• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 HDTV Almak isteyenler buraya yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hayırlısı olsun kemal..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

kemalcakirca34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam benim 2000 hd cuma geliyor.
      Hayırlı olsun diyelim şimdiden....

Yorum yap

hayırlı olsun arkadaş
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hayırlı olsun arkadaşım iyi şeçim yapmışsın güle güle kullan

Yorum yap

mach1 ilgilendiğin için teşekkür ederim verdiğin cevap beni tatmin etti.8000 binlerde paylaşım olmadığını yazmışsın olsaydı senin desteği vereceğine inanıyorum.2000 hd enkısa zamanda alacağım ok.

Yorum yap

inşallah arkadasım ben de almayı düşünüyorun şartlar el verirse bütün alanlara hayırlı olsun güle güle kullanın
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

mach 1 hocam 2000 hd aldım servere üye olmak istiyorum ne yapmam lağzım

Yorum yap

tsuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  @mach1 hocama özel mesaj atın arkadaşım size bilgi verecektir...

Yorum yap

tsuat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan

Yorum yap

• bi kac defa yazdım ama tam bi cevap veren olmadı benim adsl bi ust katta airtiees marka ben bi altkatta ona uyumlu kablosuz aktarıcı ile nete baglanıyorum 2000hdtv ile paylasımdan yararlanabilrmiyim bi kac arkadasım 9000ultra ile bu sekilde yapabliyor
                      yada soyle olabilrmi bilmiyorum hiç arstırmadım kullandıgım iki dairenin telefon tesisatı aynı daha önceden adsl yi alt katta kullanıyordum simdi ust kata taktım hiç bi sorun olmadı telefon tesisatı aynı oldugu için alt kata bi adsl alsam basvuru yapmadan aynı kotadan faydalanabilrmiyim telefonda bi problem olurmu tekrar soluyorum iki dairenin telefon hatkarı aynı evin icinden kablo gecirmek istemiyorum bunlardan birine olumlu bi cevap bulabilrsem cihazı alacam yada bana uygun baska bi yontem bulabilirsem cevaplarınızı bekliyorum sımdiden tesekkurler

Yorum yap

• Nebutv o şekilde seyrediyor evinde üstte modemi var dlink aktarıcı wireless ile altta 2000hdtv de kullanıyor share vs herşey ok
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Nebutv o şekilde seyrediyor evinde üstte modemi var dlink aktarıcı wireless ile altta 2000hdtv de kullanıyor share vs herşey ok
                          tamam hocam ozaman en kısa zamanda alırım

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Hayırlısı olsun kemal..
                            hocam bu cuma olmadı 2 hafta sonraya kaldı

Yorum yap

• kemalcakirca34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam bu cuma olmadı 2 hafta sonraya kaldı
                              hayırlısı olsun...

Yorum yap

• Yaa kardeşler imkanım olsa hiç kaçırmam cx super plus var bende çok mennunum makinadan ama ethernet portu olması çok daha iyi bir özellik
                                alanlara hayırlı olsun inşallah bizde alırız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X