• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler emeginiz için siriusdeki bis ****** verilen yazılımda açılmadı nornalmidir saygılar
    üstünde beklemeniz lazım kanalın biraz bende açıyo

Yorum yap

• yazılım çok güzel olmuş fakat yabancı şifreli platformlarının açılmaması üzücü aman jsc lere bişey olmasın kanallar çok güzel. yazılım için emeği geçenlere saygılar

Yorum yap

• ben daha yüklemedim yarın yüklerim.emeği geçen her kese teşekkürler.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• savasyavan tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
          sayın tasarım kardeşim sırada hangi serilerin güncellemesi hazırlanıyor özellikle süper serisinin hepsine verilecekmi 2000 süper x plus verilecekmi usbsiz olan seriler bilgilendirirsen şimdiden tşk
          Verilen cihazlar şuanda yazılımı olanlar. Bunların dışındakilere verilmeyeceği açıklandı doktor tarafından.

2000 CIS
          2000 CX USB
          2000 FTA USB

Bunların haricindekilere yokmuş malesef.

tasarım super x pluslara bundan sonra yazılım verilmeyeceği kesin mi? verilmeyecekse bu foruma girmeme gerek kalmayacak.yeni yazılım çıkar ümidi ile arasıra siteye gözatıyorum.yazılım verilmeyecek ise sebebini biliyorsanız açıklarmısınız?
          teşekkür ederim....

Yorum yap

• Emeği geçen ustalara teşekkürler.Durmak yok yola devam.Ustalar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.

Yorum yap

• sayın üsdatlar öncelikle elerinize sağlık önceki mesajda tam anlatamadım galiba özür dilerim şifre bölümüne geldiğim zaman bis şifrelere baktıgımda önceden bis ****** fazlayıdı şimdi yok ve bis şifreli olan yayınlar acılmıyor üsdünde beklediğim halde uydudan günceleme yazılımına gelince ben üsdatların büyük başarısı diyorum siz üsdatlar olursa ve bu çalışmalırınızdan gurur duyoruz inşalah daha iyi şeyler yapacağınıza inanıyorum inşalah cihazları üreten firmalarda sizlerin kıymetini bilir bizler gibi sizlerin yanıda olurlar şimdiden emeği ğeçen üsdatlara saygı ve sevgilerimi sunar hayırlı çalışmalar diler iyiye değil en iyiye sahip oluruz tekrar saygılar next 2000 cıs pulus

Yorum yap

• emeye saygı elinize saglık
                ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
                42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

sayın üsdatlar öncelikle elerinize sağlık önceki mesajda tam anlatamadım galiba özür dilerim şifre bölümüne geldiğim zaman bis şifrelere baktıgımda önceden bis ****** fazlayıdı şimdi yok ve bis şifreli olan yayınlar acılmıyor üsdünde beklediğim halde uydudan günceleme yazılımına gelince ben üsdatların büyük başarısı diyorum siz üsdatlar olursa ve bu çalışmalırınızdan gurur duyoruz inşalah daha iyi şeyler yapacağınıza inanıyorum inşalah cihazları üreten firmalarda sizlerin kıymetini bilir bizler gibi sizlerin yanıda olurlar şimdiden emeği ğeçen üsdatlara saygı ve sevgilerimi sunar hayırlı çalışmalar diler iyiye değil en iyiye sahip oluruz tekrar saygılar next 2000 cıs pulus
                  kardes softcam atacaksın cihaza

Yorum yap

• radyoloji kardeşim sagol evet dogrusun bunu biliyorum socamı atıyorum ondan sonra günceleme yapıldıgında eski şifreleme sistemine dönüyor denedim saygılar

Yorum yap

• Sayin G-forse gesi1974 arkadas dogru veya yanlis görüsünü sunmus.Ama gesi1974 dün bu kendi dogrusudur.Hic kimseyi ilgilendirmez hemde arkadas gayet saygili bir uslupla sunmus.Yazilim veya nextler hakkinda iyi elestiriler gelmeyince takindiginiz tavri kiniyorum üstelik sizin gibi manajerlige kadar cikmis birisine bu tavri hic yakistirmadim.saygilarimla.

Yorum yap

• Arkadaşlar bende next ye 2000 cıs super plus var. Yeni yazılımı yükledim sonra ekranda receivere dokunmayın yazılım yükleniyor yazısı çıktı çok kısa sürede burayı geçti. Sonra söz konusu tp üzerinden yazılımı denemeyi seçtim fakat sadece o tpteki yayınları çıkardı. burada bir yanlışlık varmı varsa sizce ne? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum yap

radyoloji kardeşim sagol evet dogrusun bunu biliyorum socamı atıyorum ondan sonra günceleme yapıldıgında eski şifreleme sistemine dönüyor denedim saygılar
                          gÜncellemeden sonra softcam atmayi denedİn mİ ben Öyle yapmiŞtim sorun yokkkkk

Yorum yap

• benim bi sorum olacak dün yazılımı yükledim fakat yazılım yüklendikten sonra cihaz kendi kendini sürekli resetliyor tam açılacakken bidaha kapanıp açılıyor ancak tam açılırken stand bye tuşuna basıp kapandığında düzeliyor aynı şeyi softcam yüklerkende yapıyor birde merak ettiğim şey türksat express network nasıl yapılıyor ayrıca uydudan softcam ne zaman verilecek bu arıza her seferinde böylemi olacak yardımcı olursanız sevinirim
                            NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              benim bi sorum olacak dün yazılımı yükledim fakat yazılım yüklendikten sonra cihaz kendi kendini sürekli resetliyor tam açılacakken bidaha kapanıp açılıyor ancak tam açılırken stand bye tuşuna basıp kapandığında düzeliyor aynı şeyi softcam yüklerkende yapıyor birde merak ettiğim şey türksat express network nasıl yapılıyor ayrıca uydudan softcam ne zaman verilecek bu arıza her seferinde böylemi olacak yardımcı olursanız sevinirim
                              Yazılım sadece test edilmesi için verildi bazı serilerde bu tür sorunlar olabilir.

Doktor'un mesajını okusaydınız, Softcam veya şifre güncellemek için bu özelliğin kullanılmayacağını anlayabilirdiniz.

Hızlı tarama için Kumandadan kırmızı tuşa basın ve en alttaki "Quick Search" menüsünü kullanabilirsiniz.

Yorum yap

• teşekürler hocam ben mesajı okudum sormaktaki amacım redline marka cihazda uydudan yazılım kanal güncelleme softcam güncelleme gibi özellikler var hatta yazılımları cihazlar stand bye olsa bile otomatik güncellendiğini biliyorum birde kullanıcıların dikkatini çektimi bilmiyorum görüntü kalitesinde baya bi yükselme var ben pvr yazılımı ilk yükleyenlerdenim ogünlerle bugünler arasında çok fark var o zamanda bağıran çoktu ama eskiler şu an her şeyin farkında saygılarımla
                                NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X