• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Otomatik kanal değiştirme Zapping

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Otomatik kanal değiştirme Zapping

Son yazılımda ek ozellik menü tercihler
    Auto Channel Change açık seçilip kaydet diyoruz.
    Kanal izlerken Sarı tuş un altındaki play tuşuna basıldığında kanallar değişmektedir. Tekrar Play tuşuna basıldığında kanal son kanalda kalıyor. Bilgilerinize....

Otomatik kanal değiştirme Zapping
    Auto Channel Change arkadaşlar bu sistem şuan çalişiyormu ben ilk yapıldığı an çalıştırdım daha sonra baktım şunan menuya bakıyorum listede böyle ekli bir yazı yok.yardımlarınızı bekliyorum saolun

Yorum yap

Sn.emin.özer bu özellik yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı bir kaç yazılım önce kaldırılmıştı yani şu an opsiyonel değildir.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

cevabın için.teşekürler ok

Yorum yap

emin.özer Nickli Üyeden Alıntı
          cevabın için.teşekürler ok
          Rica ederim teşekkürler benden.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X