• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• user pass

selam usta eline saglik bende de wp2 var user ve pass gonderirsen sevinirim basarilarin devami dilerim.

Yorum yap

• sayın XorioN hocam sizin repoyu kurdum ancak ismailgir fılmon diye 2 dosya var şifre sormuyor bir de çalışmıyor hata verıyor saygılar

Yorum yap

• Eklentinin ayarlarına baktın mı Furkan?

Sevgiler...

Yorum yap

• XorioN ustam Mediaportal olan adult kısmını ekleme şansın varmı sizin eklentiye

Yorum yap

• Furkan1;

Eklenti ayarlarından user ve pass girmezseniz dediğiniz gibi sadece o 2 portalı görürsünüz.

Duke3d;

mediaportal eklentisine belki 2 senedir hiç bakmadım, bilemiyorum.. Ayrıca eklentide şu an zaten adult portallar var, arayıp bulabilirsiniz..

ipucu: İlk portalda, son sırada görebilirsiniz

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
              Furkan1;

Eklenti ayarlarından user ve pass girmezseniz dediğiniz gibi sadece o 2 portalı görürsünüz.

Duke3d;

mediaportal eklentisine belki 2 senedir hiç bakmadım, bilemiyorum.. Ayrıca eklentide şu an zaten adult portallar var, arayıp bulabilirsiniz..

ustam onda arşiv daha fazla ondan bizim eklentinin içinde görmek istedim olursa cok güzel olur senin sayende

Yorum yap

• xorion user pass alabilirmiyim kayıtlıyım teşk

Yorum yap

Furkan1;

Duke3d;

eklenti ayarlarını xorion repoya girincemi ayarlara bakacağız saygılar

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    eklenti ayarlarını xorion repoya girincemi ayarlara bakacağız saygılar
                    girmeden sag tıkla üstünde ayarlara gir göreceksin
                    Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                    Sorumluluk alınmaz
                    .
                    Saygılar

Yorum yap

• voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      girmeden sag tıkla üstünde ayarlara gir göreceksin
                      teşekkürler sayın hocam saygılar

Yorum yap

• onlinedizi açılışta güvenlik koruması koymuş ustam.1 haftadır ok.ru linkleri alamaz oldum.

bir el at istersen

bakalım ddos korumalı sitelerin modülü yapılabilir mi

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          onlinedizi açılışta güvenlik koruması koymuş ustam.1 haftadır ok.ru linkleri alamaz oldum.

bir el at istersen

bakalım ddos korumalı sitelerin modülü yapılabilir mi
                          Onlinedizi arada bunu yapıyor ve geçen yıl da yaptığında yine de almıştım verileri. Sen hatırlamıyorsun sanırım Yani istersem yine alırım ama onlinedizi.co benden kendi modullerini yapmamamı istedi biliyorsun. Bu sebeple o siteye bakmıyorum

Yorum yap

• biliyorum,gayette iyi hatırlıyorum bana özel yapmanı istiyorum

ok.ru linkleri senin linkten alıyordum.ben de herşey full biliyorsun

Yorum yap

• daha fazla modul daha fazla onlıne sıte ıstıyoruz sızlerden.e2 ve wetekte kodıde özgurlugun tadını çıkarmak gerek sıteler pcden reklamlar ıle dolu yayını baktırmak ıçın dayatmalarını kırmamız gerek.

yaptıgınız ve yapacagınız hıçbır ışın kanunda sakıncası yok.sonuçta onlarda başkalarından alıyorlar lınklerı ınternetten yayınlıyorlar.bızlerde cıhaz aracılgı ıle ınternetten bakıyoruz zaten
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar;

LG Webos için yapmakta olduğum uygulamanın videosu aşağıdadır. Elbette henüz bitmedi ve video normal browserdan çekilmiştir ama TV de de aynı şekilde çalışmaktadır hatta daha iyi çalışıyor

Henüz videolar için parser yazmadım ama zaten nerdeyse her videoyu açıyor. M3U listeleri de dahildir. Parser ile video açılmasını da ekleyeceğim. Açık olan portalda filtreleme de göreceğiniz üzere gayet güzel çalışıyor.

Not: Videoda gördüğünüz SeyirTurk, TurkVod ve MKVod verileri verilecek sürümde olmayacaktır;

[YOUTUBE]https://youtu.be/_6TS-Ey1acY[/YOUTUBE]

bu habere göre xorion usta yeniden modül yapacak gibi görünüyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X