• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Genel Sohbet Bölümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Ultra kullaniyorum Premiereler güncel key dosyasiyla acik direktler dahil, selamlar.

Yorum yap

• arkadaşlar ben 120 lik çanakla hepsinı alıyom yer zonguldak roket 67

Yorum yap

• roket67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar ben 120 lik çanakla hepsinı alıyom yer zonguldak roket 67

senin yazdıklarının konuyla ne alakası var yukarıdaki mesajları hiç okumadan konu dışı yazı yazıyorsunuz lütfen biraz okuma zahmetinde bulunun
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• yıldırım58 softcamları elle veya bilgisayardan atılmasıyla konun hiçbir ilgisi yok sadece yazılımla ilgili,diğer uydu alıcıları premier direcktleri açıyor bizim next 2000 cıs super pluslarda açmıyor maalesef.Değerli hocamızın bu konuda bizlere bilgi vermesini istirham ediyorum lütfen.Saygı ve sevgilerimle.

Yorum yap

• Premiere Drekt'ler 9000 CI'da da açık.

Yorum yap

• 2000 super pluslara directleri izlemek için yazılım sart gorunuyor.sabırla bekliyoruz...

Yorum yap

• Premiere internatonal yayini sona eriyor.

Premiere tarafindan yapilan aciklamaya gore,icinde lig tv turk xl paketininde bulundugu tum premiere international yayinlari yilbasindan itibaren sona erecegini acikladilar.Lig tv yi premiere uzerinden izleyen abonelere tatmin edici birteklif sunacak bu sekilde astra 3A uydusundaki yayin lig tv ile birlikte seyretmeleri son bulmus olup bu devirde kapanmis olacaktir.

Yorum yap

• otek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Premiere internatonal yayini sona eriyor.

Premiere tarafindan yapilan aciklamaya gore,icinde lig tv turk xl paketininde bulundugu tum premiere international yayinlari yilbasindan itibaren sona erecegini acikladilar.Lig tv yi premiere uzerinden izleyen abonelere tatmin edici birteklif sunacak bu sekilde astra 3A uydusundaki yayin lig tv ile birlikte seyretmeleri son bulmus olup bu devirde kapanmis olacaktir.

Merhabalar,

Haberin kaynağınıda yazabilirsen sevinirim. Reklama girme durumu varsa bir mesaj gönderebilirsin.

Saygılar..

Yorum yap

• Arkadaslar, elimde Vantage VT-1000 cihazi var. Bununla Premiere seyretme imkani varmi?
                    Varsa, neleri yüklemem lazim? Ve nerden bulabilirim?
                    Yardimlariniz icin tesekkürler!

Yorum yap

• 2000 super plus kullanıcıları premiere direkt ler için daha ne kadar bekleyecek..
                      ıvır zıvır cihazlar ile bile açılan direktler super plusda nasıl omaz..

bununla ilgili bir çalışma var mı acaba

Yorum yap

• faysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        2000 super plus kullanıcıları premiere direkt ler için daha ne kadar bekleyecek..
                        ıvır zıvır cihazlar ile bile açılan direktler super plusda nasıl omaz..

bununla ilgili bir çalışma var mı acaba
                        Böyle hesap sorar bir tavırla yazarsanız, daha çok beklersiniz. Zamanı gelince verilir merak etmeyin. :firca:

Yorum yap

• lütfen premier direkt lere bir cözüm..sampiyonlar ligi maclari yaklasiyor..biz yurtdisindakilerin baska bakacak yeri yok cünkü simdiden tesekkürler...
                          selam

Yorum yap

• ben de sizden rica ediyorum arkadasin dedigi gibi yurtdisinda baska alternatifimiz yoktur bu isi bilenlerden ricamizdir saygilarimla

Yorum yap

• sahinix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben de sizden rica ediyorum arkadasin dedigi gibi yurtdisinda baska alternatifimiz yoktur bu isi bilenlerden ricamizdir saygilarimla
                              demirbey Nickli Üyeden Alıntı
                              lütfen premier direkt lere bir cözüm..sampiyonlar ligi maclari yaklasiyor..biz yurtdisindakilerin baska bakacak yeri yok cünkü simdiden tesekkürler...
                              selam
                              Yazılımlar hazır olduğunda ilk olarak bu forumda yayınlanır. Lütfen biraz daha sabırlı olun arkadaşlar.

Yorum yap

• Selam Arkadaslar,bugün saglam bir haber aldim.....ama üzücü....Astra23.5 olan ve orda yayinlanan Premire Türk kanallari (Lig TV ve diger türk kanallari)11.01.2008 den itibaren yayin signalleri vermiyecek...anlasma bozulmustur Digi Türk tarafindan.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X