• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu+ ve Gigablue Cccam 2.3.2. sky de sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vu+ ve Gigablue Cccam 2.3.2. sky de sorunu

Merhaba Mach1 Hoca cözersen sen cözersin !!!

sky de 19 astra Vu+zero 4k ultimo 4k uno 4k ve gigablue Quard Plus
    hepsinde denedim CCcam bazen sorunsuz bazen her 10 saniye donuyor
    ama bazen sorunsuz serverden degil cünkü 4 tane var bu sorun herkezde var kimse dile getirmiyor galiba bu aletlerde sorunsuz calistiran var mi herkez oscam mi kullaniyor yardimlarinizi bekliyorum kafayi yiyecegim 3 haftadir ugrasiyorum bircok image ve softcam denedim cözemedim !

bu dosya 4 k lardaki camle yer degiştir isim neyse onu yaz yerine
    https://www.dosya.tc/server20/1a7ue3/CCcam_2.3.zip.html

bu dosyada diger 4 k olmayan cihazlara direk kur
    http://s2.dosya.tc/server9/q92bjf/gm...s_all.ipk.html
    Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
    Sorumluluk alınmaz
    .
    Saygılar

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı
      bu dosya 4 k lardaki camle yer degiştir isim neyse onu yaz yerine
      https://www.dosya.tc/server20/1a7ue3/CCcam_2.3.zip.html

bu dosyada diger 4 k olmayan cihazlara direk kur
      http://s2.dosya.tc/server9/q92bjf/gm...s_all.ipk.html
      Merhaba Voxi ilk önce tesekkür ederim cevabin icin
      ama her seyi denedim CCcam2.3.2-de.arm ,CCcam2.3.8arm 4k CCcam2.3.2-de.mips ,enigma2-softcams-cccam-all-images_2.3.8_cccam_mips_all 4k olmayan icin softcam-feed-universal_6.Plus_all.ipk ,softcam-feed-universal_4.3-r2_all
      hic acilmasa anlayacagim birde acemi biri degilim bazi günler calisiyor sorunsuz
      ceyrandan cekip takinca yine 10 saniyeye bir duruyor oscami geciyorum normal calisiyor ama bu CCcamda ne sorunu varki ceyrandan cekip takinca calismiyor sonra update yaparsam yine normal calisiyor cok komik benim tanidigim bütün insanlarda ayni sorun

Yorum yap

Herkeste o sorun olsa herkes yazardı sanırım üyelerden hiç şikayet gelmedi bize

Yorum yap

jokerr Nickli Üyeden Alıntı
          Merhaba Voxi ilk önce tesekkür ederim cevabin icin
          ama her seyi denedim CCcam2.3.2-de.arm ,CCcam2.3.8arm 4k CCcam2.3.2-de.mips ,enigma2-softcams-cccam-all-images_2.3.8_cccam_mips_all 4k olmayan icin softcam-feed-universal_6.Plus_all.ipk ,softcam-feed-universal_4.3-r2_all
          hic acilmasa anlayacagim birde acemi biri degilim bazi günler calisiyor sorunsuz
          ceyrandan cekip takinca yine 10 saniyeye bir duruyor oscami geciyorum normal calisiyor ama bu CCcamda ne sorunu varki ceyrandan cekip takinca calismiyor sonra update yaparsam yine normal calisiyor cok komik benim tanidigim bütün insanlarda ayni sorun
          Sana verdigim 232 sky lar için düzenlenmiş olandır patch li yani sendeki 232 olanı sil onu at içine .
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

yaptigim halde sorun ayni devam ediyor malesef ping yaptim orda kesinti sorun olmuyor
            cünkü hemen Oscam i gecince normal devam ediyor mümkün olsa eski cccam yükleyecegim ARM Cpu oldugu icin sadece cccam 232 var silip Sky Patch li yi yüklüyorum
            hep durakliyor . Aleti 5-6 kere yeniden baslatinca rast gele düzeliyor

Yorum yap

jokerr Nickli Üyeden Alıntı
              yaptigim halde sorun ayni devam ediyor malesef ping yaptim orda kesinti sorun olmuyor
              cünkü hemen Oscam i gecince normal devam ediyor mümkün olsa eski cccam yükleyecegim ARM Cpu oldugu icin sadece cccam 232 var silip Sky Patch li yi yüklüyorum
              hep durakliyor . Aleti 5-6 kere yeniden baslatinca rast gele düzeliyor
              openatv 6.3 zero 4k uno 4k se hepsinde şuan sorun yok 2.32

Sorumluluk alınmaz
              .
              Saygılar

Yorum yap

Merhaba Voxi
                siz CCcam kullaniyormusunuz kullaniyorsaniz enigma2 alette bir tamamen kapatin acin aleti 10 saniyeyi bir donuyor eger donmuyorsa bir test verinde deneyim

yardimlarinizi bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X