• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yasal lig tv aboneliği ile x_cam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yasal lig tv aboneliği ile x_cam

yasal liğ tv oboneliğim olmasına karşın next 8000 X-Cam 'le bir türlü
    izleyemiyorum sorunsuz sekilde liğ tv izleyebileceğim yazılım varmıdır ve nereden bulabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

saygılar
    NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
    SUNNY FTA/S 10050
    BAFF 3800 CI

berfos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasal liğ tv oboneliğim olmasına karşın next 8000 X-Cam 'le bir türlü
    izleyemiyorum sorunsuz sekilde liğ tv izleyebileceğim yazılım varmıdır ve nereden bulabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim.

saygılar
    selam ustam bu yazılımı bir dene. elımde 8000xcam yok olsa deneyecektım. malesaf kalmamış. birdeyim sonucu yazarsan iyi olur.
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Bu sorun yazılımsal değil arkadaşlar. 8000Xcamın kart okuyucusu v5 kartları güncelleyemiyor. o sebepten digiturkün verdiği uyumlu cryptoworks modülüyle kullanmanızı öneriyorum...
      Daha öncede defalarca dile getirdiğimiz gibi.

Yorum yap

en güzeli kendi modülü ile kullanmak zaten modül mecburi veriliyor üyelikte
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

lynch Nickli Üyeden Alıntı
          selam ustam bu yazılımı bir dene. elımde 8000xcam yok olsa deneyecektım. malesaf kalmamış. birdeyim sonucu yazarsan iyi olur.
          Merhaba hocam az önce digiturk müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ve digiturk kartını evimdeki farklı uydu alıcısındada (NEXT 2000 x CIS PLUS) kullanmak istediğimi söyledim ve modül + sözleşme fiyatının 70 ytl (aylık sabit ücret ödemeden bir kere bu ücret alınıyormuş) olduğunu öğrendim. Benim merak ettiğim bu modülü dışarıda bulmam mümkünmü (nereden bulabilirim) ve kaça bulabilirim ayrıca müşteri hizmetlerindeki arkadaşın söylediği gibi dışarıdan aldığım modül arıza vb birşey yaptığında yerine yenisini alabilirmiyim veya uyumsuzluk yaptığında. Genel olarak benim düşüncem üst kattaki babamlarla beraber (Aynı evin üst katı dublex) digiturk izlemek için, digiturk çanağına 2 çıkışlı bir LNB 15 mt kadar kablo ve modülle işimi halledebilirmiyim. Bu illegale girermi? Bana bir yol gösteriver hocam yaw... Şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X