• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend kurulumu için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Aynı yerde üstlerde.Eğer göremiyorsan kanallar yülü değildir.Kanal yüklü olmazsa channel klasörünü göremezsin.Channel klasörü yoksa yedeğe aldığın channel ve input dosyalarını at yeniden başlat.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• O da aynı klasörde dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı
        input klasörünü buldumda.channel klasörü hangi yol içinde ?
        oda aynı yerde taratma yapmadıysan gözükmez

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• pardon @byagli ben yanlış yola bakmışım.input ile channel klasörünü aldım geri

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı
            input klasörünü buldumda.channel klasörü hangi yol içinde ?
            Bende problem olduğunda ilk önce böyle yapıyorum. Sonra elle istemediğim şeyleri siliyorum çalışıncaya kadar. Input ve channel içini karıştır ne demek istediğimi anlarsın. İstersen bunların içindeki garip isimli dosyaların içini açarak editleyebilirsin bile. Özellikle tag kısmı işe yarıyor.

Yorum yap

• Üstat Raybuntu agile5 netflix kurdunuzmu?
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• @mydream dosyalar için yanlış yere bakıyorsunuz.Bakacağınız yer /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42 buraya bakacaksınız.input ve channel klasörleri burada.

Yorum yap

• Açıkçası şu an ben kanal listesi ile uğraşıyorum. 9 tane uydu var bağlı. ( 42-13-46-19-4W-4,9-36-23,5-0,8W ) Bunları ilk önce sorunsuz şekilde taratıp güzel bir kanal listesi oluşturmaya çalışıyorum. Kanal sayısı çok olduğunda tvh çok çabuk devre dışı kalıyor. Biraz uzun sürecek gibi. Biliyorsunuz daha önce motorlu kanal listesi için uğraşmıştınız. Tarama işi tamamda numaralandırma işini ilk önce kabaca yapıyorum. Sonra ince ayar çekeceğim. Açılmayan kanalları map yapmıyorum. vs.vs.

Bu nedenle agile5 kurdum baktım sorunlu netflix i hiç denemeden leyla ( leila ) ya döndüm.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    @mydream dosyalar için yanlış yere bakıyorsunuz.Bakacağınız yer /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42 buraya bakacaksınız.input ve channel klasörleri burada.
                    hocam tamamdır

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı
                      Açıkçası şu an ben kanal listesi ile uğraşıyorum. 9 tane uydu var bağlı. ( 42-13-46-19-4W-4,9-36-23,5-0,8W ) Bunları ilk önce sorunsuz şekilde taratıp güzel bir kanal listesi oluşturmaya çalışıyorum. Kanal sayısı çok olduğunda tvh çok çabuk devre dışı kalıyor. Biraz uzun sürecek gibi. Biliyorsunuz daha önce motorlu kanal listesi için uğraşmıştınız. Tarama işi tamamda numaralandırma işini ilk önce kabaca yapıyorum. Sonra ince ayar çekeceğim. Açılmayan kanalları map yapmıyorum. vs.vs.

Bu nedenle agile5 kurdum baktım sorunlu netflix i hiç denemeden leyla ( leila ) ya döndüm.
                      Eş zamanlı başlamışız.Bende dün yeni sürüm tvh (4.1.254) ile kanal listesi hazırlıyorum.Bende bir sorun oluştu. 46 derecedeki 11175 frekansını görüyor ama kanal bulmuyor dün gece ona çok uğraştım yoksa epey yol alacaktım.

Yorum yap

• @byagli yedeklerini aldım.şimdi ne yapmam gerekiyor ?

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Eş zamanlı başlamışız.Bende dün yeni sürüm tvh (4.1.254) ile kanal listesi hazırlıyorum.Bende bir sorun oluştu. 46 derecedeki 11175 frekansını görüyor ama kanal bulmuyor dün gece ona çok uğraştım yoksa epey yol alacaktım.

Bende de aynı problem var. Piconları devre dışı bırakmak gerekiyor. Picon açılmasını etkiliyor tvh nin. Ben 4.1.2415 ile devam ediyorum.4.1.254 Leila ile çalışıyorsa paylaşırmısınız.

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            @byagli yedeklerini aldım.şimdi ne yapmam gerekiyor ?
                            Tag içinde garip isimi olan dosyaları editleyerek en son eklediğin tag ı ( buketi ) bul. Bu buketin ilk satırında

"enabled": true, yazan yeri

"enabled": false, yap. Bu tag kısmını disable yapıyor.

ek olarak piconları devre dışı bırakman gerekiyor. Bunun içinde

/storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/config dosyasının içinde altta yer alan

"prefer_picon": true, yazısını "prefer_picon": false, olarak değiştir. Bu şekilde çalışması lazım.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tag içinde garip isimi olan dosyaları editleyerek en son eklediğin tag ı ( buketi ) bul. Bu buketin ilk satırında

"enabled": true, yazan yeri

"enabled": false, yap. Bu tag kısmını disable yapıyor.

ek olarak piconları devre dışı bırakman gerekiyor. Bunun içinde

/storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/config dosyasının içinde altta yer alan

"prefer_picon": true, yazısını "prefer_picon": false, olarak değiştir. Bu şekilde çalışması lazım.
                              sayın hocam bu tvheadend icihazamı kuracagız kurarsak nereye nasıl kuracagız saygılar

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bende de aynı problem var. Piconları devre dışı bırakmak gerekiyor. Picon açılmasını etkiliyor tvh nin. Ben 4.1.2415 ile devam ediyorum.4.1.254 Leila ile çalışıyorsa paylaşırmısınız.
                                4.1.254 leila'da çalışmıyor krypton için.Bende piconlar sorun olmuyor tarattığım imajda zaten picon yüklü değil.Yeni sürüm tvh dosyaları bu adresde.
                                Not:Yalnız daha öncede belirttiğim gibi wetekplay için olan tvh raybuntuda çalışıyor,ordroid C2 için olanı offical olan LibreElec imajlarda çalışıyor.Ordroid C2 olan Raybuntu imajda çalışmıyor.WetekPlay için olanıda offical LibreElec imajlarda çalışmıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X