüm, başka marka aynı çip bir cihaza Neutrino İmajını getirdiler.

Helal olsun vallahi.

Sevgiler...
        Peki bizim cihazlarada uyarlanabilecekmi acaba

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Sanıyorum, keşke yapsa.

Sevgiler...

Yorum yap

Sanıyorum, keşke yapsa.

Sevgiler...
            Ozkaradag üstad yapsa yapsa Byagli üstad yapar. İnşallah iyi haberi bize verir. Biraz inceleme fırsatı buldum. e2 ve android karışımı güzel bir yazılım. İnşallah wetek play 2'e uyarlanır. Crazyturk üstadtan da LibreElec için düzenlenmiş kanal listesi bekliyoruz. Wetek play 2 ciler olarak boynumuz eğik kaldı.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Helal olsun vallahi.

Sevgiler...
              Neutrino e2 den çok daha iyi.Bir ara TripleDragon ve AzBoxda kullanmıştım.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı
                Crazyturk üstadtan da LibreElec için düzenlenmiş kanal listesi bekliyoruz. Wetek play 2 ciler olarak boynumuz eğik kaldı.
                SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                Aslında hazırlamıştım taranacak bir kaç uydu kalmıştı.Şu an işyerinde elemansızlıktan hafta tatili dahi kullanmıyoruz.Onun için yarım kaldı.Bu arada kendi özel işlerimizde oluyor zaman sorunu.Gece yaptığımda da sabah işe uykusuz gitmek zorunda oluyoruz.Ama en kısa zamanda hazırlayıp vereceğim.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

@msevis kardeş abartman için teşekkür ederim. Neutrino imajını android altına uygulayan Vitaliy_S. Bizim daha o konuma gelmemiz için çok fırın ekmek yememiz lazım. E2 den de bahsediyorlar S912 li ve S905D li cihazlar için ama daha konuşuluyor sadece.

Aslında bizim burda konuştuğumuz şeyler boş şeyler. Wetek yurtdışı ekibinin bu yazılımları yapıp bize vermesi gerekirdi. Çünkü gerekli olan herşey onların elinde var. Bizler yazılım uzmanları değiliz. Onlar ise bu cihazın kaynağı. Neutrino , E2 vs.. bütün sistemleri son kullanıcıya verecek kapasiteleri olması gerekirdi.

Biz 2-3 developerin libreelecteki yardımı ile ayakta duruyoruz bu kesin. İnanın cihaza wetek destek verse cihaz çok iyi ama cihaza destek yok. (Yurtdışından bahsediyorum) Özkaradağ"a herkese gösterdiği yardımseverliği ve içtenliği için teşekkür ederim.

Android tarafında TV kısmı next gibi cihazlar kadar kullanışlı ,kanal taşıma vs yine o kadar kolay ve kanal geçiş hızı tatminkar olabiliyor. Bunların hepsi kumanda üzerinden yapılabiliyor. İstediğiniz emuyu veya keyi cihaza ister kumanda isterseniz pc yardımı ile girebiliyorsunuz. Bunu kendi gözümle gördüm ve kullandım. Android tarafında tv izleme aracı olarak isterseniz kodi yi kullanabiliyorsunuz. Bu anlattıklarım WP2 de de olabilirdi ama diyorum sadece.

Neutrino gelirsek, ince ayar çok yapmadım ama ekran görüntüleri paylaşayım ( cep telefonu ile çektim) biraz ama unutmayınız cihaz WP2 değil. Bu arada media player desteğine gelirsek popüler 4K uydu cihazların hepsinin oynatmadığı videoları ( HDR 4K 60fps )oynatabiliyor buda cihazın işlemcisinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.

Yorum yap

Ahhh ah candostum ah, bizdeki azim, kararlılık, merak WeTek'te olsa neler yapardık da işte havanda su dövüyoruz anca.
                    Yoksa tostos59 hocam çok haklı, (o aynı zamanda çok eski dostumdur, o yüzden ne derse haklıdır derim) yani çipi cidden çok iyi ama yazılım olmayınca isyanları oynamak içten bile değil.

Sendeki cihazın oynattığı videoları Ultimo 4K oynatmıyor, o kadar diyeyim.

Neutrino gelebiliyorsa E2 de hayli hayli gelir de işte kapasite lazım.
                    Erol Bey Abimin dediği gibi "Bazı firmalar küçük düşünüp az kazanır, bazıları da geleceği düşünür kaybeder ama sonunda katlanarak kazanır" demişti.

Bazen ettiğim yardımlara rağmen cihazdan randıman alamadığınız için hayıflanıyorum, çünkü biliyorum ki bazılarınızı ben sürükledim.

Araba çok güzel ama benzin kirli olunca çoğunluğunuz haliyle şikayet ediyorsunuz.

Sevgiler...

Yorum yap

Tek isteğim Wetv 'de iptv çalışması. 1 dakikadan sonra donuyor. Bu olayı ve
                      Neutrino konusunu wetek foruma taşımak lazım. İngilizcesi iyi olan üstadlardan rica ediyorum.
                      Şimdiden teşekkür ederim .Kolay gelsin.

Yorum yap

Peki bu Neutrino imajını çalıştıran cihaz markası nedir reklam amaçlı olmayacaksa öğrenmek isterim ben ve benim gibiler adına bilmekte fayda var gibi düşünüyorum

saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Cihaz ucuz çin cihazlarından. Markası Mecool. Neutrino KIII veya KI Pro da çalışıyor. Plastik kalitesi ve kumandası WP2 ye göre alt seviyede. İşlemcisi soğutma yeterli olmadığı için çok ısınıyordu. Ben içine fan yerleştirdim. Sıcaklık yaz aylarında bile 45 dereceyi geçmedi.

Yorum yap

droid için guncel turksat hotbırt settıng sunacak varmı.malum uç beş kanal çıktı yenı.cıhazda hotbırdde taratıyorum tarıyor.kanalların ısmımı degışıktır nedır veya bulmuyor bılemıyorum taratılan lıstede bulamıyorum.

vivid red ve arabesttv mesela tarattım komple hotbırd cıhazda cıkmıyor.guncel satelıtexml ındırdım cıhazın neresıne atılacak bulamadım.
                            cıhaz menuden satelıtes xml gunceleldım tarattım sonuç aynı.

elınde guncel 2 4 uydulu hotbırt olan yenı kanallar eklı settıng sunacak dost varmı..
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

elindeki diger enigma2 cihazda damı gelmiyor dediklerin onu anlamadım tam olarak
                              Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                              Sorumluluk alınmaz
                              .
                              Saygılar

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı
                                elindeki diger enigma2 cihazda damı gelmiyor dediklerin onu anlamadım tam olarak
                                elımde sadece wetek2 var.tarattım gelmemekte.yenı settıngte kımse sunmadı..
                                WETEK Play 2 4K
                                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X