• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 xcam plus softcam da tps 10758 kılıtlenmekte

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 xcam plus softcam da tps 10758 kılıtlenmekte

25.9 yazılımını attım tps full softcam yukledıkten sonra aşagıda belırttığım kanallara geldığımde cıhaz donup kılıtlenmekte vede hıçbır şekılde yayın açamamakta.fışınden veyahut arka şartelden kapattıp açınca duzelıyor şayet o kanalların uzerındeysem tekrar aynı kılıtlenme olayı devam edıyor.sorun neden kaynaklanmaktadır.yardımlarınızı beklıyorum..

10758V 27500 3/4 frekansında
    tps star
    tps cinestar
    tps cinextreme
    tps cineculte
    tps cinefamily
    tps cinecomic
    tps cineclub
    tps homecinema
    tps cinetoile

Son en sağlıklı yazılım 08/09/2006 yazılımıdır ona dönünüz. fazla bir değişiklik yok 25/09 ile..

Yorum yap

jerkan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      25.9 yazılımını attım tps full softcam yukledıkten sonra aşagıda belırttığım kanallara geldığımde cıhaz donup kılıtlenmekte vede hıçbır şekılde yayın açamamakta.fışınden veyahut arka şartelden kapattıp açınca duzelıyor şayet o kanalların uzerındeysem tekrar aynı kılıtlenme olayı devam edıyor.sorun neden kaynaklanmaktadır.yardımlarınızı beklıyorum..

10758V 27500 3/4 frekansında
      tps star
      tps cinestar
      tps cinextreme
      tps cineculte
      tps cinefamily
      tps cinecomic
      tps cineclub
      tps homecinema
      tps cinetoile

kardes bunlar o paketin ozel sinema kanallari bunlarin sinyallari diger kanallara gore azdir vede fransadaki abonelerini bu kanallar uzerinden sinyal gondererek denetlerler (yani resmi cihazlarda kaçak kart çalistiriliyorsa ) ve o cihaz kitlenir vede abone ye mektupla uyari gelir

Yorum yap

Pride hocam arkadaşın karşılaştığı sorun bendede var.Belirttiğiniz gibi 0809 yazılımına dönünce düzeliyor.Bu tarihten sonraki her yazılımda bu olayla karşılaşıyorum.Fakat niye tüm 8000 xcam plusta olmuyor da bazılarında oluyor?
        Bu konuda arkadaş yazmış ama hepsinde olsa tamam.Bu konuda bizi aydınlatmanızı rica ediyoruz.

Yorum yap

Haklısınız zeser bende 8 eylülden sonraki yazılımları yüklediğimde TPS paketi üzerinde donmalar oluyor makina kilitleniyor. Bu sorun sanırım tüm 8000 Xcam Pluslarda oluyor.

Yorum yap

aynı sorun bendede var tps lerne cihaz kilitliyor cihazı kapatıyorum açtığım zamaz hızlı davranıp diğer kanallara geçebilirsem geçiyorum geçmezsem tekrar kilitliyor.

Yorum yap

as195 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              aynı sorun bendede var tps lerne cihaz kilitliyor cihazı kapatıyorum açtığım zamaz hızlı davranıp diğer kanallara geçebilirsem geçiyorum geçmezsem tekrar kilitliyor.
              Bu sorun kullandığınız editli yazılımlarda meydana geliyor. 8.9.2006 tarihli olanlarda sorun yok.

Yorum yap

0809.2006 yazılımlarınd (ben XCAM ve XCAMPLUS denedim) cihazın menüsüne girince cihaz kapanıyor.
                ELHAN ELEKTRONİK
                ANTALYA

Next 9000 Ultra Share Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra TF530 Çipinin İnternetten Güncellenmesi Resimli Açıklama

Next 9000 Ultra Resimli Yazılım Atma Açıklaması

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X