• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 10.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Almanyadan bir serverdan 24 saatliğine deneme aldım, astra ve hotbird deki kanalları mükemmel açıyor, arada 1 saniyelik donma oluyor ama göz ardı edilebilinir. Emeği geçen tüm yazılım üstadlarına çok teşekkürler, ellerine emeklerine sağlık.

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın hakanoz nerde bu cccam bolluğu eğer bir adres varsa verde bizde bulup test edelim.ben her gün test newcamd server bulurken kaçıncı yazılım oldu halen bir tane bile cccam bulamadım.
      Google'a +cccam +server +paid yazın. Bakın kaç tane site, kaç tane server bulacaksınız .

Yorum yap

hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Google'a +cccam +server +paid yazın. Bakın kaç tane site, kaç tane server bulacaksınız .
        herhalde o kadarını bizde akıl ediyoruz o şekilde yüzlerce başlık çıkıyor ama buların hamen hepsi forum ve üyelik istiyor büyük çoğunluğuda ücretli server pazarlıyor.bana free test nevcam serverlerin açıktan yayınlandığı siteler gibi diekt cccam bulacağım site lazim.sizin öneriniz benim önüme bir çuval pirinç koyup hadi içindeki taşı bul demekten farksız.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

cccam-newcam

gemici1978 Nickli Üyeden Alıntı
          cccam ile new cam arsında ne fark var ? ..birinde izlenen kanallar digerinde izlenemiyor mu ?...neden ikisininde aynı anda çalışması gerekiyor..2000 hd newcam a göre yapılmış..yeterli olmuyorda , cccam yazılımları veriliyor ?..
          başta protokl olarak farklı olduğu için yazılımlarında da fark var hangisi iyi derseniz tabii ki cccam örnek bir newcam ın 3 aylık ücreti 70-80 TL iken cccam ın neredeyse yıllaık fiyatı bu iyi bir cccam çok daha avantajlı ayrıca cccam bulmak daha kolay newcam çok az var
          Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
          Bernard Shaw

Yorum yap

beleş server bir saatlik bilemedin bir günlük olur.ondada herkese açık olur.tat alamazsın baglanamazsın,sürekli kopar.üçretli server tek şahsına olur.kopma,kırılma olmaz doya doya seyredersin.birde hiç bir hizmet bedava olmaz.bedava isteyenler kaç kişiye bedava iş yaptınız bir sorgulayın kendinizi.birtek bedava işi devlet yapar,hizmet için .o da artık bedava yapmadıgı gibi elinde olsa özelden de pahalıya yapacak.
            dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
            ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
            seninde destanını okuyalım ezberden,
            haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
            elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
            fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              herhalde o kadarını bizde akıl ediyoruz o şekilde yüzlerce başlık çıkıyor ama buların hamen hepsi forum ve üyelik istiyor büyük çoğunluğuda ücretli server pazarlıyor.bana free test nevcam serverlerin açıktan yayınlandığı siteler gibi diekt cccam bulacağım site lazim.sizin öneriniz benim önüme bir çuval pirinç koyup hadi içindeki taşı bul demekten farksız.
              Ama bu işin başka yolu yok . Siz diyorsunuz -CCCam bende açmıyor. Ben diyorum ki -Free server'lar sağlıklı değil, o yüzden. Bu durumda bu sitelerin rating'ine bakıp, en yüksek olanlara üye olacak ve ilgili konu başlıklarını bulup test account isteyeceksiniz. Kimi 2 saatlik test verirken kimi 24 saat kimi 48 saat test veriyor. Forumda bildiğiniz üzere üyelik gerektiren site tavsiye etmemiz mümkün olmadığı için daha fazla yardımcı olamam. Benim bildiğim başka yöntem de yok. Hala free server diye ısrar ederseniz de verecek tavsiyem yok .

Yorum yap

Ama bu işin başka yolu yok . Siz diyorsunuz -CCCam bende açmıyor. Ben diyorum ki -Free server'lar sağlıklı değil, o yüzden. Bu durumda bu sitelerin rating'ine bakıp, en yüksek olanlara üye olacak ve ilgili konu başlıklarını bulup test account isteyeceksiniz. Kimi 2 saatlik test verirken kimi 24 saat kimi 48 saat test veriyor. Forumda bildiğiniz üzere üyelik gerektiren site tavsiye etmemiz mümkün olmadığı için daha fazla yardımcı olamam. Benim bildiğim başka yöntem de yok. Hala free server diye ısrar ederseniz de verecek tavsiyem yok .
                çok olgun ve düzgün cevap veriyorsun dostum dikkatimi çektide tebrik etmek istedim kendi adıma diğer arkadaşa lafım yok ama bazen biri bir laf atıyor mesele uzuyorda uzuyor sonunda insanlar birbirini kırıyorya ona hiç zemin yaratmıyorsun tebrikler sevgiler..

Yorum yap

cccam'da birden fazla serveri aktif etmek...

Merhaba, bende birden fazla c line var, bunları ayrı ayrı aktif edip kullanabiliyorum fakat hepsini birden aktif etmeyi bulamadım... yardımcı olur musunuz?

bu arada yazılımda emeği geçen herkese gerçekten teşekkür etmek gerek... eski hallerini bilmiyorum ama son versiyon çok stabil gözüktü bana...

sevgiler..
                  teşekkürler...

Yorum yap

cesurcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    çok olgun ve düzgün cevap veriyorsun dostum dikkatimi çektide tebrik etmek istedim kendi adıma diğer arkadaşa lafım yok ama bazen biri bir laf atıyor mesele uzuyorda uzuyor sonunda insanlar birbirini kırıyorya ona hiç zemin yaratmıyorsun tebrikler sevgiler..
                    Çok teşekkürler olumlu düşüncelerin için. Ben bu forumu seviyorum ve forumdaki arkadaşlarıma kapasitem dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ne biliyorsam, hangi tecrübeye sahipsem paylaşmaya çalışıyorum. Tekrar teşekkürler .

Yorum yap

sayın hakanoz sıfıra sıfır elde var sıfır bana yardımcı olacaksanız üyelik istemeyen ve free test cccam serverleri yayınlayan bir site ve buradan veremiyorsanız özelden pm le verebilirsiniz.benim amacımda cihazın bu özelliğini test etmek zaten bana 2 saatlik çalışan bir sever olması yeterli ama çok dediğiniz server bana göre hiç bir yerde yok.

iyi günler.
                      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

sayın hakanoz sıfıra sıfır elde var sıfır bana yardımcı olacaksanız üyelik istemeyen ve free test cccam serverleri yayınlayan bir site ve buradan veremiyorsanız özelden pm le verebilirsiniz.benim amacımda cihazın bu özelliğini test etmek zaten bana 2 saatlik çalışan bir sever olması yeterli ama çok dediğiniz server bana göre hiç bir yerde yok.
                        [B]O zaman paranıza kıyıp 1 aylık cc cam alıcaksınız bunun başka yolu yok.....[/B]
                        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozdersm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhaba, bende birden fazla c line var, bunları ayrı ayrı aktif edip kullanabiliyorum fakat hepsini birden aktif etmeyi bulamadım... yardımcı olur musunuz?

bu arada yazılımda emeği geçen herkese gerçekten teşekkür etmek gerek... eski hallerini bilmiyorum ama son versiyon çok stabil gözüktü bana...

sevgiler..
                          teşekkürler...
                          maalesef şimdilik birdenfazla cccamd serveri izliyemiyoruz. ileri de mümkün olabilir

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            maalesef şimdilik birdenfazla cccamd serveri izliyemiyoruz. ileri de mümkün olabilir
                            cevabınız için teşekkürler... seçerek seyredeceğiz bir müddet daha anlaşılan..

bu arada serverdan gelen kart sayısını sınırlayabileceğimiz bir yöntem var mı ? fazla kart geldiği zaman stabilite azalıyor alette...

teşekkürler...

Yorum yap

ozdersm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              cevabınız için teşekkürler... seçerek seyredeceğiz bir müddet daha anlaşılan..

bu arada serverdan gelen kart sayısını sınırlayabileceğimiz bir yöntem var mı ? fazla kart geldiği zaman stabilite azalıyor alette...

teşekkürler...
                              serveri alıken veya aldığınız kışı ile konuşup ancak belli paketleri paylaşmak mümkün olacak server sağlarlar. kısacası serverci yapabilir. bizim bunu yapmamız mümkün değil.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                serveri alıken veya aldığınız kışı ile konuşup ancak belli paketleri paylaşmak mümkün olacak server sağlarlar. kısacası serverci yapabilir. bizim bunu yapmamız mümkün değil.
                                ilginiz için teşekkürler...
                                büyük tepkilere rağmen hd'de nexti tercih etmiş eski bir dreambox kullanıcısı olarak... bu iki konunun yazılım güncellemelerinde mutlaka ele alınması gerektiğini düşünüyorum... özellikle kart sayısı konusundaki problemin ciddi stabilite kaybına yol açtığını görebiliyoruz... öyle sanıyorum ki bu sorun giderildiği zaman fiyat/performans olarak rakipsiz bir cihaz olacak 2000hd

sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X