• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenATV 5.3 WeTekPlay 2 4K

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

konu başlığı altında yazışma yaparsak herkes faydalanmış olur

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ip tv sorununu çözen varmı arkadaşlar.

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tabikii sıkıntı olmaz üstad ın kendisi türkvod takımındaymış tdw de okumuştum...
        Bu mesajı yeni gördüm...

Ben TurkVod takımında ya da herhangi bir kısmında falan değilim. Kendileriyle hiç bir bağım yoktur. Kendi forumlarında teşekkür kısmında sadece adım yer alıyor o kadar..

Yorum yap

mydream Nickli Üyeden Alıntı
          enigma 2 stabil olana kadar heralde deneme şansım olmuycak ama droid ve eleck tarafı sornsuz
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

mydream Nickli Üyeden Alıntı
            img ı kurdum ve iptv (normal kanal listesinde) userboguet favori olarak gayet başarılı sen nasıl denedin onu bilemiycem kardeş
            Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
            .
            Saygılar

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              özkaradağ ustad.
              forumda nedense sızden başka yardımcı yok gıbı.
              androıd olsun elec olsun e2 olsun sadece sız varsınız.

elec-androıd ve e2 ıçın admın tayın edmenız gereklı.
              cıhaz alıpta acemı arkadaşlar hep yardımsız kalmakta.
              mach1 ustad bıle wetek2 de pasıf konumda şuan.

şuan wetek 2 çok eksık konumda yada çoğu bılgı yetersız durumda.
              bırkaç kışı tam randımanlı cıhazı çözmeyle olmuyor.yardım olacaksa topyekun bırlıktelık olmalı.saygılar.
              ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
              Haksızlık ediyorsun abi diğer arkadaşlara karşı, byagli, voxi, kralex, crazyturk, wetekmember, bülent56 dostlar ellerinden gelen yardımı ve gayreti gösteriyorlar.

Çoğunluğunuz uyducusunuz, elinizde de Droid tel ve tabletler var, hatta çoğunluğunuz WP1'den gelme olmanıza rağmen doğaçlama yapamayacak kadar bilgiye kalbursanız ben artık bir şey demiyorum, ki WP1 Droid'in yanında WP2'deki Droid cidden çocuk oyuncağı.
              ELEC desen = KODI yani onu bilen ELEC'i parmağında oynatır.

Tek sıkıntı TVHeadend Uydu sistemi, onu da yavaş yavaş öğreniyoruz, öğretiyoruz, gösteriyoruz.

Bence çoğunluğun sorunu aceleci olmanızdır, sabırlı olmak her kilidi açacaktır.

Sanırım E2 aklımızı uyuşturmuş.

Sevgiler...
              Yeni gördüm yazınızı. Bizler Sayın Özkaradağ kadar olmasakta elimizden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Ben android tarafı ile hiç uğraşmadım. Uğraşmayı da düşünmüyorum. E2 ise bence gelmesin ( gelişmesin ) WP2 ye. Zaten bu forumda hemen hemen herkes bir enigma cihaz sahibi olmuştur. Eğer E2 gelirse insanlar kolay yolu seçip E2 kullanmayı seçecektir. Librenin nimetlerinden faydalanamayacaklar.

Libre tarafında ise bana soru soran herkese yardım etmeye çalışıyorum. Forumda görmesenizde arkadaşlara cep telefonu ve teamviewer ile yardımcı oluyorum. Eminim diğer arkadaşlarda aynı şekilde oluyorlardır. Ben libre kullanacağım diyen insanları libre kullanıcısı yapmak için uğraşıyorum. Zaten insanlar kendi kendine Tvheadend üzerinden uydu yapılandırması yaptığında libreyi anlıyorlar ve seviyorlar. Eklentiler zaten bu işte en kolay bölüm.

Benim kendimce libreyi sevdirmeye çalıştığım arkadaşlar mesela.

1. adela
              2. ismarasaid+
              3. msevis
              4. yergun_002 ( cihazı size sattı galiba)
              5. volk99

hepsine sabırlarından ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum tekrardan. Sizide libreelec kullanan biri olarak görmek dileğiyle.

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                img ı kurdum ve iptv (normal kanal listesinde) userboguet favori olarak gayet başarılı sen nasıl denedin onu bilemiycem kardeş
                yüklemede kurmada bir sıkıntı yok zaten.izlemek istediğim kanalı seçtiğimde açılmasını beklerken bootlogo ekrana geliyor ve uydudan seyrettiğim kanala geri dönüyor.

Yorum yap

mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yüklemede kurmada bir sıkıntı yok zaten.izlemek istediğim kanalı seçtiğimde açılmasını beklerken bootlogo ekrana geliyor ve uydudan seyrettiğim kanala geri dönüyor.
                  gercekten garip, dedigim gibi ben bir sorunla karşılaşmadım peki listeni android kısımda denedinmi sorun ordada varsa ozaman farklı düşünmek lazım kardeşim

Sorumluluk alınmaz
                  .
                  Saygılar

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    gercekten garip, dedigim gibi ben bir sorunla karşılaşmadım peki listeni android kısımda denedinmi sorun ordada varsa ozaman farklı düşünmek lazım kardeşim
                    android kısmı w1 de de bu cihazda da hiçbir zaman ilgimi çekmedi o yüzden fazla kurcalamadım kardeşim.zaten @ozkaradag kardeşimizin libre back up ı gelsin E2 ile olan beraberliğimi bitiriyorum.

Yorum yap

mydream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      android kısmı w1 de de bu cihazda da hiçbir zaman ilgimi çekmedi o yüzden fazla kurcalamadım kardeşim.zaten @ozkaradag kardeşimizin libre back up ı gelsin E2 ile olan beraberliğimi bitiriyorum.
                      Zevklere karışılmaz nediyelim ama şuan droid teki uydu olayı 1 dekiyle alakası yok diyebilirim daha stabil ve aynı anda hem kodi hem droid kullanma fırsatı varken niye sadece 1 tarafı kullanasın

Sorumluluk alınmaz
                      .
                      Saygılar

Yorum yap

Sana katılıyorum, WP1 gerçekten Droid'te kasıntıydı (Dikey'deki dostlar şimdi bana ters ters bakıyorlardır) ama ELEC ve E2 olsun iyi ve hoş durumdaydı. Hatta 4K ilgimi çekmiyor diyenler için halâ çok iyi alternatif diye düşünüyorum.

Gelelim WP2'ye, benim şahsen Droid önceliğim değil, uyumlu/toptan bir arayüz, kolay kullanım ve bol eklenti ile ELEC derim hep.

Ama bu benim yolum diyerek peşime düşün demem kadar yanlış bir şey olamaz, Droid tarafı cidden çok hoş, oyunlar filan (elinizde Air-Remote varsa) cidden bambaşka oluyor.
                        TV'de tek sıkıntı Buket ve Sıralama, onu da zaten DreamSet ile yaptığımız için dert etmek absürt oluyor.

E2 olmasa satılır mı diyenlere, tek sistem yani E2 bulunan kutulara 1500-3000TL veriyorsanız aklınızdan şüphe duyarım.

Daha fazlasını, daha ucuza niye haketmiyorsunuz diye sorarım?

Sevgiler...

Yorum yap

E2 denedim tekrar 2160p çözünürlükte sorun olmadı. Fakat TRT4K kesik kesik takıla takıla gösteriyor. Libreelecde sorun yok sinyalden değil. E2 Android ve Libreelece geçişte sd karttan kullanılabilir bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X