• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play - LibreELEC 8 Imaj Backup 12-12-16 ozkaradag

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba arkadaşlar ben 2gb bir sd karta yükledim önce librelic i boş olarak yükedim daha sonra 16 gb bir sd kart aldım yenidem libreelec imajı attım ama bu kez libreelec ekranı acılıyor yalnız ekranın sol köşesinde error hatası alıyorum sonra tekrar 2 gb ,lik kartı takdım yine sorunsuz acıldı teklar 16 gb ,lik kartı takınca sıkıntı oluryor şimdi diğer 2 gb,lik kartata format attım ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen aciles:es:es:es:

Yorum yap

• stuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba arkadaşlar ben 2gb bir sd karta yükledim önce librelic i boş olarak yükedim daha sonra 16 gb bir sd kart aldım yenidem libreelec imajı attım ama bu kez libreelec ekranı acılıyor yalnız ekranın sol köşesinde error hatası alıyorum sonra tekrar 2 gb ,lik kartı takdım yine sorunsuz acıldı teklar 16 gb ,lik kartı takınca sıkıntı oluryor şimdi diğer 2 gb,lik kartata format attım ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen aciles:es:es:es:
      bu linkten http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Tools&s=n&o=asc SD card formatter programını indir sd kartını yeniden formatla imajı tekrar yazdır

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• teşekkür ediyorum deniyorum sonuçları yazacam şimdi önce imajı yükleyim sonra sizin yedeginizi yükyeyecegiz yoksa direk 3,66 gb olanı yüklesek olurmu kardeş kusura bakmayın yeniyim yardımlarınızı bekliyorum.. birde ftp girmek için nasıl bir yol izliyoruz kapı numarası kaç.

Yorum yap

• stuncay Nickli Üyeden Alıntı
          teşekkür ediyorum deniyorum sonuçları yazacam kusura kamayın yeniyim yardımlarınızı bekliyorum.. birde ftp girmek için nasıl bir yol izliyoruz kapı numarası kaç.
          @stuncay bu linki http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636 baştan sona bir incele bütün açıklamalar var kapı numarası 21 bazen 2221 veya 2222 değişebiliyor senin cihazınla pc arasındaki bağlantın ne ise o olması lazım

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bu linkten http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Tools&s=n&o=asc SD card formatter programını indir sd kartını yeniden formatla imajı tekrar yazdır

saygılar
            merhaba peki 3,66 gb ,lık imajı atacagız yok 450 mb ,lık olanımı

Yorum yap

• stuncay Nickli Üyeden Alıntı
              merhaba peki 3,66 gb ,lık imajı atacagız yok 450 mb ,lık olanımı
              sadece 3.66 gb lik olanını zipten çıkart SD karta onu yazdır

saygılar

Yorum yap

• tamamdır yapıyorum

Yorum yap

• benim sıkıntı sd karttanmış ama libreelec de sadece sıkıntı cıkalıyor

Yorum yap

• kodixwar tv hakkında bilgisi olan varmı. videosu var ama indiremiyorum özkaradag üstad bir el atsanız teşk,eywallah.

Yorum yap

• Biraz daha ayrıntı verebilirsen yardımcı olmaya çalışırım abi.

Sevgiler...

Yorum yap

• erol1234 Nickli Üyeden Alıntı
                        kodixwar tv hakkında bilgisi olan varmı. videosu var ama indiremiyorum özkaradag üstad bir el atsanız teşk,eywallah.
                        Bu program pc için kendi sitesinde nasıl kurulacağı anlatılıyor bunun wetek cihazla
                        ilgisi yok Android sürüm daha verilmemiş normalde program iniyor rar şifreside ayrı bir linkte verilmiş site biraz üğraştırırcı aynı zamanda abonelik istiyor olabilir

saygılar

Yorum yap

• hocam videosunu izledim ancak reklamlar çakışıyor bir karışıyor tam indirecek iken neyse ben beceremedim şimdilik ugraşıyorum ancak ustalar bir deneme için indirseler sevabına indiremeyenler için sorun varmı benmi nerede yanlış yaptım ögrenebiliriz .tabi vaktiniz var ise bu bir rica şimdiden teşk eywallah.

Yorum yap

• erol1234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam videosunu izledim ancak reklamlar çakışıyor bir karışıyor tam indirecek iken neyse ben beceremedim şimdilik ugraşıyorum ancak ustalar bir deneme için indirseler sevabına indiremeyenler için sorun varmı benmi nerede yanlış yaptım ögrenebiliriz .tabi vaktiniz var ise bu bir rica şimdiden teşk eywallah.
                            Kardeş indirsekte düzgün çalışmaz çümkü pc için ben şahsen bunu pcmde denemem böyle sistemlerde daha çok virüs algılanıyor bu birazda reklam amaçlı reklamlara ne kadar çok tıklarsan karşı tarafa para yazıyor indiren arkadaşlar olabilir belki

saygılar

Yorum yap

• hocam alakanız için teşekkürler.

Yorum yap

• Ustam zamazingoları nasıl etkinleştirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X