• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 HD'de kart paylaşımı DT modüle zarar verir mi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 HD'de kart paylaşımı DT modüle zarar verir mi?

Modüllü digitürk abonesiyim (cyrptoworks) ve 2000 HD ile cccam ve newcamd server kullanıyorum. Daha önce çeşitli forumlarda internet üzerinden kart paylaşımı alan arkadaşlar kartın zarar gördüğünden bahsetmişlerdi. Acaba böyle bir şey nasıl mümkün oluyor? İnternet üzerinden kart paylaşımı orjinal modüle nasıl zarar verebiliyor? Böyle bir durum varsa, kartım ve modülümün zarar görmemesi için ne yapmam gerek? Mesela Digitürk'ü izleyeceksem cas ayarlarından Network Server'ı kapatıp, Common İnterface'i açık hale getirsem, diğer paketleri izlerken de Network server'ı açıp, Common İnterface'i açsam bir sorun yaşanır mı?

bende oldu birileri dt kart bilgilerimi çalıp kullamış.dt nasıl öğrendiyse öğrendi mödüllu üyeliğimi iptal ettiler..

Yorum yap

ykmoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende oldu birileri dt kart bilgilerimi çalıp kullamış.dt nasıl öğrendiyse öğrendi mödüllu üyeliğimi iptal ettiler..
      Peki network server kapalı olsa bir tehlikesi var mı?

Yorum yap

network baglantılarını kapayım ethernet kablosunu takmazsan ,,millet orjinal dt kartını paylasamaz..bilmeden hop 1 vermis olmaktan yırtarsın

Atlanta HD BOX PVR
        Next 2000 HDTV
        Next 2000 CIS Super Plus
        Digitürk Plus
        Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

keremtgm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          network baglantılarını kapayım ethernet kablosunu takmazsan ,,millet orjinal dt kartını paylasamaz..bilmeden hop 1 vermis olmaktan yırtarsın
          2000 HD ile zaten paylaşım verilmiyor ki. Benim kartımı kim, nasıl kullanacak?

Yorum yap

satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            2000 HD ile zaten paylaşım verilmiyor ki. Benim kartımı kim, nasıl kullanacak?
            are you sure mennn ? sen demekki kendini update etmiyorsun ... olmaz mı dostum..kac kişinin kartı yandı..

Atlanta HD BOX PVR
            Next 2000 HDTV
            Next 2000 CIS Super Plus
            Digitürk Plus
            Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X