• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Altyazı Oynatıcı (Subtitle Player) by thawtes

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Altyazı Oynatıcı (Subtitle Player) by thawtes

Subtitle Player by DD 3.29 - thawtes edition

Merhaba arkadaşlar...
    Bu güzel eklentinin tarafımca modifiye edilmiş halini sizlerle paylaşmak istedim...

* %100 TÜRKÇE'dir, ön ayarlar TÜRKÇE olarak tanımlanmıştır ve direk kullanıma hazırdır. ayar yapmanız gerekmez.

* indireceğiniz altyazılar ana dizinde subtitles klasörüne iner, klasör konumunu istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

* eklentiyi kullanabilme açısından sol tarafdaki talimatları okuyup yerine getirmeniz kafidir oldukça basittir.

* Kurulumu yapmadan önce mutlaka mevcut yüklü eski eklentiyi silin, arayüzü yeniden başlatın, sonra bu sürümü yükleyin

* en son sürüm 3.29 üzerine modlandı. OE 2.0 da çalışmaktadır..

Önemli NOT:
    eski sürüm silinip cihaz yeniden açıldığında, indirdiğiniz bu sürümü /tmp dizinine yollayın opkg install -force-overwrite /tmp/*.ipk komutunu telnet den vererek kurulumu yapın veya eklenti kurulum araçları ile de kurulumu yapabilirsiniz.
    burda önemli nokta mevcut yüklü eklentiyi cihazdan silip cihazı yeniden başlatıpda bu sürümü kurmak...

subtitle player by DD - thawtes edition - v.3.29.TR

LiNK
    iNDiR / DOWNLOAD

Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Program harika, ancak niye 3D için olan ayar içerisinde yok! Büyük eksiklik olmuş,,, Saygılar...

Yorum yap

Subtitle Player by DD 3.29 - thawtes mod

* r2 : Altyazı İndirme Sunucusu Sabitlendi !

* r2 : IMDB Türkçe Görüntüleme Esnasında Oluşan Hata Giderildi !

* r2 : Plugin'in Tüm Fonksiyonları Çalışır Durumdadır !

* r1 : çeşitli Image ve Skin'lerde oluşan uyumsuzluk sorunları düzeltildi !

* r1 : bazı ufak hatalar düzeltildi !

subtitle player by DD - thawtes mod
      v.3.29.TR-r2

LiNK
      iNDiR / DOWNLOAD

04.06.2015 Güncellemesi !

* r2 : Altyazı İndirme Sunucusu Sabitlendi !

* r2 : IMDB Türkçe Görüntüleme Esnasında Oluşan Hata Giderildi !

* r2 : Plugin'in Tüm Fonksiyonları Çalışır Durumdadır !

Emeğe Saygı Çerçevesinde,
      Kaynak Belirterek Paylaşım Yaparsanız Sevinirim...

thawtes a teşekkürler...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu eklentiyi nereye nasıl atacağım yardım edebilcek varmı acaba teşekkürler. usr/lib/enigma2/pyton olarak atıyorum olmuyor. Nasıl aktif edeceğim teşekkürler. Eklentilerde görünmüyor.
        ::::::::VU DUO HD :::::::

Yorum yap

Hala yapamadım yardım edebilcek arkadaş yokmu?

Yorum yap

Uğraştım oldu. subsuport ddamir 3.29 eklentisini yükledim. Harika çalışıyor. Zaman ayarınıda kumandadan 5 tuşuna basıp ayarladım.

Yorum yap

Dosya ipk ipk olarak tmp içine atıp ya yazılım menusunden ipkyı kuracaksın yada telnet komutla diğer tüm ipk ları nasıl kuruyorsan..

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X