• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

PTT’nin fahiş fiyata sattığı Ayçiçek yağının sırrı ortaya çıktı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PTT’nin fahiş fiyata sattığı Ayçiçek yağının sırrı ortaya çıktı

Başta Ayçiçek yağları olmak üzere pttAVM’nin sattığı Zade markalı ürünlerin fiyatlarının kendi sitesinde yüzde 25 daha ucuz olduğu ortaya çıkmıştı. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan şirket 'Kendi satış sitemizde uyguladığımız kampanyanın eş zamanlı şekilde, söz konusu e-ticaret sitesine de yazılı teklif olarak sunulduğu fakat cevap alınamadı' ifadesini paylaştı

PttAVM.com üzerinden satışını yaptığı ayçiçek yağlarını kendi internet sitesinde yüzde 25 daha ucuza satan şirketle ilgili pttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu şirketin fiyat manüplasyon yaptığı iddiasıyla dava açtıklarını açıklamıştı.
    Zade markası ile ürettiği Ayçiçek yağılarını satan Helvacızade Gıda İlaç Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ konuya ilişkin açıklama yaptı. Şirketten yapılan yazılı açıklamada, kendi sitelerinde yaptıkları kampanyayı pttAVM.com üzerinde de yapmak istediklerini yazılı olarak ilettiklerini ancak yanıt alamadıklarını ifade edildi.
    Helvacızade Grubu’nun yaptığı açıklamada şirketin pek çok e-ticaret sitesinde ürün sattığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:
    "Helvacızade Grubu’nun ürettiği yerli ve milli ürünler arasında yer alan Zade Yağları, şirketimize ait e-ticaret sitesinin (www.yagsepetim.com) yanı sıra çok sayıda e-ticaret platformunda ve market kanallarında satışa sunulmaktadır. Ürünlerin tüketici ile elektronik ortamda buluşturulduğu e-ticaret siteleri, herkesin bildiği gibi farklı satış koşullarına ve politikalarına sahiptir. Bu sanal pazarlarda, ürünlerin nihai fiyatları; komisyon bedelleri, kargo maliyetleri ile uygulanan kampanyalar çerçevesinde oluşturulmaktadır. Ürün sahibi şirketler, sözleşmelerle yasal alt yapıya kavuşturulan sınırlar ve taraflar arasında belirlenen dönemlerde mutabık kalınan ek avantajlar/promosyonlar çerçevesinde işlem yapmaktadır.

Değerlendirmeye konu olan olayla ilgili ise kendi satış sitemizde uyguladığımız kampanyanın eş zamanlı şekilde, söz konusu e-ticaret sitesine de yazılı teklif olarak sunulduğu fakat cevap alınamadığı bilgisini dikkatlerinize sunarız.
    Tüketici ve iş ortakları nezdindeki güven ve itibarını, büyük bir emekle, alın teriyle, çok uzun yıllara dayanan güvenilir ticari geçmişiyle oluşturmuş bir markanın herhangi bir inceleme yapılmadan bu tarz değerlendirmelere konu edilmesi son derece üzücüdür ve ticari etik açısından sorunlu bir yaklaşım içermektedir.

Kökleri 1888 yılına dayanan Helvacızade Grubu olarak, örnek gösterilen teknolojiye sahip üretim tesislerimiz ve 300 çalışanımız ile 5 kıtada 85’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da ülke ekonomimize katma değer üretmeye, istihdama katkı sağlamaya, yatırımlarımızla, AR-GE çalışmalarımızla sektörde öncü olmaya, halkımız için en iyi ve sağlıklı olanı üretmeye devam edeceğiz.
    Ülkemizin değerlerine her daim sahip çıkarak, ticari anlayışımızın dayandığı etik ilkeler çerçevesinde, adil, dengeli ve iyi niyete dayanan ticaretimizi tüm iş ortaklarımızla sürdürmeye kararlıyız. Uzun yıllardır güven ve itibarla ilişkimizi yürüttüğümüz iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve bu süreçte desteğini esirgemeyen ülkemizin güzel insanlarına teşekkürlerimizi sunarız."
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

zade ay çiçek yağı daha yeni duydum bu markayı bu yaşıma geldim vay be

Yorum yap

Ben daha önce duymuştum ama, hani PTT daha ucuza satacaktı?
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

PTT kurum olarak hiçbir şey satmıyor arkadaşlar, başlık yanlış, haberler de abartı

Yorum yap

İnternet üzerinden PTT AVM satışı var bildiğim.

Yorum yap

1.mesajda ne yazıyor ptt deyince ptt subesinde kapıda yağ satılmadığı belli

PttAVM.com üzerinden satışını yaptığı ayçiçek yağlarını kendi internet sitesinde yüzde 25 daha ucuza satan şirketle ilgili pttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu şirketin fiyat manüplasyon yaptığı iddiasıyla dava açtıklarını açıklamıştı.
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ben de onu dedim. İnternet üzeri.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X