• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 - OpenATV 6.0 Enigma 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

PASHA-uyduhane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet çalışıyor dostum sorun yok, tek telnet bu yazılımda nasıl kullanılıyor onu çözemedim.

openATV de root şifre neydi ??
    bukette ekli iptv lerin çalıştıgına dair video eklermısınız.
    iptv satırı oynayımmı durayımmı derken cıhaz reboot edıyor.
    sız seyredıyorum çalışıyor dersınız.

milleti keklemeyın.

mediaplayer dahı çalışmıyor.
    ıptvlerın oynamaması normal.
    hıç denedınımzı usbden vıdeo fılm seyredebılen varmı.

eger ımage nand -androıd de 720p ayarında olmazsa açılmıyor.
    trt 4k da 720p ayarında ses gelmeden göruntu alınıyor..

yenı dıyoruz lakın wetekplay gıbı degıl wetekplay2 çok gerıden gelıyor e2 de.
    teamlerde pek destek vermedı henuz atv harıc..
    özkaradağ e2 ıle ılgılense eksıkler bır çırpıda bıter..
    bakalım zaman ne gösterecek..
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Bukete eklediğim bütün iptv ler çalışmıyor.
      Cihaz kendini resetliyor. Acaba bir yerde
      Yanlış mı yapıyoruz.

Yorum yap

E2 yi bugün deneme şansım oldu.IP Tv ler çalışıyor ama kesintiler oluyor.Bu kesintilerin sebebi ise ağ kesilmesinden kaynaklanıyor.Yani cihazın network kartı iyi çalışmıyor.Zaten Wireless de çalışmıyor
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
          E2 yi bugün deneme şansım oldu.IP Tv ler çalışıyor ama kesintiler oluyor.Bu kesintilerin sebebi ise ağ kesilmesinden kaynaklanıyor.Yani cihazın network kartı iyi çalışmıyor.Zaten Wireless de çalışmıyor
          üstad wireless çalışıyor şöyleki elle tanıtırsanız her şeyi oluyor yoksa tara dediğinizde hiç bir şey bulmuyor. wirelesste kesinti olmuyor. bilginize:bravo:

Yorum yap

Turkvod ve seyirturkte hic bir sey oynamiyor yanliz makina reset atiyor

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Turkvod da TV kanalları çalışıyor.
              Cihazın tv kanal listesin den görüyor.

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                e2 yi bugün deneme şansım oldu.ıp tv ler çalışıyor ama kesintiler oluyor.bu kesintilerin sebebi ise ağ kesilmesinden kaynaklanıyor.yani cihazın network kartı iyi çalışmıyor.zaten wireless de çalışmıyor
                oscamda çalışan network neden iptvde kesıntıye ugrarkı.

Sorun yazılımsal olsa gerek network ıle alakalı degıl.

E2 bölumune wetek admınlerı el atmadıgından..

Ve ımage teamler ılgısız kaldıgından.
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

E2 gelıştırılse bu cıhazın alıcısı okadar çoğalacak ki uretende gelıştıren de farkında degıller herhalde..
                  medyaplayer ve buğ olan ne var ise halledılmedıgı ıçın pli olsun openspa olsun atv olsun ımage teamler ımage sunmuyorlar.
                  artık birileri el atsada biz e2 mağdurları faydalansak.
                  WETEK Play 2 4K
                  Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    oscamda çalışan network neden iptvde kesıntıye ugrarkı.

Sorun yazılımsal olsa gerek network ıle alakalı degıl.

E2 bölumune wetek admınlerı el atmadıgından..

Ve ımage teamler ılgısız kaldıgından.
                    Çünkü FTP ve Telnet de kesiliyor.Network çalışsa kesilmez.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      E2 gelıştırılse bu cıhazın alıcısı okadar çoğalacak ki uretende gelıştıren de farkında degıller herhalde..
                      medyaplayer ve buğ olan ne var ise halledılmedıgı ıçın pli olsun openspa olsun atv olsun ımage teamler ımage sunmuyorlar.
                      artık birileri el atsada biz e2 mağdurları faydalansak.
                      Bence yanlış düşünüyorsun cihazı e2 ye baglamak yanlış olur droid deki ve Eleck deki yelpaze hangi yazılımda var yok.
                      ip seyretmek istiyorsan ayrı ayrı dünya program var kodiyi katmıyorum bile.
                      Ha bu arada illa e2 diyorsan kodi li dünya cihaz var piyasada bayada iyi solo, ******** bunlarda bir kaçı.
                      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                      Sorumluluk alınmaz
                      .
                      Saygılar

Yorum yap

• yanlış duşunmuyorum.cıhaz 3 sıstemı bır arada barındırıyor ve özellıklerını herkes kulanmak ıster.
                        elımızdekı cıhaz 4k cıhaz ve ılk çıkan partı wetek play bu cıhazın yarısı sevıyesınde her yönuyle.o cıhazda e2 randımanlı ve de bayagı ılerde ılk e2 çıktıgından berı

nedense wetekplay 2 de e2 sılınsın dıye bır durum var kı ılgılenılmıyor.ımage teamler yazılım çıkarmıyor veya ne bıleyım 2 sıstem yeterlı göruyorlar.

halbukı bu cıhazı ev ahalısı de kullanıyor.bahsettıgınız droıd veya elec evdekı yaşayan kesım kesınlıkle kullanamıyor.

forumda bile bir elın parmaklarını geçmeyecek elec bilgisi olana rastlarız gerisiniz siz düşünün.
                        veya tam manasıyla elec e hükmeden..

fazlası zarar etmez mantıgıyla ve de şuan kı e2 4k stabıl olmayan vu+dream vb cıhazlar ıle tam randımanlı yarış yapmayı neden ıstenmez kı.

sonuçta droıd ve elece bu cıhaz ıle mahkum kalınacak gıbı.
                        özkaradagın bahsettıgı gıbı e2 herhalde ılgısızlıge devam edılecek çözum uretılmeyecek cıhaz kullanılacaksa bu şekılde kullanılacak.

zaten ılk çıkan cıhazına tekamul kumandası dahı gelıştırılmemış bır cıhazdan e2 gelıştırılmesı beklenemez.

not:her eksık kalan yönlerını ıfade ettıgımde
                        cıhazımızın ne hıkmetse defalarca duzenleme geldıgını farkettım .
                        ınşaallah e2 ıçınde umudumuz surer..
                        kulaklar çınlansın...

NOT: 2.HERHANGİ BİR SEBEBLE DE OLSA CİHAZIN ŞUANKİ SEVİYESİNDE VU+ -DREAM CIHAZLAR ILE MUKAYESE EDILEMECEGI AŞIKARDIR.

O CIHAZLARI DEFALARCA KULLANAN BIRI OLARAK DÖNÜŞÜ OLMAYAN YOLA GİRDİK.DÖNMEYİZDE.
                        BİZİMKİSİ NAÇİZANE CİHAZIN İMKANLARINDAN TAM MANASIYLA FAYDALANMAK.
                        KALDIKI FIYAT-PERFORMANS, YAPABILDIKLERIYLE ÖTEKILERLE MUKAYESE BILE EDILEMEZ..
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Arkadaşlar biraz sakin olalım, asıl sorun WeTek'te değil, sorun Amlogic çip üreticisinde çünkü bunlarda E2'ye göre yazılım mühendisi yok. Sorun kısaca bu.
                          WeTek çok baskı yaptığında da "piyasada tonla E2 cihaz varken, E2'nin ömrü tükenmişken, Droid ve JeOS varken fazladan niye harcama, ar-ge yapalım ki" diye haklı gerekçelerini sıralamışlar.
                          Bence haklılar çünkü Solo4K'da gördük ki Arm ile E2 uyuşmayınca Vu geri adım atıp Mips çekirdekli Arm kapsüllü işlemciye döndüler ki fiyatları da maşallah araba fiyatı.

Keşke olsa da E2 severler de mutlu olsa, ama gerçek durum bu.

Onun için sabırla bekleyeceksiniz ya da boş ol, boş ol, boş ol deyip boşayacaksınız.

Sevgiler...

Yorum yap

• E2 ne zaman gelecek? 3 ay bekleyeceğim E2 gelmezse wp2 yi satacağım. Weos ve Elec çok yavaş. Ben kullanıyorum ama evdekiler alışamadı. 3 sistem sözü verilmişti. E2 sözü tutulmadı. Bilseydim ikinci el dreambox alırdım. Zaten ön sipariş ile aldık çok bekledik. Bu makinayı mach1 üstad sayesinde aldım. 2007 den beri siteye üyeyim. Onu takip edip uydu işinden az da olsa birşeyler öğrenmeye çalıştık. Mach üstad bu forum senin E2 backuplarına ihtiyaç duyuyoruz ama gördüğüm kadarıyla sen başka cihazlara ağırlık vermişsin. Dikey elektronik niçin e2 için bastırmıyor? Ben bu forumla uydu dünyasına gözlerimi açtım. Mach üstad önerdi diye ön sipariş verdim. Wetek aldık sayenizde. Elec desteği geldi teşekkür ederiz. E2 uydu cihazlarında çok önemli bir yere sahip bence. E2 istiyoruz. Üstadlar yurtdışındaki arkadaşlarına yazarsa bence ilgilenip bu sorun çözülür.

Yorum yap

• msevis Nickli Üyeden Alıntı
                              E2 ne zaman gelecek? 3 ay bekleyeceğim E2 gelmezse wp2 yi satacağım. Weos ve Elec çok yavaş. Ben kullanıyorum ama evdekiler alışamadı. 3 sistem sözü verilmişti. E2 sözü tutulmadı. Bilseydim ikinci el dreambox alırdım. Zaten ön sipariş ile aldık çok bekledik. Bu makinayı mach1 üstad sayesinde aldım. 2007 den beri siteye üyeyim. Onu takip edip uydu işinden az da olsa birşeyler öğrenmeye çalıştık. Mach üstad bu forum senin E2 backuplarına ihtiyaç duyuyoruz ama gördüğüm kadarıyla sen başka cihazlara ağırlık vermişsin. Dikey elektronik niçin e2 için bastırmıyor? Ben bu forumla uydu dünyasına gözlerimi açtım. Mach üstad önerdi diye ön sipariş verdim. Wetek aldık sayenizde. Elec desteği geldi teşekkür ederiz. E2 uydu cihazlarında çok önemli bir yere sahip bence. E2 istiyoruz. Üstadlar yurtdışındaki arkadaşlarına yazarsa bence ilgilenip bu sorun çözülür.
                              Kardeş ben elec çiyim ama bana görede WP2 E2 siz olmaz. Elec tarafı son kullanıcı dostu değil haklısın. Media yönü E2 ye göre çok üstün ama Türkiye de bu internet hızı ile media tarafını çok kullanamadığımız için otomatik olarak uyduya yöneliyoruz. Burada Karadağ üstadın backupları yardım etsede herkese insanlar kendi kanal listesini vs oluşturmak istiyor.

Tvheadend ile kanal listesi oluşturmayı uyducuyum diyen piyasada dolaşan insanlar bile anlamazken son kullanıcı hiç beceremiyor. Bilgisayar bilgisi ve tvheadend ile uğraşmış olması lazım ki yapsın.

E2 siz wetek bence ucuz çin boxlarında çok az farkla önde oluyor. Oda karadağ gibi bir üstad sayesinde. Tekrardan tşk ederiz.

Mach1 üstad ne yapsınki yazılım olmadan oda ayrı bir konu.Eminim E2 ye düzgün imajlar gelirse mach1 üstad backup verir.

Wetek te eğer Dreambox veya Vu+ gibi bir marka olmak istiyorsa mutlaka pamuk elleri cebe atarak E2 tarafı ile ilgili mutlaka birkaç profosyonel katmalı kadrosuna.

Yorum yap

• Hepinize katılmamak elde degil herkes haklı ev ahalisi ve sizler iki karşı güç :-) şimdi kullanımı kolay yada alıştıgımız yönde diyelim iyi bir e2 ve 4k cihaz alsan şuan için baya iyi para.
                                Wetek kıyas yaptıgımız zaman ara baya açık ara önde fiyat bakımından biri 700 biri en az 1300, 2 sistemde sorun yok elec ve weos ama kullanması zor talim gerektiriyor.
                                Kendi tarafıma gelince weos u kullanmak ve özellikler bakımından önde benim hoşumada gidiyor droid hertürlü apk mevcut gazete dizi film müzik spor v.s devam edebilirim. Sonuca geleyim fiyat olarak makul olan ve farklı şeyler istedigimiz cihaza biraz bence fazla yükleniyoruz.
                                Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                                Sorumluluk alınmaz
                                .
                                Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X