• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• benim bu yazılımı yüklemem gerkiyormu sadece hotbird ve turksat kullanıyorum

Yorum yap

• sayfa hata veriyor açıkmıyor

Yorum yap

• tps for next ye 2500x dpci pls

Yorum yap

• yüxexessiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayfa hata veriyor açıkmıyor
          ben denedim. sayfa açmıyor. doğrudan dosyayı yüklemeye geçiyor.
          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• [QUOTE=memorist;350507]
            alisoner1954 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cihazınız Nrec seri olabilir dikkat edin yukardaki yazılımlar QNEC seri içindir
            Nrec ve QNEC serisi olanları nasıl anlayacağız

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben denedim. sayfa açmıyor. doğrudan dosyayı yüklemeye geçiyor.
              bende doğrudan dosya yüklemeye bile geçmiyor sadece hata veriyor

Yorum yap

• rehaizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                mach hocam büyüksün ellerine sağlık .nrec lere ne zaman yazılım vereceksin.
                herhalde bizi adam yerine koyan yok forumda bu benim 3.yazım ama hala soruma bir cevap alamadım.yine soruyorum benim cihaz 2000cx super plus nrec dir bunlara yazılım ne zaman gelecek

Yorum yap

sayfa hata veriyor açıkmıyor
                  Linkte bir problem yok. Linke tıklayınca "Kaydet" yazan yere basın ve masaüstüne indirin dosyayı.

Yorum yap

• yazılımda emeği geçen tüm ekibe teşekkürler.Yazılım sonrası dikkatimi çeken konu emuyu kapattığım halde şifreli kanalların açık olması,herkeste aynı mı acaba deneyip bilgilendirirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yazılımda emeği geçen tüm ekibe teşekkürler.Yazılım sonrası dikkatimi çeken konu emuyu kapattığım halde şifreli kanalların açık olması,herkeste aynı mı acaba deneyip bilgilendirirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkürler
                      emuyu kapattında cihazıda arka anahtardan bi kapat aç bakalım o zaman belli olur...

Yorum yap

• rehaizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        herhalde bizi adam yerine koyan yok forumda bu benim 3.yazım ama hala soruma bir cevap alamadım.yine soruyorum benim cihaz 2000cx super plus nrec dir bunlara yazılım ne zaman gelecek
                        forumda adam gibi yazısını yazan herkesin başımızın üstünde yeri vardır
                        soruna gelince yazılım şu gün çıkar diye söylenmez hazır olunca üstatlar veya firmalar gerek duyunca veriliyor zaten verilmezsede yapacak birşey yok..

Yorum yap

• naimsulis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tps for next ye 2500x dpci pls
                          not watching on this receiver for now

Yorum yap

Nrec ve QNEC serisi olanları nasıl anlayacağız
                            cihaz versiyon bilgisinden öğrenebilirsin ..
                            ayrıca nrecler usbsiz modellerdir..

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              emuyu kapattında cihazıda arka anahtardan bi kapat aç bakalım o zaman belli olur...

yine açıyor.softcamla seyredilen şifreli kanalların hepsi açılıyor.Emu kapalı

Yorum yap

• bu yazılımla hotbird sorunsuz seyrediliyor değilmi birde önceki yazılımda polsat paketi auto idi .Bunda durum değiştimi acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X