• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CamdManager-Asepsus78

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

asepsus_78 ustam selamlar..Biraz geç oldu ama mazur gör, evde biraz iş bakımından yoğunluk vardı ancak yeni sürümü deneme şansım oldu..
    Yapılan İşlemler..
    1- Yeni versiyon openvix sürümü indirilipi vuduo'ya meboot şeklinde kuruldu..
    2- Cammenegerin yeni sürümü ipk paketi olarak kuruldu..
    3- İpk paketi nasıl kurulduysa hiçbir ayarıyla oynanmadan sadece server dosyaları gerekli yerlere gönderildi..
    4- Bütün emüler doscam'da dahil sorunsuz ve çok seri bir şekilde çalıştı..
    Bütn testlerini yaptım ustam şu haliyle harika çalışıyor, bir tek powervu keyleri güncellenmesi gerekiyor, onuda biz yaparız artık, tekrardan emeğine sağlık usta, sağlıcakla kal, selamlar :efferin::efferin::byeeee:

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      asepsus_78 ustam selamlar..Biraz geç oldu ama mazur gör, evde biraz iş bakımından yoğunluk vardı ancak yeni sürümü deneme şansım oldu..
      Yapılan İşlemler..
      3- İpk paketi nasıl kurulduysa hiçbir ayarıyla oynanmadan sadece server dosyaları gerekli yerlere gönderildi..
      Bütn testlerini yaptım ustam şu haliyle harika çalışıyor, bir tek powervu keyleri güncellenmesi gerekiyor, onuda biz yaparız artık, tekrardan emeğine sağlık usta, sağlıcakla kal, selamlar :efferin::efferin::byeeee:
      Merhaba Medcezir75 dost!..Forumda anlatılanları,yapılan deneyimleri okuduktan sonra bende camdmanagerin son versiyonunu UNO cihazın flashındaki OpenSPA 5.0.005 imajeye kurdum.
      CCcam221, Oscamdymod56 ve Ncam.1.1 çalıştırdım.Ama Oscam 11273' ü çalıştırmayı başaramadım.
      CCcam 221 ve Oscamdymod56 sadece serverimi çalıştırıyor.
      Ncam.11 Fox kanalları ve belgeselleri çalıştırıyor,ancak severimi açmıyor.
      Dikkatimden kaçan bir eksiklik var,ama ne olduğunu bulamadım..Yardımınız mümkün mü? Teşekkürler.:byeeee::byeeee:

Yorum yap

rsektürk üstadım; Oscam11273 ve Ncam server dosyalarını etc altına yolla, bu konunun eski msjlarında vu'lar için emüler ve key yolarını yazmıştım, dediğim yerlere yolllarsan server dosyalarını sorunsuz çalıştığını göreceksin, oscamymod için oscam k.e.y.s dosyasını etc/tuxbox/config içine yolla, asepsus_78 ustanın son verdiği sürümdeki camdlar sorunsuz çalışıyor, kolay gelsin..

Yorum yap

[I]Hemen yanıtladığınız için teşekkürler.İlginç olanı ise,hem Ncam.1.1 & Oscamd11273 zaten /I]etc altında.Her ikisine de konvert edilmiş CCcam serverimi attım.Belirttiğim gibi Ncam.1.1. Fox kanallarını açıyor ama serveri açmıyor.CCcam 221 ve Oscamdymod56 ise serverde sorun yok ama Fox kanallarını açmıyor.
          Her yeni camd ı aktif etmeden önce diğerini "durduruyorum".Ama maalesef başaramadım.Artık böyle idare edeceğim.Sevgiler,saygılar..

Yorum yap

rselturk üstadım birde imajı değiştirerek bir dene, OpeneDroid yada SatdreamGR olan imajların birinde dene bakalım sonucu ne olacak...Selamlar...

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              [I]Hemen yanıtladığınız için teşekkürler.İlginç olanı ise,hem Ncam.1.1 & Oscamd11273 zaten /I]etc altında.Her ikisine de konvert edilmiş CCcam serverimi attım.Belirttiğim gibi Ncam.1.1. Fox kanallarını açıyor ama serveri açmıyor.CCcam 221 ve Oscamdymod56 ise serverde sorun yok ama Fox kanallarını açmıyor.
              Her yeni camd ı aktif etmeden önce diğerini "durduruyorum".Ama maalesef başaramadım.Artık böyle idare edeceğim.Sevgiler,saygılar..
              Abi ( ncamconverter ) ile ncam okuyabilmesi için çevirdiğin satırını etc içerisinde ncamserver,ne yazdıysan üstde bir boşluk bırak yada tam tersini uygula bende sorun yok

kullandığın imaja göre yol ncamserver tarif değişebilir

Yorum yap

Tamam dostlar,önerilerinizi değerlendireceğim.Sağolun!...:byeeee::byeeee:

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yapılan İşlemler..
                  selam çok teşekkürler dost testiçin
                  yumod bir süre sonra duruyor fark eden olmadı

Yorum yap

enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_7.0

Not: sof-tcam güncellendi bazı configler değiştirildi istek üzerine wicard eklendi.
                    cihaz hafızası kısıtlı olan dostlar manuel kurulum yapmasını tavsiye ediyorum istedigi camd,ı kurabılır.
                    yumod ve oscam sorunları giderildi.
                    etc/ içerisindeki (oscam.conf) dosyasını chmod 755 yapın
                    hata ve sorun var ise yazınız
                    tüm testler yapıldı stable (asepsus78)

Yorum yap

Sayın Asepsus78,
                      USTA!
                      Emeğine sağlık...
                      Yine işimizi kolaylaştırdınız...
                      Teşekkürler...
                      Saygılar...

Yorum yap

Asepsus78 ustam;
                        -Bu sürüm meboottaki openatv imaja ipk olarak kuruldu.
                        -Kurulum sonrası emülerden doscam ve oscamymod'un çalışmadığı görüldü.
                        -Daha sonra bir önceki sürümde çalışan oscamymod dosyalarıyla yeni sürümdeki oscamymod dosyaları değiştirilince oscamymod çalıştı..
                        -Doscam emü ise bıssleri okumakla beraber serveri çalıştmadığı anlaşıldı..
                        Asepsus78 ustam tekrardan emeklerine sağlık, kolay gelsin..kay:kay:

Yorum yap

medcezir75 Nickli Üyeden Alıntı
                          Asepsus78 ustam;
                          -Bu sürüm meboottaki openatv imaja ipk olarak kuruldu.
                          -Kurulum sonrası emülerden doscam ve oscamymod'un çalışmadığı görüldü.
                          -Daha sonra bir önceki sürümde çalışan oscamymod dosyalarıyla yeni sürümdeki oscamymod dosyaları değiştirilince oscamymod çalıştı..
                          -Doscam emü ise bıssleri okumakla beraber serveri çalıştmadığı anlaşıldı..
                          Asepsus78 ustam tekrardan emeklerine sağlık, kolay gelsin..kay:kay:
                          test için çok teşekkür ederim dost
                          diğer cihazımdada aynı sorun varmıs farkettim
                          tekrar düzeneme yaparım saygılar

Yorum yap

enigma2-plugin-extensions-camdmenager-asepsus78_7.1
                            sof-tcam güncellendi
                            2 farklı cihazda farklı imajlarda tüm testler yapıldı

Yorum yap

@asepsus_78 CCcam/Oscam mümkün ?

Yorum yap

Dancia11 Nickli Üyeden Alıntı
                                @asepsus_78 CCcam/Oscam mümkün ?
                                cccam+oscam birlikte çalışmaz bu pluginde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X