• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Pvr 11.6.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bendeki bellek kingston hocam sizin tavsiye edeceğiniz bir bellek varsa onu kullanalım ilginize teşekkürler emeğiniz için ayrıca teşekkürler....
    Next Ye 2000 cis Super Plus Turksat+Hotbird+Sirius+Astra

Yorum yap

Arkadaşlar ben cx usb için dosyayı indirdim ama zipten çıkarırken dosya bozuk hatası verdi..Yeniden yükleyebilirmisiniz??

Yorum yap

yazılımlar için teşekürler mach1 hocam ellerine sağlık

Yorum yap

Sayın mach1, Merhabalar bu işler hakkında fazla bir bilgim yok ama kullanım noktasında ihtiyaç duyduğum bazı noktalara değinmek istiyorum. Gereğini yapma noktasındaki gayretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir.
          1- cihaz ilk açılışta şifre konulabilirse sanırım çok hoş olacak. Şifre girilmeden cihaz açılmasın Mesela evde bulunmadığımız günler çocuklarımızın tv den uzak durmasını istiyorsak şifre bölümünü aktif edelim. Çocuklarımızın ders çalışması için çok faydasının olacağı görüşündeyim. Aileler bu sayede söz dinlemeyen çocuklarına bağırmak zorunda kalmadan direkt şifreyle çocuklarının tv ye ulaşmasını engelleyebileceklerdir.
          2- YE-2000 CIS süp.plus cihazım var kumandadan ok tuşuna bastığımızda kanalları sıralı bir şekilde çoklu olarak göstermekteyiz. Bu esnada tv nin sol tarafını kaplamakta görüntü kaybı oluşmaktadır. Şeffaflaştırdığımız zamanda yazılarda şeffaflaşmakta bu yüzden yazılar silikleşmekte ve okunamamaktadır .Benim arzuladığım arka plandaki zemin mavi renk şeffaflaşsın ama yazılar şeffaflaşmasın yazılar net ve keskin bir renkte bariz bir şekilde görülebilsin. Yani görüntü üzerinde sadece renkler görülebilsin diğer taraflar şeffaflaşarak görüntüye engel olmasın.
          3-Tek bir tuşa basılarak alfabetik sıralamaya geçilsin.Mesela help tuşuna basıldığında direk alfabetik sıralamaya geçilebilir.
          4-Bazı durumlarda cihazın ses seviyesi kafi gelmeyip tv nin ses değerlerinden açmak gerekiyor bu durumda dınnnnnnnnnnnnnnnnnn şeklinde zırıltı meydana gelmektedir.
          şimdilik tespit edebildiğim ufak detaylar bunlardır eğer bu konulara eğilerek çözüm bulunabilirse başta ben olmak üzere tüm kullanıcıların istifade edeceğini düşünüyorum.
          ilgilerinize teşekkür ederek zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Yorum yap

ve yapılan bu hizmetleride takdirle karşılıyorum teşekkürler

Yorum yap

sıllo100 Nickli Üyeden Alıntı
              Arkadaşlar ben cx usb için dosyayı indirdim ama zipten çıkarırken dosya bozuk hatası verdi..Yeniden yükleyebilirmisiniz??
              Yok öyle birşey çalışıyor zipli dosya...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler usta

2 günlük tatil yaramış
                Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
                Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
                90 lık çanak Türksat
                120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

hocam ellerinize sağlık.

Yorum yap

Mach1 üstad ellerinize sağlık.teşekkürler

Yorum yap

seyit ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sayın mach1, Merhabalar bu işler hakkında fazla bir bilgim yok ama kullanım noktasında ihtiyaç duyduğum bazı noktalara değinmek istiyorum. Gereğini yapma noktasındaki gayretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir.
                      1- cihaz ilk açılışta şifre konulabilirse sanırım çok hoş olacak. Şifre girilmeden cihaz açılmasın Mesela evde bulunmadığımız günler çocuklarımızın tv den uzak durmasını istiyorsak şifre bölümünü aktif edelim. Çocuklarımızın ders çalışması için çok faydasının olacağı görüşündeyim. Aileler bu sayede söz dinlemeyen çocuklarına bağırmak zorunda kalmadan direkt şifreyle çocuklarının tv ye ulaşmasını engelleyebileceklerdir.
                      2- YE-2000 CIS süp.plus cihazım var kumandadan ok tuşuna bastığımızda kanalları sıralı bir şekilde çoklu olarak göstermekteyiz. Bu esnada tv nin sol tarafını kaplamakta görüntü kaybı oluşmaktadır. Şeffaflaştırdığımız zamanda yazılarda şeffaflaşmakta bu yüzden yazılar silikleşmekte ve okunamamaktadır .Benim arzuladığım arka plandaki zemin mavi renk şeffaflaşsın ama yazılar şeffaflaşmasın yazılar net ve keskin bir renkte bariz bir şekilde görülebilsin. Yani görüntü üzerinde sadece renkler görülebilsin diğer taraflar şeffaflaşarak görüntüye engel olmasın.
                      3-Tek bir tuşa basılarak alfabetik sıralamaya geçilsin.Mesela help tuşuna basıldığında direk alfabetik sıralamaya geçilebilir.
                      4-Bazı durumlarda cihazın ses seviyesi kafi gelmeyip tv nin ses değerlerinden açmak gerekiyor bu durumda dınnnnnnnnnnnnnnnnnn şeklinde zırıltı meydana gelmektedir.
                      şimdilik tespit edebildiğim ufak detaylar bunlardır eğer bu konulara eğilerek çözüm bulunabilirse başta ben olmak üzere tüm kullanıcıların istifade edeceğini düşünüyorum.
                      ilgilerinize teşekkür ederek zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

sen merak etme her hangi bir eksiklik veya illave olacaksa üstadlar zaten gece gündüz çalışıyor bizleri memnun etmek için sagolsunlar ve onlara saygılar

Yorum yap

mach1 hocam çok teşekkür ederim elineze saglık.

Yorum yap

1. ve 3. yazdıkların cıhazda mevcut şifre bölümüne girip aktıv etmen lazım 3. ise ok bastıgında liste geldiginde renli tuşlara atandı ekspres denildi 2 . yazdıgına bende katılıyorum olursa güzel olur sevgiler
                          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

balkanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sen merak etme her hangi bir eksiklik veya illave olacaksa üstadlar zaten gece gündüz çalışıyor bizleri memnun etmek için sagolsunlar ve onlara saygılar
                            zaten çalıştıklarını bildiğimizden ve takdir ettiğimizden dolayı isteklerimizi sonduk şimdiden onlara teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar şu an test etme imkanım yok ama acaba kayıt yaptığımız kanalı izleyebiliyor muyuz? üstadların ellerine sağlık

iyi çalışmalar...

Yorum yap

Hayır....
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X