• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yok açılmaması normal birazdan yeniden vereceğim. Tekrar test isteyeceğim. Maalesef kendim bu testi yapamıyorum şu an

Yorum yap

• Tekrar deneyiniz..

Karışmasın bu sefer 9,59 mb.

İndiriniz.

Yorum yap

• Sorun imzası:
        Sorunlu Olay Adı: CLR20r3
        Sorun İmzası 01: xorvod_otoportal v6.0.exe
        Sorun İmzası 02: 6.0.0.0
        Sorun İmzası 03: 5ada3a5c
        Sorun İmzası 04: mscorlib
        Sorun İmzası 05: 4.0.30319.17929
        Sorun İmzası 06: 4ffa561c
        Sorun İmzası 07: 26a0
        Sorun İmzası 08: 0
        Sorun İmzası 09: N3CTRYE2KN3C34SGL4ZQYRBFTE4M13NB
        OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.1
        Yerel Kimlik: 1055
        Ek Bilgiler 1: 0a9e
        Ek Bilgiler 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
        Ek Bilgiler 3: 0a9e
        Ek Bilgiler 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
        malesef yine aynı hatayı veriyor.

Yorum yap

• eksik dll var onu tespit etmem lazım yeniden oluşturup birazdan vereceğim.

Yorum yap

• sorunu çözersin usta, geç olsun güç olmasın.Teşekkürler.

Yorum yap

• Bir deneme daha

Boyut 7.74 mb.

Buradan..

Yorum yap

• Malesef buda açılmıyor usta.Sorunu bulmak açısından sizin test etmeniz mümkün olsaydı
                daha iyi olurdu.komut hatası veya bir nokta bile eksik fazla olsa açılmıyor.

Yorum yap

• Bu sefer olmuştur sanırım, kendim de denedim.

Buradan İndiriniz.

Yorum yap

• Teşekkürler, çalışıyor.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu sefer olmuştur sanırım, kendim de denedim.

Buradan İndiriniz.
                      @xorion arkadaşımıza Teşekkürler çalışıyor

indirirken antivırüs programınızı kapatınız

Saygılar
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                        @xorion arkadaşımıza Teşekkürler çalışıyor

indirirken antivırüs programınızı kapatınız

Saygılar
                        Gerekli DLL leri uygulamanın içine gömdüğüm için bazı antivirüsler uyarı verebilir ama içiniz rahat olsun

Bu arada programı uygun bir konu başlığında vereyim dedim ama koca forumda uygun bir alan bulamadım!!

Yorum yap

• Süper çalışıyor. film linkinin sonunda &__]]></stream_url> geliyor,
                          onun yerine &720]]></stream_url> gibi kalite seçimi gelebilirmi?
                          kaliteli linkleri seçebilme açısından.seni uğraştıracak birşeyse boşver böylede
                          kalsın.

Yorum yap

• Vk daki programla aldığınız linkler embed linkleridir ve o linkler üzerinde kalite içermez o linke girince kalitelere göre seçenekler gelir.

Kullandığınız vod uygulamaları da bunu yapıyor zaten yani parser dediğimiz şey kısaca Kodi de Url resolver gibi...

Belki de şunu diyor olabilirsiniz, örneğin vk api de verilen en yüksek kalite alınabiliyor ve o kalite istenilen yere yazılabilir.

Not: vk api ye şimdi baktım da verilen max kalite seçeneğini göremedim

Aşağıdaki resimde çerçeve içindeki kısmı alıyorsunuz. Files içindeki direkt linkler ise ip e özel linklerdir ancak uygulama kodi ya da diğer vod uygulamaları içinde olursa kullanılabilir ve XorVod bu şekilde olacaktır. Normalde VK apisinde bu linkleri vermiyor ama bana verdiler

Yorum yap

• yeni_script.module.urlresolver-5.0.11.zip

kodi'ye normal eklenti yükler gibi yükleyebilirsiniz.

Yorum yap

• usta son sistem değişikliğinden beri uygulamadaki lokal bölümü çalışmıyor malesef.buna bir el atsan sana zahmet

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X